Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Karta Graficzna mi nie działa ! <-- zanim coś napiszesz.


Rocki star12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie wszyscy, jest to bardzo krótki tut bo po woli szalu dostaje (no posty się nabiją^^).

Wiele osób pisze że ma problemy z karta graficzną, nie działa mu poprawnie.

Jest na to jeden prosty sposób, sprawdź czy posiadasz sterowniki do karty graficznej. Jeśli nie możesz je ściągnąć z tych stron :

 

Dla Nvidii

 

Wybieracie swoje komponenty, windows itd. Tutaj pokaże wam jak ja to zrobiłem :

 

9tx2MsZ.png

 

 

Dla RADEON'ów / AMD

 

To samo co wcześniej czyli wybieracie swoje komponenty. Tutaj pokaz na moim lapku :

 

F4re5xd.png

 

 

 

Dla informacji zanim zainstalujesz nowe sterowniki odinstaluj stare i zresetuj PC!(opcjonalnie)

Niektóre karty potrzeba wysmażyć. Robi się to jak wyskakują tak zwane 'artefakty'. Link do innego poradnika :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/770635-tut-naprawiamy-karte-graficzna-pieczen-z-karty-graficznej/

No to chyba na tyle, proszę jakiegoś modka o podklejenie tego tematu może ludzie z mózgiem zamiast kamienia zajrzą i będą wiedzieli. (bez urazy)

Nara.

 

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...