Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[|●|] Mine-Sky.pl [|●|] [ZAPOWIEDŹ] [250 SLOTÓW] [LEAGUE OF LEGENDS W MINECRAFT!] [1.6.4] [NOWY SYSTEM GRY] [AUTORSKIE PLUGINY]


Scientist.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Został nam tylko panel dla gracza, oraz kilka drobnostek na serwerze! :)

 

Wkrótce nowe zdjęcia trafią do galerii w prezentacji, Bądź na bieżąco. :)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Kiedy będzie można wbić na serwer bo jak widze to jest przerwa :P

 

 

Start planujemy, na ten weekend. Lecz nic nie wiadomo. Tak, przerwa techniczna jest w opisie (MOTD) serwera, lecz to tylko chwilowa informacja.

 

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zapowiada się dosyć ciekawie. Przyznam, że fanem LOL'a nie jestem, ale sprawdzę jak to będzie wyglądało w MC. Jakieś szczegółowe informacje co do daty startu serwera ?.

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Masz mapę od Hypixela w dodatku DOTA nie LoL:O Pozdro nie mogłeś zrobić swojej?

 

Yep, mam mapkę od Hypixela, lecz znacznie przerobioną (duzo pousuwane dużo dodane / edytowane etc.) więc, wiesz.. :)

 

Ważniejsze informacje masz w prezentacji, a tutaj mogę CI powiedzieć, że jeszcze dodajemy NASZ autorski Twisted Treeline. :)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

 

Yep, mam mapkę od Hypixela, lecz znacznie przerobioną (duzo pousuwane dużo dodane / edytowane etc.) więc, wiesz.. :)

 

Ważniejsze informacje masz w prezentacji, a tutaj mogę CI powiedzieć, że jeszcze dodajemy NASZ autorski Twisted Treeline. :)

 

Pozdrawiam.

Skoro rzeczywiście przerobiona to pewnie wpadnę po starcie.
vy3f.jpg
Opublikowano

Serwer już działa???

 

Nie, ale w ten weekend powinien już wystartować.

 

 

►Odpalcie nie mogę się doczekać!!!

 

Spokojnie, czasu mamy dużo, im więcej tym lepiej. :)

Opublikowano

Zostało dodane wiele rzeczy: - reportowanie (zgłaszanie) graczy za złe zachowania (typu wyjście z gy) - nowe lobby (wkrótce SS'y) - zmieniono mapę gry (dodano pirate buff [Piracki dopalacz])

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...