Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Vi ciężkie dłonie.


Chamsae

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1383306459-U774840.png

1383306535-U774840.png

1383306567-U774840.png

1383306931-U774840.png

1383306966-U774840.png

1383307164-U774840.jpg

1383307191-U774840.jpg

1383307427-U774840.jpg

1383307453-U774840.jpg

1383307475-U774840.jpg

Obrazki zaczerpnięte ze strony http://pl.leagueoflegends.wikia.com

Spelle: Flash + Smite / Exhaust + Smite

Rozdawanie skilli:

1383307585-U774840.jpg

1383307678-U774840.png

Na początek bierzemy blue bez używania smite, i od razu po wzięci blue buffa idziemy zdobyć red buffa, następnie staramy się gankować Top'a lub Mid'a. Gdy nazbieramy 725+ Golda powracamy na spawn i kupujemy x2 Doran Blade lub buty + kamyk, też możemy się zaopatrzyć wardy (zawsze miej wardy przy sobie). Gankuj często wszystkie linie (staraj się oddawać kille dla adc/middera). W późniejszych fazach gry zaopatrz się w Pink Warda i możesz podejmować próbę zrobienia solo Drake'a (Vi dość szybko sobie z nim radzi) używaj Ult'a z zaskoczenia lub gdy chcesz zatrzymać przeciwnika. Podczas robienia barona tankuj go, zawsze zachowuj Smite i używaj go tylko gdy Barona możesz dobić tym spellem.

 

Kogo mamy się bać:

Jaxa

Riven

Dariusa

Karmy

Pantheona

1383308445-U774840.png

Dziękuję za przeczytanie poradnika i zapraszam do oceny!

Opublikowano

Spoko tucik - przejrzysty ,wszystko co ma byc jest

Pytanko : lepiej rozwijac pierwsze q czy e? bo ja wlasnie z e maxuje :)

A co do buildu mozna dodać gauntleta - mi się z nim fajnie gra :)

Opublikowano

Poradnik dość ładny, grafika też fajna. Ja jednak gram bez doranów i masterki 9:21:0

8/10 :)

Dorany są dość dobre bo dają ci dmg w early, którego na razie posiadasz mało i nadrabiasz ;P.

Fajnie jednak ja preferuję:

 

- SoAG

- 2x doran

- Omen/Solari

- Omen/Solari

- Spirit

- Hydra

 

Trinity jest moim zdaniem lepsze od Hydry na Vi. ;P

Spoko tucik - przejrzysty ,wszystko co ma byc jest

Pytanko : lepiej rozwijac pierwsze q czy e? bo ja wlasnie z e maxuje :)

A co do buildu mozna dodać gauntleta - mi się z nim fajnie gra :)

 

Zdecydowanie Q jako pierwsze E jako drugie, Q pomaga bardziej w gankach.

Opublikowano

rozdawanie skilli bez sensowne. lepiej maxować e bo masz 100% szans że trafisz nim w przeciwnika. jako pierwszy skill lepszym rozwiązaniem by było wybrać e. 2 uderzenia w jednym. reszta może być.

Opublikowano

Poradnik bardzo esetycznie wykonany. Leci + i czekam na kolejne :)

Build 6/10 .

Opublikowano

Przyczepie się do buildu.

Ja myślę że core item na vi to BOTRK a także lodowa rekawica. Przeciwnik ma wtedy perma slowa. A Botrk ładnie zgrywa sie z true dmg z w

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...