Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Warto w to zagrać? Trudno tam zacząć i grać samemu?


doms5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Mam kilka pytać dotyczących Path of Exile mianowicie:

 

1. Warto w to zagrać?

2. Trudo tam zacząć i grać samemu?

3. Czy jest jakaś różnica jeśli pobiorę grę ze steam a z oficjalnej strony?

4. Trzeba na grę poświęcać dużo czasu by coś osiągnąć?

5. Czy trzeba wydać kasę by być dobrym? (Chodzi tu o unikatowe itemy itp.)

Opublikowano

CZEŚĆ! :)

1. Oczywiście, że tak. Jeden z najlepszych darmowych hack'n'slashów
2. Nie, nie jest trudno, jednakże w Party gra się lepiej.
3. Nie, nie ma różnicy. Wg. mnie lepiej pobrać ze stronki, gdyż przez Steama będzie Ci dodatkowo pamięć zżerać za Steama :P
4. W tej grze nie ma za bardzo co osiągać, więc myśle, że nie.
5. Nie, nie trzeba. Gra nie jest nastawiona na Pay 2 Win.

siema.

Opublikowano

Są jakieś polskie gildie, które przyjmują od razu?

Łatwo znaleźć tam polskich graczy?

Jest tylko język angielski?

 

Jak się pobierze ze strony głównej to też będą achivmenty czy tylko są na steam?

Opublikowano

Są jakieś polskie gildie, które przyjmują od razu?

Łatwo znaleźć tam polskich graczy?

Jest tylko język angielski?

 

Jak się pobierze ze strony głównej to też będą achivmenty czy tylko są na steam?

Są gildie np ja prowadzę jedną (założona 2 dni temu ) jak chcesz możesz dojść służę pomocą z mapkami/bossami i poradami ^^

Tak łatwo znaleźć polskich graczy.

Tak polskiego języka raczej nie będzie.

Nw o co chodzi z tym :D

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Dzięki za pomoc.

 

UP:

Na steam są achivmenty do Path of Exile i jestem ciekaw czy, możn zdobyć je tylko na steam.

Opublikowano

up tak są to tylko osiągnięcia dostępne na steam :)

nawet sam sobie to wyjaśniasz w swoim zdaniu :D steam to steam a archivementy służą do pokazania innym jak daleko zaszłeś w grze

 

 

 

 

500 post :)

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

1. Warto w to zagrać? - Oczywiście, że warto. A nawet jeżeli, to na chacie dużo polaków pisze, że szuka kogoś do gry.

2. Trudo tam zacząć i grać samemu? - Niee, jeżeli lubisz napierdzielanie potworków to szybko ogarniesz :)

3. Czy jest jakaś różnica jeśli pobiorę grę ze steam a z oficjalnej strony? - Nie ma.

4. Trzeba na grę poświęcać dużo czasu by coś osiągnąć? - Jeżeli nie ścigasz się z rankingowymi graczami to nie, możesz być casualowym graczem.

5. Czy trzeba wydać kasę by być dobrym? (Chodzi tu o unikatowe itemy itp.) - Wszystko jest do osiągnięcia in game.

~ Nie ważne gdzie jesteś, pamiętaj skąd pochodzisz.


Opublikowano

A co do jezyka Bedzie polski i to Podobno jeszcze w tym roku wiec nie wprowadzaj ludzi w blad !!!

to podaj link do zdania gdzie jest zapewnienie o wprowadzeniu języka polskiego ?

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

1. Jeżeli szukasz czegoś dobrego po słabym D3, to tak, fajnie się bije moby.
2. Nie, Sam doszedłem do połowy 2 Aktu (na 3) i po prostu się znudziłem (szybko się nudzę)
3. Nie, tu i tu, masz grę oficjalną
4. Coś czyli co ? Max lvl?
5. Nie, w shopie są jedynie itemy wizualne, całkowity brak P2W

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Witam

 

Mam kilka pytać dotyczących Path of Exile mianowicie:

 

1. Warto w to zagrać?

2. Trudo tam zacząć i grać samemu?

3. Czy jest jakaś różnica jeśli pobiorę grę ze steam a z oficjalnej strony?

4. Trzeba na grę poświęcać dużo czasu by coś osiągnąć?

5. Czy trzeba wydać kasę by być dobrym? (Chodzi tu o unikatowe itemy itp.)

Witam,

 

1. Tak, jak najbardziej, gra oferuje rozrywkę na naprawdę wysokim poziomie.

2. Nie, powinieneś poradzić sobie sam, ale wiedz, że z ekipą paru osób gra jest o wiele ciekawsza.

3. Nie, jednak ja zalecałbym pobrać grę na Steam, ze względu na większą ilość statystyk i do tego możliwość zdobycia odznak i kart dla konta.

4. Nie, sam sobie ustalasz tempo gry, i progres widzisz cały czas.

5. Nie, to nie jest Pay2Win, przedmioty za real money w większości wpływają tylko wizualnie na Twoją postać.

“Live your life, no matter what that life is.” - Corey Taylor

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

1. Warto w to zagrać? - Jak najbardziej - pozycja obowiązkowa dla fanów Diablo


2. Trudo tam zacząć i grać samemu? - na początku grałem zupełnie sam i dałem radę :)


3. Czy jest jakaś różnica jeśli pobiorę grę ze steam a z oficjalnej strony? - na steam będziesz mięc trofea ;)


4. Trzeba na grę poświęcać dużo czasu by coś osiągnąć? - jak na każde MMO


5. Czy trzeba wydać kasę by być dobrym? (Chodzi tu o unikatowe itemy itp.) - nie trzeba w ogóle


1377531174-U173186.png

Opublikowano

1. Warto w to zagrać? - Gra jest godna polecenie, takze zapraszam do gry.


2. Trudo tam zacząć i grać samemu? - Do 35 duelistem padlem chyba 2 razy :)


3. Czy jest jakaś różnica jeśli pobiorę grę ze steam a z oficjalnej strony? - Na steamie mozesz miec trofea.


4. Trzeba na grę poświęcać dużo czasu by coś osiągnąć? - Hmm zalezy, ja powiedzialbym ze poswiecasz tyle czasu ile chcesz, ale na pewno zeby byc dobry trzeba poswiecic calkiem sporo


5. Czy trzeba wydać kasę by być dobrym? (Chodzi tu o unikatowe itemy itp.) - Zdecydowanie, nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...