Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o tym sprzęcie?


barti09812345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor z dupy.. 3 ghz i 2 rdzenie to nic na dzis... Nawet chyba ci lola nie pociagnie. Zasilacz NO-NAME. Grafa i MOBO bardzo slabo. Nie polecam gotowcow z allegro. Zestaw nie warty swojej ceny.

 

ps. Za tak mala sume nie kupisz komputera ktory uciagnie BF3

 

 

 

Opublikowano

1000zł,wiem że mało ale na pieniądzach nie śpie
chodzi mi głównie o LoLa,TF2 i mafie na niskich wymaganiach


P.S Lol mi działa na dual 1,8 karta radeona 3400,2gb ramu na 50 fpsach,a tf2 lekko mi ścina czasami więc nie może być tak źle...
a wymagania TF2 spełnia bez problemu...

a wolałbym kupić gotowca bo
1.gwarancja
2.mieszkam w tak zadupnym miasteczku że musiałbym wszystko brać z allegro


a i jeszcze jedno pytanie,jakbym robił składankę to mogę użyć obudowy ze starego komputera?


a i jak z zasilaczem,to ma jakieś znaczenie jakiego użyje tzn jakieś przeznaczenie? bo mam ten ze starego kompa nie wiem czy się będzie nadawał...
jestem zielony jeśli chodzi o zasilanie wolę rzeczy IN PC

Opublikowano

Pamieć mam ale tylko 2gb to troszke za mało...
Obudowę mam,a to chyba nie ma znaczenia jaka?
Zasilacz też,ale nie wiem czy uciągnie,później podam specyfikację
ramu bym chciał ze 4gb
a procek nie zbyt słaby? zchejciliście mnie za 2x 3ghz a sam tu dajesz 2x 2,9

Opublikowano

Ram sprawdź 3 masz ddr3

 

Obudowa ma wielkie znaczenie

 

Zasilacz pewnie jest no-name.

 

Poczytaj stopgotowcom.pl

76561198122231440.png

Opublikowano

Możesz kupić niektóre podzespoły używane, wyjdzie w tym momencie najlepiej.

5830 o wydajności 7770 kosztuje 100-150zł mniej, dysk połowę, w cenie niewiele wyższej jest G3220.

W BF3 i tak za bardzo nie pograsz, ale cała reszta będzie dobrze chodzić.

Opublikowano

Ja się na tym niezbyt znam,błagam zróbcie liste co najlepiej kupić żeby to skleić i czy obudowę muszę zmieniać?

Ok,może być ten zestaw co kolega wyżej podał tylko zamiast tej karty,ta:


http://allegro.pl/sapphire-radeon-hd5830-xtreme-1gb-ddr5-hdmi-box-i3669438080.html

a zamiast tej kości pamięci (ja mam ddr2 więc nie przełoże,a 2 gb mi nie wystarczają)
ta?
Jakbym wziął ten zestaw,to jak optymalnie by działał TF2 I LoL na jakich ustawieniach i ilu fpsów mogę się spodziewać?Dodam że planuje zainstalować Winde 7
Jeszcze jedno,polećcie mi jakiś dysk 300gb do tego zestawu,jadę po kosztach a tyle mi nie potrzebne :D

http://www.morele.net/pamiec-good-ram-ddr3-4096mb-pc1333-cl9-gr1333d364l9-4g-promocja-294462/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...