Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl][Skrypt] CmdSpam - kickuj za zbyt szybkie używanie chatu i komend!


TheMadMan9512

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!



Przy pomocy użytkownika Sopher. udało mi się stworzyć mały skrypcik, który będzie kickował graczy za zbyt szybkie używanie komend. Moim skromnym zdaniem warto mieć coś takiego u siebie chociażby z uwagi na bezpieczeństwo (/op i inne niepożądane komendy).





Kod



Download



Skan




+=======================================================+


UPDATE v0.1



- Dokładna przebudowa kodu


- Dodano naliczanie punktów karnych za pisane na czacie


- Dodano komendę do sprawdzania punktów karnych


- Naprawiono bug z naliczaniem punktów


+=======================================================+




Any suggestions or errors ?


Reply in this thread.


417711489342956987022.png

Opublikowano

Hmm.. Pewien użytkownik prosił o skrypt na zbroje..

Tutaj treść:

 

Cześć,szukam pluginu lub skryptu który doda że np.aby założyć diamentową zbroje potrzeba 6 poziomu.

 

 

Moim zdaniem dobry pomysł ;)

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

Bardzo fajny i pomysłowy skrypt :)

 

@edit

 

Mogę użyć skryptu w paczce serwerowej?

Opublikowano

Tak właśnie szukam skryptu na zbroje ;)

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

UPDATE v0.1

- Dokładna przebudowa kodu

- Dodano naliczanie punktów karnych za pisane na czacie

- Dodano komendę do sprawdzania punktów karnych

- Naprawiono bug z naliczaniem punktów

Po download wróć się do pierwszego posta w temacie.

 

 

 

Bardzo fajny i pomysłowy skrypt :) @edit Mogę użyć skryptu w paczce serwerowej?

Oczywiście, że możesz.

 

 

Bardzo fajny skrypt napewno go uzyje, i takie pytanie czy on minomalizuje lagi podczas spamu komendami?

Skoro da komuś kicka to ta osoba przemyśli swoje postępowanie, no chyba że woli być wyrzucana za każdym razem.

Odpowiadając na pytanie, teoretycznie tak.

417711489342956987022.png

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...