Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[miniTut] Odblokowanie summoner icon'a wardów z harrowing!


Okrzem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Działa mi :D Wielkie dzięki .

pewnie działa, lecz czas oczekiwania jest długi, to jest minus.

Sam jeszcze czekam bo mi nie przyszło. do kiedy działa ten sposób ?

gdzieś czytałem, że bodajże do 15.11, czy to prawda ? orientuje się ktoś w tych sprawach ? ;v

Opublikowano

Nadal działa. Czas oczekiwania naprawdę jest różny, bo ja dostałem w 2h, a kolega od 4 dni nadal nie dostał, a używa ich cały czas ... Jestem ciekaw od czego to zależy :D

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Dziękuję :)

Nie wiedziałem że da się tak zrobić.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Nadal działa. Czas oczekiwania naprawdę jest różny, bo ja dostałem w 2h, a kolega od 4 dni nadal nie dostał, a używa ich cały czas ... Jestem ciekaw od czego to zależy :D

z tego co zrozumiałem mają skrypt do automatycznego rozdawania.

jeśli nie dostanie w 3 dni po 11.11.2013 powinien napisać do supportu ;)

Hejo

Opublikowano

Miałem nastawionego od początku harrowing a do tej poru nie dostałem. W czym może być problem?

 

Dokładnie mam to samo.

 

Miałem zaznaczoną skórkę totemu (drzewo), używałem jej wiele razy.

 

Teraz, gdy stawiam warda skórki nie ma, widać tylko zwykłego.

 

Co może być przyczyną? Jest szansa na to, że jeszcze ją dostanę? Czy napisać może jakiegoś ticketa do supportu?

 

Dzięki za odp. :D

Opublikowano

Też to znalazłem :D o dziwo grałem na normalnych wardach i zobaczyłem nagle pewneego razu że coś takiego jest na hallowen :D

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...