Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Zlodowaciała Wyżyna. - Eternity #10


The Naid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!


Pragnę przedstawić wam kolejny z serii dungeonów. :)


Więcej informacji na temat tego rajdu czy innych spraw związanych z serwerem możecie uzyskać na naszym forum. :)



1375733_159949474216239_578419569_n.png



603056_159949457549574_1126410436_n.png



544120_159949420882911_857899980_n.png



1396028_159949417549578_400132991_n.png



1395132_159949410882912_1604634351_n.png




Jeżeli spodobało Ci się i będziesz miał zamiar zagrać na Eternity


możesz pokazać to całemu forum w formie sygnatury! :)



dr1o.png



http://img62.imageshack.us/img62/3313/dr1o.png

Pozdrawiam Naid.


0LsM05U.png

Opublikowano

Wszystko pięknie się prezentuje, ale wolałbym zobaczyć jak to oryginalnie wygląda :)

Opublikowano

Na tym serwerze będą tylko autorskie mapki czy też będą jakieś piękne autorskie bronie? Bo serwer fajnie się zapowiada a takie pytanie hard jako ulepszanie czy hard jako exp/drop i jaki max lvl? :)

Opublikowano

Na tym serwerze będą tylko autorskie mapki czy też będą jakieś piękne autorskie bronie? Bo serwer fajnie się zapowiada a takie pytanie hard jako ulepszanie czy hard jako exp/drop i jaki max lvl? :)

 

Bronie możesz zobaczyć na naszym forum.

Exp będzie się zmieniał z mediuma na harda podczas wbijania lv, maksymalny poziom to 125.

0LsM05U.png

Opublikowano

 

Dobra robota Santriel :)

Oby nie bylo tak jak z reinorem !

 

 

To nie jest Santriel ;_; - nie znasz = nie wypowiadaj się :)

fm1y.png

Wejdź w mój profil i zobacz nowości z serwera EmpireOfMetin :)

 

Opublikowano

 

To nie jest Santriel ;_; - nie znasz = nie wypowiadaj się :)

 

To jest Santriel ;______________________; - nie znasz = nie wypowiadaj się.

 

@Top

 

Bardzo mi się to podoba, życzę powodzenia z serwerkiem. ;)

Opublikowano

 

To jest Santriel ;______________________; - nie znasz = nie wypowiadaj się.

 

 

 

widzę że następny człowiek który nic nie wie - ktoś odwala dobrą robotę to od razu Santriel ;) zbyt mało wiesz nie wypowiadaj się .

fm1y.png

Wejdź w mój profil i zobacz nowości z serwera EmpireOfMetin :)

 

Opublikowano

Już tyle plotek powstało na temat naszego teamu, że jestem do tego przyzwyczajony.

Nawet słyszałem, że podobno współpracujemy z talibami <lol200>

0LsM05U.png

Opublikowano

Już tyle plotek powstało na temat naszego teamu, że jestem do tego przyzwyczajony.

Nawet słyszałem, że podobno współpracujemy z talibami <lol200>

z talibami hahaha dawno sie tak nie usmialem :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...