Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zmienic w eq co robić na tym lvl-u


ale97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server: Solar (Negros)

woj Body 43 lv

Skille : aura m1 berek m5 wirek 6 szarża 1 trzystronne 1

Status

Wit 48

Sił Max

 

eq :

Żelek +9

Rib +9 sr 13 um 1 mistyki 20 omdlenie 5

tygra +9 5 % do pz i pe max hp 1,5k dzwony 4

skórzane buty +3 2k hp

ebo +9 x2 ebonit

ebonitowy naszyjnik 1k hp

okrągła +4 20 na orki

bransoleta BRAK

 

BUFF

30 lv błogo m4/5 pomoc 12 pkt

 

co zmienic w swoim eq ? co robić gdzieś dropić czy expic ?

 

MAM JESZCZE 40 KK

Opublikowano

Napewno broń, jesteś bodym więc lepszy będzie fms, branza 2k pż albo srebrna+9

i przydał by sie naszyjnik lepszy i nie kupuj berków narazie tylko

oszczędzaj na aury i też wbij gdzieś ma m5 i zbieraj znowu na eq

bije z konia więc wydaje mi się że rib będzie lepszy tak wiem słabe sr mam zamiar kupic jakąś branze tak jakoś z 2 k

Opublikowano

Kup jakąkolwiek bransę z 1,5k lub 2k hp.

Następnie postaraj się o lepszą tarczę, oraz broń. Tarczę kup jednak dopiero gdy skończysz exp na BO, ponieważ w tym miejscu Ci się ona przyda.

Możesz tworzyć postacie 20lv i zmieniać bony w RIBie za pomocą zmianek ze skrzyni ucznia. Przydałyby się średnie około 30%.

Opublikowano

Kup riba śr okolo 25 z kd. Branze z 1,5k hp lub srebrną +9. Ulepsz

okrągłą do +7. Kup lepszy naszyjnik. Sprzedaj tygre i kup smocza.

 

 

riba nie będę kupować sam se go zrobię kilka 20 lvli wbije jakieś kd'ki wsadzę , tak obowiązkowo musze se jakąś braze kupić okrągłej nie będe narazie robić chyba że jak będę wybierał się na v2 (teraz luzem ogarniam full spota na bo) hmmm co do smoczej to może kupię ale szukam takiej z bonem 5/10 % do pż i 1.5 -2 k hp ;-)

Opublikowano

Server: Solar (Negros)

woj Body 43 lv

Skille : aura m1 berek m5 wirek 6 szarża 1 trzystronne 1

Status

Wit 48

Sił Max

 

eq :

Żelek +9

Rib +9 sr 13 um 1 mistyki 20 omdlenie 5

tygra +9 5 % do pz i pe max hp 1,5k dzwony 4

skórzane buty +3 2k hp

ebo +9 x2 ebonit

ebonitowy naszyjnik 1k hp

okrągła +4 20 na orki

bransoleta BRAK

 

BUFF

30 lv błogo m4/5 pomoc 12 pkt

 

co zmienic w swoim eq ? co robić gdzieś dropić czy expic ?

 

MAM JESZCZE 40 KK

Kup okrągłą +6/7 żebyś miał więcej defa

smoczą+9 z kd defa i ew. bonem do hp

 

I tyle. Więcej na tym lvlu nie trzeba.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Skoro jesteś bodziakiem FMS jest lepszym rozwiązaniem.

Patrz też w to co będzie dalej.

 

Bransa z HP to podstawa.

Zamiast tygry smoczą skmiń jeśli dasz radę.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

 

Kup okrągłą +6/7 żebyś miał więcej defa

kupiłem okrągła +8 (jak bd chodził do v2 to ją założę ) dałem za nią jakies 12 kk opłacało się ?

 

 

Skoro jesteś bodziakiem FMS jest lepszym rozwiązaniem.

Patrz też w to co będzie dalej.

Jak narazie expie z boja czyli raczej lepiej jest mi się pobawić przy tym ribku i później go zamienić na jakiegoś czy od razu kupić jakiegoś fms-a ?

 

 

 

mam pytanko co lepiej kupic branse z 1,5-2k hp czy 10 % obrażeń dodane do pż ?

Opublikowano

kupiłem okrągła +8 (jak bd chodził do v2 to ją założę ) dałem za nią jakies 12 kk opłacało się ?

 

Jak narazie expie z boja czyli raczej lepiej jest mi się pobawić przy tym ribku i później go zamienić na jakiegoś czy od razu kupić jakiegoś fms-a ?

 

 

 

mam pytanko co lepiej kupic branse z 1,5-2k hp czy 10 % obrażeń dodane do pż ?

Body - 10% obrażen dodanych do pż

Mental - HP

Opublikowano

może ktoś jeszcze się wypowie na temat bransy ? co lepiej kupic branse z 1,5-2k hp czy 10 % obrażeń dodane do pż ? woj body

 

ribek +9 36 sr -11 um 5 omdlenie 6 diabły kd spalone i śmierci +3 może być:> ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...