Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 5 [2 gildie] [Dedyk] [20slotów]


MrLager

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwa.png

 

Kwadratowa Masakra 5

 

ip.png

 

s3.yfun.pl:20028

 

typ.png

 

Kwadratowa Masakra 5

 

sloty.png

 

22

 

potwory.png

 

Tak

 

zwierzeta.png

 

Tak

 

pvp.png

 

Tak

 

premium.png

 

Nie wymagane

 

nether.png

 

Tak

 

wl.png

 

Tak

 

ekipa.png

 

tnht- technik

 

info.png

 

Jest to serwer typu Kwadratowa Masakra 5 Wzór: 1.Wiek: 2.Nick: 3.Kanał na yt(jeśli masz) 4. Dlaczego Ty?: 5 Masz skype/ts3?: 6, Red/Blue: Red: Blue

 

7 Czy chcesz zostać liderem jeśli tak to dlaczego

 

 

Red: 10/10

xxPatryk114

Faun

konus123

samczos

laider

KaciPL

PiecQ

dimitri2

MrNicePig

przemekx68

 

Blue 9/10

Rejzix

Prestis524

Nobi69

Gerbi

CaptainMatik

AreckiQ

MrokuMQ

Blue2

KrintoS

 

 

Szukamy Technika!!!

Opublikowano

1.Wiek:16 lat 2.Nick:konus123 3.Kanał na yt:nie mam :P 4. Dlaczego Ty?:jestem kreatywny w budowaniu, pomagam, jestem uczciwy i bardzo dobrze walcze ;P 5 Masz skype/ts3?:mam ts3 6, Red/Blue: Red

Opublikowano

 

1.Wiek:16 lat 2.Nick:konus123 3.Kanał na yt:nie mam :P 4. Dlaczego Ty?:jestem kreatywny w budowaniu, pomagam, jestem uczciwy i bardzo dobrze walcze ;P 5 Masz skype/ts3?:mam ts3 6, Red/Blue: Red

 

Przyjęty

Opublikowano

REEEEEEEEEEEKLAMA ->

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Wiek: 11 (No cuż... Taki los...)

2.Nick: CaptainMatik

3.Kanał na yt(jeśli masz): www.youtube.com/user/MinecraftPatrykPL

4. Dlaczego Ty?: Jestem Pomocny nie kradnę i mam chęci do grania!

5 Masz skype/ts3?: TS3

6, Red/Blue: Blue

7 Czy chcesz zostać liderem jeśli tak to dlaczego: Raczej nie

 

Komputer:

http://screenshooter.net/6057794/oajkufp

http://screenshooter.net/6057794/ujbmawq

http://screenshooter.net/6057794/lsilalu

http://screenshooter.net/6057794/ataupse

http://screenshooter.net/6057794/jhsuvtf

http://screenshooter.net/6057794/fgrmadw

 

PS: Nie moge wejsc na serwa :3

csrvlogo.png

Opublikowano

 

REEEEEEEEEEEKLAMA ->

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Wiek: 11 (No cuż... Taki los...)

2.Nick: CaptainMatik

3.Kanał na yt(jeśli masz): www.youtube.com/user/MinecraftPatrykPL

4. Dlaczego Ty?: Jestem Pomocny nie kradnę i mam chęci do grania!

5 Masz skype/ts3?: TS3

6, Red/Blue: Blue

7 Czy chcesz zostać liderem jeśli tak to dlaczego: Raczej nie

 

Komputer:

http://screenshooter.net/6057794/oajkufp

http://screenshooter.net/6057794/ujbmawq

http://screenshooter.net/6057794/lsilalu

http://screenshooter.net/6057794/ataupse

http://screenshooter.net/6057794/jhsuvtf

http://screenshooter.net/6057794/fgrmadw

 

Przyjęty

Opublikowano

[]---------------[]

Ja

[]---------------[]

[1] Wiek: 13

[2] Imię: Arkadiusz

[3] Nick: AreckiQ

[4] Red/Blue: Blue

[5] Masz TeamSpeak3/Skype?: Tak i to i to :3

[6] Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

[7] Kanał na YouTube?: Tak [ ]

[8] Dlaczego ja?: Ponieważ, jestem ogarniętą osobą, która tak często nie zniechęca się. Jestem też Pozytywnie nazstawioną osobą :P[Włąśnie dlatego ja !]

[]--------------[]

Kuzyn

[]--------------[]

[1] Wiek: 12

[2] Imię: Hubert

[3] Nick: MrokuMQ

[4] Red/Blue: Blue

[5] Masz TeamSpeak3/Skype?: Tak i to i to :3

[6] Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

[7] Kanał na YouTube?: Nie

[8] Dlaczego ja?: Ponieważ,
jestem ogarniętą osobą, umiem rozwiazywać probelmy gram dosyć często[Włąśnie dlatego ja !]

x



Opublikowano

1.Wiek: 15


2.Nick: KaciPL


3.Kanał na yt(jeśli masz):Brak

 

4. Dlaczego Ty?: Poniewaz lubie grac,umiem grac zespolowo,jestem uczciwy

 

5 Masz skype/ts3?: TA

 

6, Red/Blue: RED


7 Czy chcesz zostać liderem jeśli tak to dlaczego: NIE

 

KOLEGA:

 

1.Wiek: 14


2.Nick: PiecQ


3.Kanał na yt(jeśli masz):Brak

 

4. Dlaczego Ty?: Lubie grac w mc,ogarniam pvp,jestem mily

 

5 Masz skype/ts3?: TA

 

6, Red/Blue: RED


7 Czy chcesz zostać liderem jeśli tak to dlaczego: NIE

Opublikowano

1.Wiek: 16


2.Nick: dimitri2


3.Kanał na yt(jeśli masz): Nie mam ale planuje :)


4. Dlaczego Ty?: Raczej nie jestem kłótliwy, lubie pograć w dobrej atmosferze.. :D


5 Masz skype/ts3?: Ts3 - mam i używam, skype - mam, ale nie używam


6, Red/Blue: Obojętnie możebyć red


7 Czy chcesz zostać liderem jeśli tak to dlaczego: Nie :P



PS coś Ci się chyba prezka zwaliła xD


Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

Opublikowano

1.Wiek: 14

2.Nick: MrNicePig

3.Kanał na yt(jeśli masz) NIemam

4. Dlaczego Ty? Gdyż umiem budować, umiem się zachować i lubię gra ćna serwerach KM.

: 5 Masz skype/ts3?: NOPE

6, Red/Blue: Red :)

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano

1.Wiek: 13

 

2.Nick: Blue2

 

3.Kanał na yt(jeśli masz):Brak

4. Dlaczego Ja?:Dlatego ze jestem ogarniety,lubię grac w mc umiem grać zespołowo .

5 Masz skype/ts3?: Posiadam

6, Red/Blue: BLUE

 

7 Czy chcesz zostać liderem jeśli tak to dlaczego: NIE

Opublikowano

1.Wiek: 15


2.Nick: przemekx68


3.Kanał na yt(jeśli masz): Nie mam :)


4. Dlaczego Ty?: Raczej jestem ogarnięty, miły, lubie pograć w dobrej atmosferze.. :D


5 Masz skype/ts3?: Ts3 - mam i używam, skype - mam, ale nie używam


6, Red/Blue: byle z kolegą - dimitri2


7 Czy chcesz zostać liderem jeśli tak to dlaczego: Nie :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...