Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ilość graczy na Metin2PL - Po Łączeniu


Bagadyr -*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyobraźcie sobie że na Etolin gra około 4k graczy

Jest tyle ludzi że gracz stoi przy graczu i całe m1 świeci od ekwipunku :)

Ludzi jest masa :D

 

Więc co będzie na Diumar :D ?

Na Diumar będzie dużo więcej graczy niż na Etolin

Podejrzewam że będzie około 5,5-6 k graczy a to już będzie mały problem bo gdy ludzie będą stać w m1 to nie będzie jak przejść ,a o sklepikach już nie wspomne.

Podejrzewam że na Diumar będą dwa Channele handlowe :8

bo jeden Channel na pewno nie pomieści wszystkich osób

 

Ogólnie zapraszam wszystkich do gry :)

Najbardziej polecam serwer Diumar tam są życzliwi ludzie i zawsze na start gry można coś od nich dostać :)

 

Metin2 rozkwit na nowo :)

Gra przez 30 min przyniosła mi więcej zajawki niż gra 5h przed łączeniem serwerów ( 5h przesada bo nie siedzę tyle :D tylko mówię jak jest )

 

Sam na PLu mam z 6 kont w tym dwa 90+ , trzy 70+ , i mój koksik Sura BM 54lv z trzema skillami na P który w PvP nie ma sobie równych :)

wszystkie postacie do 75lvu pokonuje z łatwością :)

 

To tyle :)

 

W tym temacie chodzi o to aby Was zachęcić do gry bo gra się naprawde świetnie.

Odpuście sobie te banalne privy które padają po tygodniu i jest 0 zajawki z gry.

Na Metin2PL macie zapewnione bezpieczeństwo, a to w grze jest najważniejsze.

Nie słuchajcie ludzi którzy mówią że PL jest już spalony itp.

Teraz nawet warto zacząć gre od nowa tym bardziej że będzie łatwiej zacząć od nowa teraz niż 2 lata temu.

W sklepikach można znaleść wszystkie itemy 5b i inne , ulepszacze.

Na rynku metina jest dostepny każdy produkt :)

 

Zapraszam do gry i jak najbardziej polecam serwer Diumar ponieważ tam są porządni ludzie którzy Was wesprzą.

 

Z tego forum znam dużo osób które grają na Diumar, około 20 ich jest :p

 

np. Saurex

Cocoloco

Taniewino znany też pod nickiem Drogiewino :)

FlyOneSkill

Jaszczur

Belion

i Nakou ale Belion to też jest jego postać i ma tam jeszcze jakieś inne xxchelseaxx i pare innych

 

jest ich duzo wiecej ja tylko wymieniam tych ktorych najbardziej pamietam

 

Oczywiscie wszystkich pozdrawiam ^^

Szukasz dobrego serwera MEDIUM ?



[ ZOBACZ ]


Link do prezentacji


http://www.mpcforum.pl/topic/1104825-illusionmt2dedyknowy-medium/

Opublikowano

Mhmm zastanawiałem się, jaki serwer wybrać, więc wybiorę diomuar czy jak mu tam :D tylko kiedy on powstanie ? tzn kiedy bd po fuzji.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

A ja zapraszam na Samos, który miał być dzisiaj, a go nie ma :D

Wracam na PLa po dobrych 5 latach przerwy.

Mam nadzieje że frekwencja się utrzyma i nie będzie żadnych problemów z kontami na starcie ;P

Co do tego, że teraz będzie łatwiej - nie zgadzam się z Tobą.

Będzie o wiele trudniej. Osoba zaczynająca od zera będzie się męczyć z "koxami" na spotach, eq nawet bez bonów nie jest tanie, nikt tego nie kupuje a ceny i tak nie idą w dół.

Jedyne co to to, że faktycznie dostępność wszystkiego jest ogromna, skrzynki ucznia są świetnym pomysłem dla narybka mt2.

Opublikowano

Moim zdaniem za mało serwerów połączyli, przykładowo na monolicie w shinsoo gra może 3 osoby na channelu handlowym na innych to samo czyli jak połączą serwery będę miał max 50 kont na kanale handlowym?? Nie wiem jak to będzie narazie tylko jinno tętni życiem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...