Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy to nie dziwne, że nie mam bana?


Koszykarka1127

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Około rok temu, chwaliłam się na ogólnym (byłam głupia ale.. :D) i na famowym, ze kupiłam KK na allegro. Później uruchamiałam na przeglądarce i normalnie nostale czyli dwa razy. Jak miałam 30-50 lvl miałam boty.

później napisałam na ogólnym , że (ktośtam) to złodziej bo kupiłam konto i mi je ukradł xD.. a koleś napisał jakiś tam który to przeczytał, że na takich to perm i, że moge go dostac itp.

 

1.Czemu mając teraz 77 lvl nie mam bana? o.O Czy to nie dziwne??..
2.Czemu koleś napisał, że dostane perma i takie tam ale mnie po prostu nie zgłosił? Trzeba mieć jakiś dowody?

dodam, że to było jakieś rok-dwa temu i nadal nie mam żadnego bana, więc już raczej go nie dostane. czy to nie dziwne jest??

Opublikowano

A co jest w tym dziwnego?

 

Są trzy wyjaśnienia:

  • Zgłosił, ale support tego nie przyjął/nic nie zrobił,
  • Napisał tak, aby Cię przestraszyć i namówić do zaprzestania handlu kontami/goldem,
  • Napisał, ale nie chciało mu się zgłaszać.

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...