Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co kupić ? Samsung Galaxy S4 czy Sony Xperia Z1 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam



Ostatnio mam dylemat czy kupić Samsung'a Galaxy S4, Sony Xperia Z1 czy HTC ONE.



Wszystkie te telefony są podobnej ceny.



Oglądałem już trochę recenzji, czytałem komentarze i mogę powiedzieć, że ich opinie są podzielone.



Jak na razie to wszystkie te 3 telefony mi się podobają ;)



Jak wy sądzicie ?



@edit



Reklama "Ładowarka do Sony" w odnośniku od "Samsung". Haha :D



w9myn6.jpg




@edit



Jak można prosić moda to żeby dodał jeszcze do nazwy tematu telefon HTC ONE :)


da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

 

 

A brałeś pod uwagę hTC One ?

Brałem, ale jakoś nie jestem przekonany do tego :D

Popatrzę na tego HTC One i też wezmę pod uwagę :D

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

 

Brałem, ale jakoś nie jestem przekonany do tego :D

Popatrzę na tego HTC One i też wezmę pod uwagę :D

Radzę nie kupować. Miałam HTC one i jeszcze jakiś jeden, nie pamiętam jaki, ale także z firmy HTC. chodził okropnie, mimo wysokiej ceny.

Opublikowano

 

Brałem, ale jakoś nie jestem przekonany do tego :D

Popatrzę na tego HTC One i też wezmę pod uwagę :D

Ehh wyjdę na fanboya ale uwierz mi, że nie bawiłem się ani Galaxy ani Z ale po prostu nie zamieniłbym One na żaden z tych telefonów.

Myślę, że nie pożałujesz.

 

 

Porównanie z S4 -

 


 

 

 

 

 

Radzę nie kupować. Miałam HTC one i jeszcze jakiś jeden, nie pamiętam

jaki, ale także z firmy HTC. chodził okropnie, mimo wysokiej ceny.

 

 

To chyba miałeś jakiś felerny model...

 

 

///linki wychodzące poza forum ukrywamy w code code.png

///tripipi

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

 

 

Ehh wyjdę na fanboya ale uwierz mi, że nie bawiłem się ani Galaxy ani Z ale po prostu nie zamieniłbym One na żaden z tych telefonów.

Myślę, że nie pożałujesz.

Porównanie z S4 -

 


To chyba miałeś jakiś felerny model...

 

Przeglądam teraz recenzje i bardzo podoba mi się sam wygląd tego telefonu, zobaczę co będzie dalej ;)

Może rzeczywiście zdecyduję się na HTC One :D

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

 

Przeglądam teraz recenzje i bardzo podoba mi się sam wygląd tego telefonu, zobaczę co będzie dalej ;)

Może rzeczywiście zdecyduję się na HTC One :D

Ooo tak co do designu to Samsung i Sony może jedynie podziwiać One ;)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Wszystkie te telefony są podobne do siebie;f Także jakiego nie wybierzesz, to każdy z nich będzie dobry. Samsung trochę opie*dala się w kwestii aktualizacji swojego sprzętu.

 

@UP
Co do designu, o gustach się nie dyskutuje. Mi naprzykład najpardziej zetka się podoba ^.-.

 

Co do lagów w S 4, nie wiem jak to wygląda, ale ja mając S 3 LTE nie narzekam na lagi.

 

Reasumując:

 

Bierz zetkę.

Opublikowano

HAHAHAHAHAHA, CZY WY JESTEŚCIE POPIERDOLENI? xD

 

 

powiem ogólną opinią, nie bazowaną na fanboy'stwie : xperia to gówno, chociaż, moze jest nadzieja w Z1, S4 jest super no i można wgrywać cyganmody i takie tam, samsung to lider rynku zaraz po apple, robi sprawdzone rzeczy, kit że jest z plastiku... Xperia wciąż nie potrafi zrobić mega super smartfona, co Ci po 23948923084 pixelach w xperiach? nic. 13 mpx z S4 bije na głowe ten aparat. ogólnie zastanowiłbym się miedzy S4 a Z1 bo HTC One odpada.

Sympatyczny, Kochający, Umiłowany, Romantyczny, Wielki, Inteligentny, Empatyczny, Ludzki - po prostu JA!

 

Opublikowano

Kultura przede wszystkim, prawda? Wszystkie te telefony są podobne, bierz ten który podoba ci się najbardziej. Osobiście z tej trójki najbardziej podoba mi się HTC One.

Opublikowano

Galaxy to jedno wielkie badziewie ....

 

HTC bym też odradził, mój kumpel ma i narzeka.

 

XPERIA myślę że jedna z lepszych ofert, ja bym wybral Z1 :)

gra.png

Opublikowano

Jak widzisz zdania są podzielone, najlepiej będzie jak przejdziesz się do jakiejś stacjonarki i obejrzysz te telefony :)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

S4 wcale nie jest super. Ma bajery, wygląda całkiem dobrze, ale użytkując go dłuższy czas można dopatrzeć się wielu niedociągnięć ze strony producenta. Nie mówię, że telefon jest zły, bo to wysokiej klasy urządzenie, ale nie za takie pieniądze. Xperia Z1 (pomimo tego, że jest Xperią) moim zdaniem łamie S4. Chociażby pod względem wytrzymałości, designu i możliwości. O HTC One nie będę mówić, bo będzie to opinia bardzo subiektywna, gdyż jestem maniaczką HTC-ków i zawsze je ubóstwiam ponad wszystko. :f

Opublikowano

Według mnie Sony Xperia Z1

galaxy to gówno, wypromowane przez dzieci, które próbują się lansić.

 

Wypromowane przez dzieci... co to jest za argument? Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Jestem przekonany że o iPhone masz podobne zdanie tylko dlatego że to iPhone, z taką logiką powinnaś używać jakiejś nonamowej chińskiej podróbki telefonu, bo "dzieci się nimi nie lansują". Swoją drogą to pomyśl dlaczego się tak chwalą tymi telefonami, bo są bardzo dobre.

Wracając do tematu, ja bym wybrał Z1, pomijając fakt, że nie ma pierdyliarda tysięcy funkcji, wsparcia i ekranu takiego jak S4 jest po prostu lepsza, miałem okazję testować oba i pierwszy raz jakaś Xperia mnie zaskoczyła.

Opublikowano

Ja bym bral nexusa 5

Nie ma go w sprzedaży.

 

Kultura przede wszystkim, prawda? Wszystkie te telefony są podobne, bierz ten który podoba ci się najbardziej. Osobiście z tej trójki najbardziej podoba mi się HTC One.

Galaxy S4 - Snapdragon 600 vs Xperia Z1 - Snapdragon 800

 

HAHAHAHAHAHA, CZY WY JESTEŚCIE POPIERDOLENI? xD

 

 

powiem ogólną opinią, nie bazowaną na fanboy'stwie : xperia to gówno, chociaż, moze jest nadzieja w Z1, S4 jest super no i można wgrywać cyganmody i takie tam, samsung to lider rynku zaraz po apple, robi sprawdzone rzeczy, kit że jest z plastiku... Xperia wciąż nie potrafi zrobić mega super smartfona, co Ci po 23948923084 pixelach w xperiach? nic. 13 mpx z S4 bije na głowe ten aparat. ogólnie zastanowiłbym się miedzy S4 a Z1 bo HTC One odpada.

A ty jesteś?

 

Mi się wydaje, że samsung jednak jest mniej pewny. Sugerowalbym xperie. Nie patrz na szybkosc procka itd, bo android i tak Ci sie bedzie zacinal :)

Jeżeli masz telefon zapełniony aplikacjami z p*rno stron, to nawet IOS ci zatnie.

 

S4 wcale nie jest super. Ma bajery, wygląda całkiem dobrze, ale użytkując go dłuższy czas można dopatrzeć się wielu niedociągnięć ze strony producenta. Nie mówię, że telefon jest zły, bo to wysokiej klasy urządzenie, ale nie za takie pieniądze. Xperia Z1 (pomimo tego, że jest Xperią) moim zdaniem łamie S4. Chociażby pod względem wytrzymałości, designu i możliwości. O HTC One nie będę mówić, bo będzie to opinia bardzo subiektywna, gdyż jestem maniaczką HTC-ków i zawsze je ubóstwiam ponad wszystko. :f

"pomimo tego, że jest Xperia" - cała ta wypowiedź jest bardzo subiektywna... "moim zdaniem"

 

@Topic

Nie porównuj tych dwóch smartfone'ów. Galaxy S4 w porównaniu do Xperii Z1, to przestarzały telefon. Galaxy S4 - 4 rdzeniowy procesor 1.9 Snapdragon 600 (ten starszy i gorszy), Xperia Z1 - 2.3 Snapdragon 800 (ten nowszy i lepszy). Antutu: Galaxy S4 ~ 24 tys. punktów, a Xperia Z1 ~ 35 tys. punktów. Muzycznie sam musisz porównać.

Gdybyś porównywał Z1 do Note'a 3, to trzeba byłoby się zastanowić dość porządnie, ale w tym przypadku Z1 bez cienia wątpliwości.

Opublikowano

HAHAHAHAHAHA, CZY WY JESTEŚCIE POPIERDOLENI? xD

 

 

powiem ogólną opinią, nie bazowaną na fanboy'stwie : xperia to gówno, chociaż, moze jest nadzieja w Z1, S4 jest super no i można wgrywać cyganmody i takie tam, samsung to lider rynku zaraz po apple, robi sprawdzone rzeczy, kit że jest z plastiku... Xperia wciąż nie potrafi zrobić mega super smartfona, co Ci po 23948923084 pixelach w xperiach? nic. 13 mpx z S4 bije na głowe ten aparat. ogólnie zastanowiłbym się miedzy S4 a Z1 bo HTC One odpada.

To ty jestes popierdolony. Miales kiedys jakąś gównianą xperie x8 czy x10 że po raz kolejny krytykujesz całą serie? Xperia Z1 to obecnie jeden z najlepszych smartfonów na rynku, jak cię nie stać to przynajmniej nie mów że to gówno.

 

HTC One to dobry telefon który jest świetnie wykonany, ale jest też druga strona medalu - bardzo trudno go naprawić nie uszkadzając obudowy, w większości przypadków po prostu dają nowy telefon. Niby fajnie, ale jeśli chcesz czekać ponad miesiąc na telefon to wiesz...

 

S4 - mulący TouchWiz, tandetne materiały i wykonanie, mnóstwo funkcji które pewnie i tak ci się nigdy nie przydadzą do niczego. Nadaje się dla dzieci które chcą poszpanować przed ,,dziewczyną'' z gimbazy.

 

Xperia Z1 - tak jak mówiłem, wraz z LG G2 i Note 3 najwydajniejszy smartfon na rynku, posiada bardzo mocny procesor Snapdragon 800 i układ graficzny, świetny aparat z ciekawymi funkcjami (niektore również mało przydatne), dobre wykonanie, szkło, wg mnie ładny design, wodoodporność, świetny ekran.

Tak swoją drogą zastanów też sie nad LG G2 bo widze ze w ogole nie wziales go pod uwage, co jest wg mnie bledem, gdyż również posiada bardzo dobry procesor (jeden z najlepszych aktualnie na rynku), lekką nakładkę, dobry aparat, ciekawe rozwiązania (np. odblokowywanie ekranu podwojnym dotknieciem), przyciski na obudowie, dla niektorych to plus, dla niektorych minus.

 

Wg. mnie najgorszy wybór to S4, po prostu nie da ci takiej płynności i satysfakcji jak inne modele.

Z1 i LG G2 to swietne telefony w stosunku do ceny, za ok. 2000zł można mieć najwydajniejsze urządzenia na rynku.

Note 3 - wg. mnie najlepszy Android na rynku, ma bardzo duży i dobry ekran i rysik z wieloma PRZYDATNYMI funkcjami. Wiec jak widzicie nie jestem jakimś hejterem Samsungów, Note 2/3 to udane telefony ale akurat S4 prezentuje sobą bardzo niski poziom w stosunku do Z1, G2.

Opublikowano

Bez jaj z tym Note 3. Nadawałby się co najwyżej jako deska do krojenia, ale nie rozumiem o co ta spina z xperią i galaxym.

 

Choć nie miałem żadnego z tych telefonów w ręce (nie stać mnie) to mogę stwierdzić, że w sprzęcie tej klasy nie powinny występować jakiekolwiek "lagi".

Takiego zjawiska nie zaobserwowałem nawet na moim nexusie 4, który jest oczywiście najlepszy patrząc na te wszystkie chujowe wyżej wymienione smardfony i w ogóle nexus 5 to gówno, snapdragon 800 ssie i tyle.

 

Dziękuję za uwagę.

Pozdro 600

KONTO TEGO UŻYTKOWNIKA ZOSTAŁO ZABLOKOWANE

Opublikowano

Osoby piszace, ze jakikolwiek z tych telefonów to gowno z bajerami czy tez plastikowy (ten poliwęglan jest mocniejszy od aluminium) szajs najwidoczniej nie ma bladego pojęcia na temat telefonów komórkowych.

 

S4 trzeba porządnie zawalić żeby zaczął konkretnie mulic.

Htc One to rowniez swietny telefon tylko tak jak w przypadku z1 ludzie najbardziej zwracaja uwagę na wykonanie. Nie zmienia to faktu ze jest on ładny a sense ui jest bardzo płynne.

Z1 to też swietny telefon ale jak zawalicie go to nakładka na androida od producenta bywa gorzej lagujaca od touchwiz'a...

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...