Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nie ogarniam fps kolegi a moich -_-


SosPomidorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MÓJ SPRZĘT

PROCEK: AMD Athlon 64 X2 Dual Core processor 5400+ 2.80 GHz

RAM: 3GB

GRAFIKA: ATI Radeon HD 3200 Graphics

 

SPRZĘT KOLEGI

AMD Athlon [tm] 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2.11 GHz

RAM: 3GB

GRAFIKA: NVIDIA GeForce 9600 GT

 

To tak problem jest w tym że, kolega ma 50/60 fps na średnich ustawieniach a ja na najniższych i nie wiadomo jakiej niskiej grafice rozdzielce itp mam 40/50 a jak biore średnie to dopiero schodzi do 10/20max!

 

Pytanie nr 2 czy aktualizacje w windowsie powiekszaja fps? bo mam 22 aktualizacje i czy jak je zainstaluje to mogą mi sie zwiększyć FPS

 

Mój windows to 7 a kolegi XP , W czym mój kolega ma lepszy sprzęt od mojego?! A jak ma gorszy to nie czaje wgl.

Opublikowano

Masz słabszą kartę graficzną

 

Twoja jest zintegrowana , a on ma dedykowaną.

 

A jeśli chodzi o aktualizacje to wątpię żebyś zauważył jakieś poprawy, co najwyżej możesz doświadczyć spadku fps podczas gdy windows będzie chciał wymusić zainstalowanie aktualizacji

 

Spróbuj tego :

 

 

\League of Legends\Config

Otwórz plik game.cfg

I na samym dole zrób przerwę i dopisz taką linijkę 

[UnitRenderStyle] Inking=0
 
Opublikowano

OS - operating system, tj. system operacyjny.

Windows 7 zazwyczaj w grach wymaga lepszych specyfikacji sprzętowych.

Moge jakoś powiększyć FPS? a czy aktualizacje windows pomogą w fps?

 

 

Masz słabszą kartę graficzną

 

Twoja jest zintegrowana , a on ma dedykowaną.

 

A jeśli chodzi o aktualizacje to wątpię żebyś zauważył jakieś poprawy, co najwyżej możesz doświadczyć spadku fps podczas gdy windows będzie chciał wymusić zainstalowanie aktualizacji

 

Spróbuj tego :

 

 

\League of Legends\Config

Otwórz plik game.cfg

I na samym dole zrób przerwę i dopisz taką linijkę 

[UnitRenderStyle] Inking=0
 

Co to doda?

wygląda to tak ?

[General]

GameMouseSpeed=12

BindSysKeys=0

SnapCameraOnRespawn=1

OSXMouseAcceleration=1

AutoAcquireTarget=0

EnableLightFx=0

WindowMode=0

PredictMovement=0

WaitForVerticalSync=1

Colors=32

Height=768

Width=1024

EnableAudio=0

SystemMouseSpeed=0

CfgVersion=3.12.258

 

[HUD]

ReplayScrollSmoothingEnabled=1

ReplayMiddleMouseScrollSpeed=0.5000

ItemShopPrevY=63

ItemShopPrevX=-16

ShowAllChannelChat=1

ShowNeutralCamps=0

ObjectTooltips=0

AutoDisplayTarget=1

ChatScale=65

ItemShopResizeHeight=0

ItemShopResizeWidth=260

ItemShopPrevResizeHeight=768

ItemShopPrevResizeWidth=1024

ShowSummonerNames=1

ScrollSmoothingEnabled=1

MiddleMouseScrollSpeed=0.5000

MapScrollSpeed=0.5000

ShowAttackRadius=0

NumericCooldownFormat=1

SmartCastOnKeyRelease=0

EnableLineMissileVis=1

FlipMiniMap=0

ItemShopItemDisplayMode=0

ItemShopStartPane=1

 

[Performance]

ShadowsEnabled=1

EnableHUDAnimations=0

PerPixelPointLighting=1

EnableParticleOptimizations=0

EnableGrassSwaying=1

EnableFXAA=0

AdvancedShader=0

FrameCapType=0

EffectsQuality=0

GammaEnabled=1

Full3DModeEnabled=0

EnvironmentQuality=0

CharacterQuality=0

AutoPerformanceSettings=0

ShadowQuality=0

GraphicsSlider=0

 

[Volume]

AnnouncerVolume=0

SfxVolume=0

MasterVolume=0

MusicVolume=0

VoiceVolume=0

 

[FloatingText]

Legacy_Enabled=0

Debug_Enabled=1

LegacyCritical_Enabled=1

Absorbed_Enabled=1

OMW_Enabled=1

Countdown_Enabled=0

EnemyCritical_Enabled=1

Score_Enabled=0

QuestComplete_Enabled=0

QuestReceived_Enabled=0

Disable_Enabled=0

Experience_Enabled=1

MagicCritical_Enabled=1

Critical_Enabled=1

Dodge_Enabled=0

Special_Enabled=0

Invulnerable_Enabled=0

 

[Replay]

EnableHelpTip=0

EnableDirectedCamera=0

 

[unitRenderStyle] Inking=0

Opublikowano

 

Co to doda?

wygląda to tak ?

 

[General]

GameMouseSpeed=12

BindSysKeys=0

SnapCameraOnRespawn=1

OSXMouseAcceleration=1

AutoAcquireTarget=0

EnableLightFx=0

WindowMode=0

PredictMovement=0

WaitForVerticalSync=1

Colors=32

Height=768

Width=1024

EnableAudio=0

SystemMouseSpeed=0

CfgVersion=3.12.258

 

[HUD]

ReplayScrollSmoothingEnabled=1

ReplayMiddleMouseScrollSpeed=0.5000

ItemShopPrevY=63

ItemShopPrevX=-16

ShowAllChannelChat=1

ShowNeutralCamps=0

ObjectTooltips=0

AutoDisplayTarget=1

ChatScale=65

ItemShopResizeHeight=0

ItemShopResizeWidth=260

ItemShopPrevResizeHeight=768

ItemShopPrevResizeWidth=1024

ShowSummonerNames=1

ScrollSmoothingEnabled=1

MiddleMouseScrollSpeed=0.5000

MapScrollSpeed=0.5000

ShowAttackRadius=0

NumericCooldownFormat=1

SmartCastOnKeyRelease=0

EnableLineMissileVis=1

FlipMiniMap=0

ItemShopItemDisplayMode=0

ItemShopStartPane=1

 

[Performance]

ShadowsEnabled=1

EnableHUDAnimations=0

PerPixelPointLighting=1

EnableParticleOptimizations=0

EnableGrassSwaying=1

EnableFXAA=0

AdvancedShader=0

FrameCapType=0

EffectsQuality=0

GammaEnabled=1

Full3DModeEnabled=0

EnvironmentQuality=0

CharacterQuality=0

AutoPerformanceSettings=0

ShadowQuality=0

GraphicsSlider=0

 

[Volume]

AnnouncerVolume=0

SfxVolume=0

MasterVolume=0

MusicVolume=0

VoiceVolume=0

 

[FloatingText]

Legacy_Enabled=0

Debug_Enabled=1

LegacyCritical_Enabled=1

Absorbed_Enabled=1

OMW_Enabled=1

Countdown_Enabled=0

EnemyCritical_Enabled=1

Score_Enabled=0

QuestComplete_Enabled=0

QuestReceived_Enabled=0

Disable_Enabled=0

Experience_Enabled=1

MagicCritical_Enabled=1

Critical_Enabled=1

Dodge_Enabled=0

Special_Enabled=0

Invulnerable_Enabled=0

 

[Replay]

EnableHelpTip=0

EnableDirectedCamera=0

 

[unitRenderStyle] Inking=0

Opublikowano

Tak, mi to pomogło na jednym z PC. W którymś patchu poprawili grafike i teraz jest taki efekt który dużo ciągnie grafiki/procka. Dzięki tej komendzie wyłącza się ten efekt, czego nie da się zrobić normalnie w ingame menu

Opublikowano

Tak, mi to pomogło na jednym z PC. W którymś patchu poprawili grafike i teraz jest taki efekt który dużo ciągnie grafiki/procka. Dzięki tej komendzie wyłącza się ten efekt, czego nie da się zrobić normalnie w ingame menu

O ile mi to powinno zwiększyć fps? moge je jeszce jakoś zwiększyć?

Opublikowano

O ile mi to powinno zwiększyć fps? moge je jeszce jakoś zwiększyć?

 

Pomijając wszystkie porady typu: wyłączyć wszelkie procesy w tle... itd.

 

To w sumie chyba nic nie da rady więcej wymyślić jak wymienić k.graficzną na nową :/

Opublikowano

Pobierz game booster'a,do tego wykręć tego athlona do ok.3,5(łatwo się kręci).

 

Polecę Ci wymianę tej karty,chociaż na 7900GT(niskie koszty)

Opublikowano

Jak wykręcić do 3,5?

 

Bios>OC tweaker,ustawiasz moc w V(najlepiej 1,5V),potem masz liczbę 3 cyfrową(pewnie coś ok.200-wtedy strzałkami najeżdżasz na to i ctrl+ + i kręcisz aż będzie tam w MHZ 3500)-wytłumaczyłem tak na szybko,poszukaj w google,dokładniej.

Opublikowano

Bios>OC tweaker,ustawiasz moc w V(najlepiej 1,5V),potem masz liczbę 3 cyfrową(pewnie coś ok.200-wtedy strzałkami najeżdżasz na to i ctrl+ + i kręcisz aż będzie tam w MHZ 3500)-wytłumaczyłem tak na szybko,poszukaj w google,dokładniej.

Sory jestem w tym zielonym jak wejśc do BIOS?

Opublikowano

Sory jestem w tym zielonym jak wejśc do BIOS?

 

Jak włączasz komputer masz taki obrazek i tam piszę o Biosie,najczęściej jest na przycisku F2 .Przed kręceniem powiedz też jaki masz zasilacz-odkręć bok obudowy i jest to lewy górny róg(takie pudło,średnich rozmiarów)-napisz jaka marka i ile mocny w W.

Opublikowano

Jak włączasz komputer masz taki obrazek i tam piszę o Biosie,najczęściej jest na przycisku F2 .Przed kręceniem powiedz też jaki masz zasilacz-odkręć bok obudowy i jest to lewy górny róg(takie pudło,średnich rozmiarów)-napisz jaka marka i ile mocny w W.

Taki duży wiatrak :D?

Opublikowano

Windows 7 mniej wydajny?

Nie wydaje mi się. Ja z moją starą GeForce 6600 wyciągam 60 fps, właśnie na win 7

 

Chociaż jeżeli się mylę, to zmiana systemu z 7 na xp poprawiła by Fps do stabilnych 60-70?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...