Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Galeria] Od silvera do Golda :]


Fananis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio wbiłem silver, potem przerzuciło mnie o dwie dywizje i mam teraz promo do silver 2 :]

 

Dobra farma jak na ten poziom?

 

Nie chodzi mi o tych trolli ale ogólnie o promo do silver 2 :P

 

 

 

90567578202970540516.png

 

 

 

 

PS.Tutaj bede wstawiał wiekszosc gier z silvera dopóki nie nabije golda :]

Play to have fun, not to win.

Opublikowano

Heh, tutaj gra śmieszna w chuj...

 

Najpierw lee afk przez całe early game, potem poafczył troche blitz, potem nafeedowany gragas poszedł afk, late game i wygraliśmy dzięki vayne.

 

Staty dość słabe bo 7/8, ale wskakiwałem, zabijałem eza, wszyscy focus na mnie i już praktycznie nie żyli bo vayne wszysktich ubiła.

 

Build nie wiem czy dobry bo składałem jak szło, bo wyglądało na przegraną gre.

 

 

20743084342025582191.png

 

 

 

 

Może dojde do golda, patrząc na to że mam teraz tydzień wolny od szkoły :]

Play to have fun, not to win.

Opublikowano

Właśnie mnie chyba lose streak złapał, a w silver 2 jest o niebo trudniej niż w silver 3, wczoraj jak grałem to na takich przeciwników trafiłem że farmy nie miałem bo mnie outfarmili, a jungler nas w dupie miał nawet jak oni pushowali.

 

SSy potem wstawie.

 

 

 

 

12691387232357288450.png

 

 

 

Ahh, ta farma ashe, i gdzie jest leaverbuster?

Play to have fun, not to win.

Opublikowano

@up gówno prawda, wcale nie jest trudniej w srebrze2 niż w srebrze3.. wszystko zależy kogo masz w teamie, kogo masz przeciwko, jak się komunikujesz z drużyną.. i to chyba logiczne jak jesteś jednym z pierwszych picków to pickują postać żeby Cie skontrować..

powodzenia w drodze do golda :)

Opublikowano

Słuchaj jak się poddajecie w 20 minucie to spoko.... NIGDY nie należy się poddawać tak wcześnie no chyba, że przeciwnik sam zniszczy nexusa w 20 minut. Grałem dużo meczy które w early były przegrane ale dało radę to wygrać. W taki sposób oddajesz tylko mecze tak jak byś ich w ogole nie grał ;)

Fe%C3%ABd_eune_58_1_logo.png

Opublikowano

O której grze mówisz, ta z hecarimem to była z góry przegrana patrząc na te farme...

 

 

 

 

 

 

 

 

79526517613368090762.png

 

 

gud gejm

 

Wiem farma słaba ale roamowałem potem a jak przechodzilem przez mida to mojej farmy nie było :-)

Play to have fun, not to win.

Opublikowano

 

73184727480487002818.png

 

 

 

Mało farmy bo roamowałem cały czas bota ( nie radzili sobie w early :] )

 

Co to jest to CompactWindow? WTF

 

 

 

38100084709415280985.png

 

 

Ps.Dajcie jakiś build do shaco pls :]

 

 

 

87027751740833504278.png

 

 

Tutaj skłałem frozen heart, nie znam builda na supporta :D

 

 

 

 

80659183556529025152.png

 

 

 

Seria do Silver 1 <3 Zdobywałem kille bo stawiałem wardy koło wraithów i cały czas nocturne z low hp przychodził tam, no cóż. :]

Play to have fun, not to win.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...