Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa stacjonarka do 2000 zł


PowerDayTech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka (: Złożyłby mi ktoś komputer do 2000 +/- zł? Chciałbym sobie na nim pograc w takie gry jak AC : IV, Batman Arkham Origins, Fifa 14 itp. Oczywiście jeśli by się dało bo to dosyć mało hajsu jak na te gry (tak myślę) :p

Opublikowano

Nie dałoby się tam włożyć lepszej karty? Oczywiscie dopłacę :>. A i z tego co mi wiadomo to chyba lepiej wziąc 2 kosci ramu lepiej pracują w dualu :p

Opublikowano

Pracują lepiej w dualu ale są również droższe.

Jeśli dasz rade dołożyć 100-300zł w tedy będzie lepszy zestaw :)

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=76787&s=61601&s=74018&s=73839&s=78629&s=78711&s=74072&s=63363

Tutaj z 650ti boost

a tutaj z nowiutkim r9 270X

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=79738&s=61601&s=74018&s=73839&s=78629&s=78711&s=74072&s=63363

Jeśli ten msi będzie dostępny ;p.

Tak ogółem to warto dopłacić ale jesli nie dasz rady wywal nagrywarkę i już 70 zł mniej :)

graphic.png
Opublikowano

Mogę ale nie rozumiem po co, chcesz tracić na mocy itd? Wgl. ile możesz max. przeznaczyć?

 

W takim razie wygląda to tak :

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=67735&s=56996&s=79738&s=74018&s=78629&s=78711&s=63363

PS. Da Faq? 2x2gb ddr3 kosztuje mniej niż 1x4 :D

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=78773&s=78176&s=67735&s=56996&s=74018&s=78629&s=63363

Chodź informuje że nie jest to najwydajniejszy zestaw.

graphic.png
Opublikowano

Mogę ale nie rozumiem po co, chcesz tracić na mocy itd? Wgl. ile możesz max. przeznaczyć?

 

W takim razie wygląda to tak :

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=67735&s=56996&s=79738&s=74018&s=78629&s=78711&s=63363

PS. Da Faq? 2x2gb ddr3 kosztuje mniej niż 1x4 :D

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=78773&s=78176&s=67735&s=56996&s=74018&s=78629&s=63363

Chodź informuje że nie jest to najwydajniejszy zestaw.

Czemu nie jest to najwydajniejszy zestaw?

Opublikowano

Bo przepłącasz za obudowe 70 zł :) które można wsadzić w lepszą gpu.

A gpu szczególnie liczy się w grach.

A właśnie obudowa. Dopiero zauważyłem. Włożyłbyś tam Brutusa 410 albo coś innego ? Tańszego ? :P

Opublikowano

dlaczego rocki dajesz mu do zestawu nagrywarkę ktorą jak pisał wcześniej posiada? karta graficzna lepiej wziąść gigabyte gtx 650 ti boost i juz masz ok. 100zł zaoszczędzone oraz zmień twoją płyte główną na tą i cena kompa wyjdzie ~2000zł nie powinno przekroczyć więcej niż 10zł nie chce mi się tego liczyć :D

 http://techplanet.pl/produkty/plyty-glowne/msi-h81m-e33-intel-h81-lga1150-box,40040.html

jescze jedno powiedz mi jak długo będziecie jeszcze wkładać tego brutusa do zestawów? skoro dokładając te ~30zł mamy dużo ładniejszą i z lepszym chłodzeniem obudowe zalmana ?

http://techplanet.pl/produkty/obudowy/zalman-z3-plus,40571.html

wymień to co ci powiedziałem w tamtym zestawie i masz w tej cenie prawdopodobnie najlepszy zestaw

Opublikowano

up tak dla informacji to na morelach kosztuje ta buda 155 zł :).

Brutusa daje tylko i wyłącznie dla tego że jest tańszy a dobry.

Płyte zawsze staram się dawać ATX ponieważ mATX wygląda słabo + ma ukrojone możliwości.

 

A co do nagrywarki to przeczytaj pare postów up..

I ciągle nie wiem czy to jest sata czy ata?

graphic.png
Opublikowano

up tak dla informacji to na morelach kosztuje ta buda 155 zł :).

Brutusa daje tylko i wyłącznie dla tego że jest tańszy a dobry.

Płyte zawsze staram się dawać ATX ponieważ mATX wygląda słabo + ma ukrojone możliwości.

 

A co do nagrywarki to przeczytaj pare postów up..

I ciągle nie wiem czy to jest sata czy ata?

W którym miejscu mATX słabo wygląda ? Po pierwsze buda zajmuje mniej miejsca (oczywiście to zależy, bo np. taki Prodigy na mITX jest niemal tak wysoki jak BT410), po drugie MOBO mATX wygląda idiotycznie w większych obudowach, a po trzecie te o wymiarach ATX nie wyglądają tak dobrze bez MultiGPU.

Funkcjonalność ? Parę złączy, z których nie korzysta przeciętny Kowalski.

Tego Zalmana zmień na N200, a MOBO na jakieś ładniejszew, najlepiej czarne (np. D3H chociaż lepiej dołożyć do i5 4570 jeśli chodzi o wydajność).

Opublikowano

z tych zmian co ja podałem zaoszczędzi jakies 180zł pomijająć bude bo z budą to 150zł które warto włożyć do wydajniejszego procesora jak napisał up. i5 4570

nie brał bym innej płyty głównej gdyż ta będzie idealna dla komputera w tej cenie i spokojnie wystarczy dla procesora tej klasy :)

Opublikowano

Nie chciałbym się jakoś wpierniczać, ale nikt nie spytał jaki ma monitor :) Dajecie mu 650 ti boost, a on może mieć monitor 14 cali... ;x

Zbieram like ;x

Opublikowano

Nie sądzisz, że ta bardziej się opłaca ?

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-gtx-650-ti-boost-1gb-ddr5-192-bit-hdmi-dvi-dp-box-gv-n65tboc-1gd-585532/
 

Jest jeszcze ten PALIT w cenie taniego 7790 :

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-palit-gtx650-ti-boost-1gb-gddr5-2dvi-hdmi-dp-pcie-3-0-ne5x65b01009f-573653/
 

Ale oczywiście kultura pracy znacznie niższa.

 

 

Obudowę proponuję zmienić na N200.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...