Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

II EDYCJA BATTLELAND [Survival+ Gildie] [Autorskie pluginy] [Rozbudowany system rankingowy, gildyjny] [200 slotów]


Almen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proponuje % na surowce
Wegiel 10% albo z rud
Żelazo ||| 3 - 4% |||
Złoto ||| 1.5 - 3% |||
Diamenty ||| 0.7 - 0.9% |||
Redstone z rud
Emeraldy ||| 0.5 - 0.8% |||
Ender perły ||| 0.5 - 0.7% |||
Proch ||| 1-4 ||| 0.5 - 1.5% |||
Obsidian ||| 1-4 ||| 0.5% - 1.5% |||
Zbroja dla konia ||| 0.1% - 0.5% |||
Siadło ||| 0.1% - 0.5% |||
I każdym poziomie dropi każdy surowiec

Opublikowano

@up Mamy plugin na surowce ze stone'a oraz exp ze stone'a

2q80bci.png

 

 

 

Od razu lepiej jak zobaczyłem SS'y. A podasz SS mapki ?

Mapa jest jeszcze w budowie, ciągle trwają prace. SS z mapki podamy 31.10

Opublikowano

Ladne autorskie pluginy , lecz prezka oczojebna >.<

 

@ Surowce , od 21 diaxy czy do 21 diaxy ? itp ?

TheLanser_eune_115_0_logo.png


W tym sezonie mam zamiar mieć Platyna V minimum :-)



Na West Silver V ,ale jak ktoś grał to wie ,że na nordicu


,, zawyżone elo ''

Opublikowano

Nie polecam serwera.

Admini(niektórzy.) nieogarnięci.

Podają kordy innym graczą(Dowody już były jasno opisane na ts na które admin nie umiał się wytłumaczyć i wołał innych graczy do tłumaczenia się oraz dawał puste dowody typu, podał 5 screenów na którym nie było widać kordów. :)

To samo było na poprzedniej edycji że admini tp graczy także powodzenia z takim serwerem.

Będzie po tygodniu 10/100 i nowa edycja jak ostatnio tylko wasz UNIT zostanie ponieważ dacie im kordy innych gildi i porozwalają

Powodzenia nie mam zamiaru więcej pisać dowodów na zje.. administrację.

Cya.

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Serwer?
Prze śmieszny! :D Grałem pierwszy raz na tej edycji i po 6h grania, nie było sensu grać!
Założysz gildie, po 20 min. przyjdzie Wam całe stado "UNIT`ów", jak to??
Administracja podała koordy :P
Najfajniejsze jest to, że typek od nas z gildii wczesniej wysyłał ss`y w celu udowodnienia ze nie ma cheatów.
Typ z administracji pokazywał nam puste ss`y uświadamiając nam, że są tam koordy naszej gildii, chodź wcale ich tam nie było.
Cóż administracja olała nas i nie zrobili z tym nic...


Opublikowano

@up Nie podawaliśmy nikomu kordynatów, jeśli macie dowody, to prosze dajcie tutaj ss'y.

Start przebiegł zgodnie z planem. 1 Gildia została utworzona 2h po starcie, bo 30 graczy na nia zbierali

 

Administracja stara się aby wszystko było jak najlepiej dla graczy.

Opublikowano

Witam

mapa fajna ,ale administracja w chuj ;)

Jak może administracja podawac kordy gildi innym graczą o.O gdzie tu sens rozumiesz że administracja ma po 10-12 lat ,ale powinna miec troszke olejku w głowie ,reklamujecie serwer macie graczy a zdnia na dzien tracicie 20% swoich graczy przed II edycją grało średnio 15 graczy teraz wam się udało na start 100 graczy w ciągu kilku min a na drugi dzien było max 75 graczy ;) Ja bym wzioł się do roboty bo z takimi adminami to serwer daleko nie zajdzie.

pozdrawiam

Opublikowano

Chcielibyśmy przeprosić was gracze za błędy administracji, podjeliśmy działania. Ogarneliśmy serwer, porozmawialiśmy poważnie z administracją. Chcielibyśmy zapewnić wam że nigdy takie błedy się nie powtórzą i zachęcamy was do ponownego grania na naszym serwerze

IP: mc.battleland.pl

Strona: www.battleland.pl

TS3: ts.battleland.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...