Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-[Zapowiedz] LeCraft - Marzenia sie spelniaja! [Sv+Fr][Dedyk][200 slotow][Mila administracja][II Edycja][Start: 27.10 18:00]


MerrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3xtm.png

4p2g.png

zielona-migajaca-strzalka.gif Start: Niedziela 27.10.2013 Godzina: 18:00

zielona-migajaca-strzalka.gifIP: svfr.lecraft.pl

zielona-migajaca-strzalka.gifII Edycja

zielona-migajaca-strzalka.gifZwierzeta: ON

zielona-migajaca-strzalka.gifPotwory: On

zielona-migajaca-strzalka.gif PVP: ON

zielona-migajaca-strzalka.gif WhiteList: OFF

zielona-migajaca-strzalka.gif Sloty: 200

94oy.png


Właściciel: Kik21_PL

Mod: Wayne

Mod: krysa1122

Kidmod: olinki3

KidMod: Kubix00

KidMod: alvin11pl

l2fb.png

Rekrutacja na dzień dzisiejszy jest Otwarta !

Poszukujemy:

2x KidMod

Co oczekujemy?:

KidMOD:

-Ukonczone 14 lat

-TeamSpeak 3 +Sprawny mikrofon

-Znajomosc komend w 80%

-Dobrego Kontaktu

-Kultury osobistej, samopoczucia

- Ogarniecie serwera.

-Siedzenie przynajmniej 2h dziennie na serwerze (Wiadomo moze cos sie stac i wtedy osoba jest z tego zwolniona)

Kontakt:

GG: 5418317

Email: svfr.lecraft.pl

Skype: dominik.rozmus26

WZÓR Podania:

Nick:

Imie:

Wiek:

Na jakie stanowisko skladasz podanie:

Posiadasz TS3/Sprawny mikrofon?:

Posiadasz premium?:

Kontakt:

Ile godzin dziennie postarasz sie spedzac na serwerze?:

W skali 1-10 na ile ogarniasz komendy?:

Coś od siebie (badz kreatywny!):

Rekrutacja zamknieta

w95s.png

Niespodzianka





xwpl.png

 

Odpowiednio dobrane aby współpracowały ze sobą :)

dklz.png

Zapraszamy na serwer. Jest tutaj miła atmosfera, administracja pomocna, z czym wiąże się to, że w każdej chwili zostanie udzielona ci pomoc :)

 

sl06.png




Opublikowano

Nick: CinEkk


Imie:Marcin


Wiek:15


Na jakie stanowisko skladasz podanie:KidMod


Posiadasz TS3/Sprawny mikrofon?:Tak


Posiadasz premium?:Niestety, nie


Kontakt:42246227 GG


Ile godzin dziennie postarasz sie spedzac na serwerze?: 3-4


W skali 1-10 na ile ogarniasz komendy?: 10


Coś od siebie (badz kreatywny!): Jestem miłym i przeciętnym graczem minecraft. Lubię budować. Jestem twórczy. Poza minecraftem pykam w GTA, strzelanki itd. Poza kompem interesuje sie stuntem rowerem oraz skuterem. Myślę, że pomoge wam !:)

Jestem Polakiem i posługuję się poprawną polszczyzną.

Opublikowano

Nick:alvin11pl


Imie:Jacek


Wiek:16


Na jakie stanowisko skladasz podanie:KidModa ; >


Posiadasz TS3/Sprawny mikrofon?:No pewnie ; D


Posiadasz premium?:Yhym :)


Kontakt:Skype/mpcforum/ts/e-mail/moge numer telefonu jak cos dac/gra/gg ale rzadko


Ile godzin dziennie postarasz sie spedzac na serwerze?:ile sie da ; )


W skali 1-10 na ile ogarniasz komendy?:6 ale ciagle cie ucze ; >


Coś od siebie (badz kreatywny!):Hmm co od siebie dac moze cos o sobie powiem mam 16 lat nazywam sie jacek chodzie to technikum informatycznego interesuje sie grafika, programowanie, muzyka, sporty ekstremalne, i lubie sie tez spotykac ze znajomymi. Pewnie zapytacie czemu nie uzywam polskich znakow bo mi sie szybciej i wygodzniej pisze ; > mysle ze nadaje sie na te posade poniewaz lubie kontakt z ludzmi jak i im pomagac i chcialbym aby serwer nie postal z 3 dni bo jak tak ma byc pisac od razu i rezygnuje wrazie czego moge sie dolozyc symbolicznie do serwera ale nie bede go oczywiscie oplacal sam ; ) mysle ze to wszystko jak cos jeszcze bedziecie chcieli wiedziec o mnie i o mojej przeszlosci w mc to piszcie pt albo w temacie to wam moge opowiedziec prosil bym o szybka odp bo sie nie cierpliwie a i jak chcecie abym udowodnil ze mam 16 lat to moge wam wyslac zdjecie legitymacji no problem ;)


dodam jeszcze ze ew moge zrobic jakas grafike do prezki i ulepszyc ja jakos bo wyglada troszke slabo :D


Pozdrawiam Alvin11pl

Opublikowano

jest IP:

 

svfr.lecraft.pl

 

Jezeli komus nie dzialalo to ip podawalem:

 

svfr.lecraft.pl:25565

 

I wtedy dzialalo. NIe wiem czemu tobie nie dziala.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...