Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] TeNzHasztagiem vs BrudnyFunk


TeNzHasztagiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień jak co dzień, lecz chyba nie do końca,
Okres wakacji, alko, alko, nie brak było słońca.
Znali się tylko z widzenia, mówili sobie siema,
Ona mu się podobała, lecz to tylko marzenia.
Przypadkowe spotkanie, wspólne znajomości,
On pod wpływem alkoholu, wyszeptał jej - powiem coś Ci.
Jesteś bardzo urocza i bardzo mi się podobasz,
Ona to miała w dupie, on cały czas chciał coś dodać.
Wiedziała, że był wstawiony, czułe słówka to jego wada,
Ona zaczęła to doceniać i zaczęli normalnie gadać.
Potem spotkali się znowu i znowu, i jeszcze raz,
Dała mu nadzieje, oddałby za nią świat.
Powtarzał jej dziennie, że kocha ją najbardziej,
Wywarł w niej uczucia do niego, chciał z nią być razem.
On w swoim planie działa, ona się zakochała,
On chciał, ona chciała i stała się super para.

Minęło kilka miesięcy, wspaniałego związku,
Pokłócili się kilka razy, czuli, że nie gra coś tu.
On jej wszystko wybaczał, ona zawsze twardo na swoim,
On miał psychiczne blizny, kolejna co się nie goi.
Wracali do siebie kilka razy, zresztą to bez sensu,
On miał ją dalej w sercu, zawsze na pierwszym miejscu.
I tak trwali w dziwnym związku, dzikie węże, chuje - muje,
Powiedziała mu co czuje, on myślał, że żartuje.
W końcu doszła do niego ta przerażająca myśl,
Nie mógł w to uwierzyć, przecież się kochamy.
To koniec, nie ma już nic, powiedziała mu,
Został on i jego duch, gdzieś z tyłu jeszcze anioł stróż.
Chłopak się załamał, wciągnął kilka kresek,
Chciał to naprawić i kupił jej drogi prezent.
To nic nie dało, dalej się nie mógł pogodzić,
On teraz się stacza i dalej wciąga prochy.

Odbiło mu na maxa, widział z innym swoją byłą,
Resztki rozumu, w resztce mózgu i to co z nią było.
Coś w niego wstąpiło, jakiś cholerny demon,
W nocy gdy szli na spacer, napadł na nią i na niego.
Z nożem w ręce, pod czarnymi chmurami,
Związał swoją miłość, jej miłości nie oszczędził kary.
Poćwiartkował go i tak nazłość,
Kazał jej na to patrzeć, ona miała już dość.
Wyciął oczy i wątrobę, do słoików wrzucił,
Nie ma to jak człowieka o dwie głowy skrócić.
Ona już ledwo przytomna, widziała istne piekło,
On ubrał czarny garnitur i posadził ją na krzesło.
Kochanie, czekaj na danie główne, powiedział jej,
Przyniósł jakąś potrawę w urnie, wyszeptał jedz!
Spojrzała na talerz i serce stanęło jej w miejscu,
Widziała w nim twarz swojej miłości, poznanej przez Facebook.

 

Powodzenia mistrzu. Takie małe info. Zgadałem się wcześniej z kolesiem i teksty mamy już napisane.














a4yfzc.png


Shut the fuck up!


Opublikowano
On kocha ją, ona go, to jest miłość ponad wszystko,

Kilka lat z tym uczuciem, a nie było chociaż blisko.

Bali się tego nawzajem, bo nie byli doświadczeni,

Ale nasilała się myśl - na pewno razem będziemy.

Pisali tak sms'y, czuli się się w niebo wzięci,

Olali rodzinę, szkołę, byli dla siebie najważniejsi.

Spotykali się co dnia, padając sobie w ramiona,

Nie myśląc o niczym innym, on tak samo jak i ona.

Uczucie rozkwitało, rosło wciąż bez przerwy,

Uciec się nie dało, jak od chordy węży.

On pisał jej nawet listy, miłosne oczywiście,

Ona bardzo to lubiła - to takie romantyczne.

I przykre zarazem, moim zdaniem tak trochę,

Nie miał względu na siebie, myślał tylko o niej.

I choć było to mocne, jak w Romeo i Julli,

Poszedł do klubu na nockę, uczucie rozkurwił.




Poznał jakąś inną, szybki numerek w toalecie,

Nie spodziewałbym się tego, po takim facecie.

Zakochany w tej pierwszej, alko robi swoje,

Żałował tego tak bardzo, mówi stop z alkoholem.

Ona temu nie świadoma i pewnie nie dała by wiary,

Gdyby nie jego sms - ,,skarbie masz mój stanik?''

Nie wiedziała co zrobić, on wciąż przepraszał,

Ona uciekła do domu, chciała zostać sama.

Myślała całą noc, nie usnęła nawet na chwilę,

Tylko jedna myśl, ja chyba się zabiję.

On pisał ciągle sms'y - przepraszam kochanie,

Ona wyłączyła telefon, zajęta była płakaniem.

Nie chciała go widzieć, w szkole go unikała,

A on z przeprosinami, cały dzień za nią latał.

Wzięła się na odwagą, stanęli twarzą w twarz,

Powiedziała "zrywam z Tobą", nie jesteś mnie wart.



Nie mógł wytrzymać bez niej, spierdolił sprawę,

Pomyślał sobie - klęknę, może Bóg da mi łaskę.

Może to mi pomoże, stworze pozory katolika,

Nie to nic nie da, moich próśb tam nie słychać.

Wymyślił inny plan, myśląc tylko o samym sobie,

W chuj z niego drań, wymyślił, że ją porwie.

Zamiary zamienił w czyny, udał się pod jej dom,

Gdy wychodziła do sklepu, na ręce ją wziął.

Skrępował ręce liną, do lasu chciał ją zabrać.

Ona chciała się wyrwać, lecz siły nie miała.

Kazał klęknąć przed sobą, wyjął nóż w chuj ostry,

Dźgnął ja w serce, patrzył, nie udzielał pomocy.

Zaczął ją gwałcić, coś mu siadło na psychikę,

Robił to płacząc, bo kochał swoją dziewczynę.

Nagle stop, zaczął myśleć - kurwa co ja zrobiłem,

Położył się obok niej, poderżnął sobie grdykę.
Opublikowano

Sam nie wiem jak ocenić, w niektórych wersach u tenza jakoś nie gra np. ostatni rym mam wrażenie że trochę na siłę, żeby już to skończyć. Gdzieś w środku też kilka niedociągnięć + rymy są trochę takie hmm... jedne są wręcz zajebiste, ale inne trochę leżą. Brudny - u ciebie nie podoba mi się 2 zwrotka (pierwsze 4 wersy dobre, ale później coś nie idzie), ale za to lepsze rymy. Ciężko jest oceniać, dwa teksty mi się podobają, jednak jak dla mnie lepiej brudny.

Opublikowano

Oby dwa teksty na równym poziomie. Rymy lepsze u Franka, nie które wersy słabe np. te " chuje muje, dzikie węże, WTF?"
Albo u Tenza: "wyjął nóż w chuj ostry," - wiadomo że noże są ostre, ogólnie końcówka bez szczegółów.
Spierdoliliście obaj ostatnią kulminacyjną zwrotkę :D Mało szczegółów, wszystko chaotycznie..

Dla mnie remis. Równy poziom. ;)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

BrudnyFunk lepiej, jeżeli chodzi o tematyke to TeNzHasztagiem :) Ciężki wybór, ale wybieram TeNzHasztagiem

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...