Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

☆ WIELKI POWRÓT ☆ War-Craft | Mega konkurs na Vip'a | SURVIVAL - GILDIE - PVP | 1.6.2 - Warto! | Plecaki - Prawdziwa krew |


DadekDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dadek i jego posty.. ; )

Teraz powiedz skąd znalazłeś pomysł na "plecaki, krew" ?

Kogo się pytałeś o konfiguracje pluginów ? :C

To może też się pochwalisz jakim chuj*wym administratorem byłeś u mnie.

Nic nie robił, tylko stworzył sobie 2 konto i grał.

 

[NIC NIGDY NIE POMÓGŁ]

 

@Pluto64 /Jesteś w War-Crafcie adminem więc po chu*a piszesz, że zajebisty serwer, widzę, że chcemy odświeżyć temat bo nikt nie gra ? :C

Pluto nie jest w War-Crafcie adminem.

Skąd? Pomysł był od początku.

Ta, pochwale się :D Twój serwer był taki... głupi, więc takim byłem administratorem, jakim ty właścicielem.

Jeżeli ktoś coś chce komuś jeszcze wygarnąć to zapraszam na PW, tu jest temat do dyskusji o serwerze :)

Opublikowano

Wyjaśnienie:
Panowie z góry:
- MarcinPSP
- Ezgiel
- Jodi
- misiekcraft
to jedna ekipa, z serwera Marcina, która zrobi to co Pan Marcinek powie.
Wystarczy spojrzeć na ich tematy, ciągle gdzieś ci sami ludzie się pojawiają, dają sobie te "lajki", i są fajni :)
Marcin - widzę, że Ci się nieźle nudzi, zajmij się własnymi sprawami, bo jesteś jak dziecko, które musi być najlepsze, innych zdanie masz w dupie (taka prawda), nawet nie odpowiedziałeś. :)
Nie masz co robić?
Radzę Ci (po raz drugi), zajmij się własnymi sprawami :)

Opublikowano

Dodam jeszcze, że skoro mój serwer był głupi to dlaczego kur*a grało tam 120/120 osób ?

Ty nawet nie masz 5 stałych graczy.

Zastanów się ziomek co piszesz.

W sumie to mnie to wali ile tam osób grało, bo zajmuję się własnymi sprawami, nie Twoimi.

Uwierz mi, na serwerze gra wiele osób, zależy od dnia.

 

Opublikowano

Dodam jeszcze, że skoro mój serwer był głupi to dlaczego kur*a grało tam 120/120 osób ?

Ty nawet nie masz 5 stałych graczy.

Zastanów się ziomek co piszesz.

 

Mam jeszcze logi mojego serwera, gdzie szanowny Dawid i Pluto prosili mnie o plugin na plecaki.

/Koniec spamu, nie warto.

 

Dadek i jego posty.. ; )

Teraz powiedz skąd znalazłeś pomysł na "plecaki, krew" ?

Kogo się pytałeś o konfiguracje pluginów ? :C

To może też się pochwalisz jakim chuj*wym administratorem byłeś u mnie.

Nic nie robił, tylko stworzył sobie 2 konto i grał.

 

[NIC NIGDY NIE POMÓGŁ]

 

@Pluto64 /Jesteś w War-Crafcie adminem więc po chu*a piszesz, że zajebisty serwer, widzę, że chcemy odświeżyć temat bo nikt nie gra ? :C

 

Witam, dołączam się.

Śledzisz go, tak? Ok, to trochę dziwne. Po 2gie chyba nie jesteś jego matką, żeby mówić kiedy to on ma się myć. Po 3cie trochę dużo emotek, bo to wyglądają szczerze "pokemoniasto"

Aaaaahhh, skąd wiesz jakie on ma IQ? A ja za to założę się, że mam więcej tych punkcików niżeli Ty.

 

Pozdrawiam, Ezqiel aka. Kidz :)

 

Dobra ostatni "ref"

 

Po pierwsze na serwerze jest 1 osoba...

 

Po drugie nie widze żadnych innowacyjnych rozwiązań.

 

Ani jednego autorskiego pluginu.

 

I nie należe do jakiejś Armii Marcina. Po prostu jak słyszę że osoba taka jak Ty z IQ ledwo wyższym od taboretu wypowiada się o kimś to łapią mnie spazmy śmiechu.

 

Pozdrawiam,dalsze spory możemy rozwiązać na PW lub skype.

 

 

Po tym jak układasz zdania, oraz po twojej ortografii widać kto tu jest dzieckiem ; ) Skąd wiesz że nie ma dziewczyny...

Twój post jest bezsensowny...

Co do serwera, nie wyróżnia się niczym spośród innych, Factions, /kit gracz, takich serwerów jest za dużo...

 

Pozdrawiam,

misiekcraft

Czekam aż wbije Imperiumcraft i znyszczy kolejny server hahahah :D haha tak tak uhahah :D Napisze zadanie z Polaka z waszymi postami :D aah pięknie czekam na więcej osób Armia Marcinka :) Kocham was <3 Napisze coś dla beki :D i Hejty a teraz słuchajcie ! :D Armia Marcinka i jego server robisz go juz 2 mieś i nawet nie kupiłeś servera? :D Tak tak Autorskie Pluginy :D Magic! Błagam was :D Kłutnia na forum Wy pokazujecie jakie dzieciaki jestescie :D chciarz jestem młodszy a teraz Nie piszcie więcej :D nie warto :D Z

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

Harger, koniec już.

Spokojnie, wyjaśnione.

Moja działeczka wyjaśniona :D. Jest gitez, wbijaj na TS bo Cię niema. :D

 

Kłótnia *, chociaż *

 

Idź dziecko z tego tematu, nie warty jesteś niego.

 

"Kupiłem serwer i jest cały czas opłacany" ; )

 

"Nie pisz wszystkiego z dużej litery + emotki od chuja, pizd*ś jednym słowem" xD

Proszę mi wybaczyć moje zachowanie Iż,Gdyż nie umiem pisać :) i Rozmawiać Jestem nie wart tego tematu ide się pociąć masłem. ;/A tak serio Przepraszam :) i do Miłego :D

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

Odstraszacie tym graczy ,niech moderator to wyczyści.

Jakby ,było na 1.6.2 to bym zagrał.

TheLanser_eune_115_0_logo.png


W tym sezonie mam zamiar mieć Platyna V minimum :-)



Na West Silver V ,ale jak ktoś grał to wie ,że na nordicu


,, zawyżone elo ''

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...