Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

☆ WIELKI POWRÓT ☆ War-Craft | Mega konkurs na Vip'a | SURVIVAL - GILDIE - PVP | 1.6.2 - Warto! | Plecaki - Prawdziwa krew |


DadekDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u663.png

rihl.png

IP: WAR-CRAFT.HOSTMC.PL

c18b.png


b6ze.png



cg9u.png



** KONKURS NA VIPA - 2 miejsca! **

Zasady są proste:
Do wtorku (2013-10-29) będę spisywał nicki Graczy, a w środę (2013-10-30) wylosujemy dwie osoby, które dostaną rangę VIP :)

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać pod tematem
swój nick w grze :)





blop.png

gckc.png


5hmk.png
8pa5.png
elxh.png


omyw.png


z1ip.png


rihl.png

IP: WAR-CRAFT.HOSTMC.PL

c18b.png

2esf.png

SLOTY: 50

3e2m.png

2esf.png

TYP: SURVIVAL + PVP + GILDIE

3e2m.png
2esf.png

BIAŁA LISTA: NIE

3e2m.png



NA SERWERZE JEST
DROP Z KAMIENIA


DNI HANDLU!
WYLICYTUJ PRZEDMIOTY OD ADMINISTRACJI!






Przydatne komendy dla Graczy:

/kit Gracz - Podstawowe przedmioty dla Gracza

/tpa <Gracz> - Teleport do innej osoby


/tell <Gracz> <Treść wiadomości> - Prywatna rozmowa z inną osobą

/money - Sprawdzasz, ile masz monet w sakiewce

/warp - Lista teleportów

/sethome - Ustawianie własnego teleportu do domu

/f create <Nazwa Gildii> - Tworzenie własnej Gildii

/przedmioty - Lista przedmiotów, potrzebnych do stworzenia Gildii

Więcej komend opisanych jest na serwerze!





Kilka istotnych informacji!

Przeszukaj dobrze spawn, możesz znaleźć tam wiele ciekawych skrzynek ! :)

PVP jest aktywne od czerwonych linii !

Możesz budować dopiero od ok. 50 kratek od czerwonych linii !

Jeżeli masz jakieś pytania, napisz pod tematem / na serwerze. Odpowiemy jak najszybciej!



qea8.png
nk9j.png

WEJDŹ NA SERWER WAR-CRAFT!
Pograj z przyjaciółmi i doznaj niezapomnianych przygód, które czekają Cię na serwerze!



rihl.png

IP: WAR-CRAFT.HOSTMC.PL

c18b.png


ZAPRASZAMY!

Opublikowano

Polecam server ,Zdecydowanie jeden z Lepszych i dobrze dopracowanych :) Podziwiam Administracje widać robią to z pasją albo przynajmniej zaangażowaniem ;). Pozdrawiam

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

Już widzę parę rzeczy które trzeba zmienić.

 

1) Zakaz Grifowania, pogięło Was? Ludzie to jest surwiwal, bierzesz TNT i rozpierdalasz wroga, a wy tutaj dajecie zakaz grifowania, wywalać z tym!

2) Jak wpiszemy kogoś nick i zalogujemy się na jego postać to nie będziemy mogli grać na jego koncie owszem, ale widzimy jego aktualną pozycje i możemy sobię spisać kordy a w związku z tym dotrzeć do jego kryjówki, przed wpisaniem hasła postać powinna przecież być na spawnie, a dopiero po wpisaniu passwordu pojawiać się w poprzedniej pozycji.

 

Jeszcze dodam jakie błędy widzę jak znajdę.

 

Na serwerze jest anty-xray? Bo jak nie ma to bez problemu cziterki znajdą naszą podziemną bazę i ograbią, oraz rozpierdolą wszystko

fc243cf2505e196d.png?1344196073699

Opublikowano

@Up Ja wlasnie nie wiedziałem czego mało graczy już to zmieniamy , zasada z grifem i tak nie jest przestrzegana ale chodzu tu o mape zeby nie napier** jak się da i tnt wszedzie żeby byly dziury ;/ .jesli chodzi o 2 To MiAŁ być na to plugin i byl ale coś sie musiało zjebać ;/ bo działał gram, tam ponad 50 dni :) od 1 Edycji wiec wiem :) Jesli znajdziesz wiecej błedów wypisuj smiało :D Przynajmiej Ulepszymy :D. Apropo x-ray jest andy nodus,fly osobny i xray.

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

hmm wiem skąd ta krew to chyba mcmmo jeśli dobrze popatrzyłem na screena nope

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

Serwer słaby. Niczym się nie wyróżnia. Reklamuje się na innych bardziej znanych serwerach. Nie zdziwiłbym się gdyby niedługo strona padła ;3

Opublikowano

Serwer na Factions, nic nowego.

Jeden wielki syf, nie polecam.

Hah, znany nam Marcinek, to już wiemy, Panu dziękujemy.

 

 

Serwer słaby. Niczym się nie wyróżnia. Reklamuje się na innych bardziej znanych serwerach. Nie zdziwiłbym się gdyby niedługo strona padła ;3

To niemożliwe, nikt z administracji tego nie robi, reklamujemy się tylko na listach serwerów i MPC, chyba, że robią to Gracze, ale wątpię.

Opublikowano

McTal losowanie xD

 

+

Serwer fajny ale mam problemy z lagami

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

Lagi?
Wina komputera czy serwera?
Jeszcze nikt się nie skarżył na lagi, jeżeli będziesz miał je dalej to pisz, jakoś naprawimy :)

#zapisani:


- FiliposPL
- asiorek1222
- Voxx

- KulidaCycu
- adikm1
- PanKtos
- FussikPL

- Cytryna
- Synthetic007
- Moliterro
- Geru

- ShedanPL

- McTal

Opublikowano

+ polecam zmienić logo na "NASTĘPNY TAKI SYF W POLSCE" : )

 

Serwer na Factions, nic nowego.

Jeden wielki syf, nie polecam.

Powiem tak Panie Marcinie :) Masz 16 lat , grasz w mc ,Nie masz dziewczyny, bo twój pyszczek jest piękny. to takie 3 Fakty :)A po za tym daj sobie siania już :) Niszczysz servery i fikasz robią tak dzieci 10 letnie . Pozdrowionka <3

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

Powiem tak Panie Marcinie :) Masz 16 lat , grasz w mc ,Nie masz dziewczyny, bo twój pyszczek jest piękny. to takie 3 Fakty :)A po za tym daj sobie siania już :) Niszczysz servery i fikasz robią tak dzieci 10 letnie . Pozdrowionka <3

 

Po tym jak układasz zdania, oraz po twojej ortografii widać kto tu jest dzieckiem ; ) Skąd wiesz że nie ma dziewczyny...

Twój post jest bezsensowny...

Co do serwera, nie wyróżnia się niczym spośród innych, Factions, /kit gracz, takich serwerów jest za dużo...

 

Pozdrawiam,

misiekcraft

EX WŁAŚCICIEL MCF2F.PL

Opublikowano

Przyłączam się do dyskusji.

 

Gram w MineCraft mam 15 lat mam dziewczyne.

 

Jedno nie wyklucza drugiego. Zajmijcie się czymś orginalnym zamiast robić124312412421412421412 serwer o identycznym schemacie.

 

Jeśli używacie UlitmateClans to chętnie wbije pobawić się bugami ;3

Opublikowano

Harger wygrałeś złotą łopatę za najśmieszniejszy post na mpcforum.pl ;-----D

Skąd wiesz, że nie mam dziewczyny ?

Odzywa się dziecko, które pisze zdania bez ładu i składu.

Zobaczymy czy ten serwer tak długo "będzie stał"

Słabe zabezpieczenia macie, powodzenia.

/Harger, widać że jesteś taką małą pizd*, masz problem ? Czekam na skype, /opis.

Sledze cię ;* Nie powinineś się umyć przed spaniem? ,nie za pózno? Serverek :D zazdrość ? Mój kochany <3 Mam 2 razy więcej IQ niż ty choćby teraz :D<3 dzięki za Posty ^^

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

MarcinPSP i jego ekipa.
Nie wchodzę w waszą kłótnię, zajmę się opinią o serwerze.
Nie wyróżnia się? Grałeś chociaż 5 minut?
Zobaczyłeś choć jeden opuszczony zamek, uczestniczyłeś w CODZIENNYCH eventach, biłeś się na arenie? Mógłbym wymieniać dalej - zobacz sam co jest unikalnego, wejdź na serwer.
Nie używamy UlitmateClans :)

Opublikowano

Dobra ostatni "ref"

 

Po pierwsze na serwerze jest 1 osoba...

 

Po drugie nie widze żadnych innowacyjnych rozwiązań.

 

Ani jednego autorskiego pluginu.

 

I nie należe do jakiejś Armii Marcina. Po prostu jak słyszę że osoba taka jak Ty z IQ ledwo wyższym od taboretu wypowiada się o kimś to łapią mnie spazmy śmiechu.

 

Pozdrawiam,dalsze spory możemy rozwiązać na PW lub skype.

Opublikowano

Sledze cię ;* Nie powinineś się umyć przed spaniem? ,nie za pózno? Serverek :D zazdrość ? Mój kochany <3 Mam 2 razy więcej IQ niż ty choćby teraz :D<3 dzięki za Posty ^^

Witam, dołączam się.

Śledzisz go, tak? Ok, to trochę dziwne. Po 2gie chyba nie jesteś jego matką, żeby mówić kiedy to on ma się myć. Po 3cie trochę dużo emotek, bo to wyglądają szczerze "pokemoniasto"

Aaaaahhh, skąd wiesz jakie on ma IQ? A ja za to założę się, że mam więcej tych punkcików niżeli Ty.

 

Pozdrawiam, Ezqiel aka. Kidz :)

Opublikowano

Słuchaj, chociaż nie bardzo potrafisz (Marcin)




Ch*j, że u góry.

Większość osób jak zobaczy te komentarze będzie wiedziało, że nie warto wchodzić na ten syf.

1) To teraz Dawidku pochwal się jak dzisiaj stworzyłeś konto na mpcforum i zrobiłes hejt na moją zapowiedź ;c
2) Boisz sie konkurencji ? ;-)

3) Jesteście zerem, tyle ode mnie.

@Btw to nie jest list, nie musisz się zwracać z dużej litery matołku ;)

 

Syf to jesteś Ty, zakłamany dzieciak. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie to Pan Marcinek był Administratorem na serwerze War-Craft.
Rozwalił serwer przez to, że ktoś go prosił o przedmioty, hehe.
1) Jakie konto? Jakieś szczegóły? Bo ja nic nie wiem.
2) Jakiej? W porównaniu do Ciebie szanuje inne serwery, ktoś miał jakiś pomysł to zrobił, proste.
3) Okej, pozdro.

 

 

Dobra ostatni "ref"

Po pierwsze na serwerze jest 1 osoba...

Po drugie nie widze żadnych innowacyjnych rozwiązań.

1) Ani jednego autorskiego pluginu.

2) nie należe do jakiejś Armii Marcina.
3) Po prostu jak słyszę że osoba taka jak Ty z IQ ledwo wyższym od taboretu wypowiada się o kimś to łapią mnie spazmy śmiechu.

Pozdrawiam,dalsze spory możemy rozwiązać na PW lub skype.

1) Taka moda, że serwer jest modny wtedy, gdy ma jakiś autorski plugin.
2) Okej, nie należysz, mój błąd.
3) Sądzisz tak, bo...? Równie dobrze ja mogę napisać, że masz IQ niższe od taboretu bez argumentów, to jest dopiero mistrzostwo :)

Pozdrawiam.

Edit.
Kłócicie się z Graczem, temat dotyczy serwera, nie jego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...