Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Nowy Dział


Razzac

nowy dział - tak czy nie?  

84 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz by powsta? nowy dzia? nt. tworzenia stron www? php,js,html itp


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mniue by sie przydalo podszkolic na temat twozenia stron internetowych :D

So what we get drunk

So what we smoke weed

We’re just having fun

We don’t care who sees

So what we go out

That’s how it’s supposed to be

Living young and wild and free

Opublikowano

Sugestie? Oczywiście!

Dział Webmastering

Subfora [problemy, prośby, pytania], php, html, js itd. :)

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Weteran
Opublikowano

To jak Kokosz dodasz dzial jest duzo chetnych ludzi :)

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

jestem na tak ;D

 

Znam się na HTLM, CSS ;D

Uczę sie PHP (Znam podstawy tylko ;D ale wiadomo. Nauka ważniejsza ;D)

 

100% tak :)

Opublikowano

Jestem na tak

 

i ktos tam pisał że to niema nic wspólnego z cheatami a np "publikacje serwerów prywatnych w metin2" mają coś?? dzial metin2 to ejst dno jest max 100tematów o cheatach na paredziesiąt tysięcy -.-

1356885104-U84203.png

Gość Mounthains
Opublikowano

Jestem na tak. Sam bym chętnie się nauczył kodowania stron ;)

Opublikowano

glosy sa bardzo przewazajace....

 

pomysl jak widac nie zostal sprawdzony przez adminow wiec najlepiej jak napsizecie do nich pm z linkiem do tematu ;]

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Jestem na tak ;]. Tak jak napisał Gummis to już nie tylko forum o czitach itp ale jak dla mnie to jest także społeczność ^^. Kiedyś dłubałem w php ale nic nie wyszło może tym razem?

"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim"

Elberd Hubbard

Weteran
Opublikowano

Moglibyscie juz dac dzial jest bardzo duzo glosow na tak

 

Ato ze mody sie nie udzielaja to ich sprawa , wyslalem znacznie duzo wiadomosci aby sie udzielili w tym temacie , to tylko odpowiedzial DaPiK

wiec widac za maja w nosie to czy powstanie czy nie

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Gość Mounthains
Opublikowano

Moglibyscie juz dac dzial jest bardzo duzo glosow na tak

 

Ato ze mody sie nie udzielaja to ich sprawa , wyslalem znacznie duzo wiadomosci aby sie udzielili w tym temacie , to tylko odpowiedzial DaPiK

wiec widac za maja w nosie to czy powstanie czy nie

 

 

Temat wysłałem administracji dzisiaj rano. teraz wystarczy tylko czekać ;)

Opublikowano

Dalej brak postępów? no i prosił bym Kokosza o jego numer gg..bo mam tylko numer telefonu a mam sprawe :)

pozdrawiam

\m/ \m/

GG: 9261310

Gość Mounthains
Opublikowano

Wysłałem. Widocznie nie ma czasu. A wy jesteście niecierpliwi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Temat spada w odmęty piekielne.Nie żeby mi się gdziekolwiek śpieszyło bo żadko odwiedzam forum - ale myśle że ten dział pomógł by wielu osobom..i dał wielu innym zajęcie ;)

 

Chciał bym też poruszyć inny problem.Mianowicie jak widać kokosz ma życie prywatne i ostatnio coraz mniej czasu.Nie dziwie mu się,to normalne.Ale czy nie mógł by zatrudnić kogoś dodatkowego do administacji? Oddać komuś forum w opieke? Obecnie nie ma rady żeby coś zmienić lub usprawnić.Nie sposób się z nim skontaktować.Mam co prawda numer telefonu,ale po co mu zawracać głowe? Forum ma też świetne warunki do rozwoju i wzrostu,ale ktoś musiał by się tym zajać.Dodatkowe działy i ktoś to ogarniający..

pozdrawiam

\m/ \m/

GG: 9261310

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...