Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy podoba wam się nowa piosenka One direction


*XdeMoNT*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo tyś mądry, ale nic tak na prawdę nie wniosłeś do tematu. Mogłeś chociaż wyrazić swoją opinie a tak niestety to ja cie zgłoszę.

boli mnie to

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

zgłaszam temat za propagowanie gejostwa !

Zgłaszam za propagowanie debilizmu ! :)

 

 

Widać tu brak tolerancji do drugiego człowieka i nie mówię tu o naszych gwiazdach. Każdy ma prawo do wypowiedzenia się ale ludzie, miejcie do siebie samych trochę dystansu. Teraz każdy sam pokazuje jakim jest człowiekiem, wypowiadając się na forach publicznych. Jest tu ktoś dojrzały? Zachowujecie się jak banda dzieci. Wracając do tematu, orientacja seksualna jest wielkim problemem w 21 wieku, gej nie gej co to za różnica? Ważne że człowiek.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Zgłaszam za propagowanie debilizmu ! :)

 

 

Widać tu brak tolerancji do drugiego człowieka i nie mówię tu o naszych gwiazdach. Każdy ma prawo do wypowiedzenia się ale ludzie, miejcie do siebie samych trochę dystansu. Teraz każdy sam pokazuje jakim jest człowiekiem, wypowiadając się na forach publicznych. Jest tu ktoś dojrzały? Zachowujecie się jak banda dzieci. Wracając do tematu, orientacja seksualna jest wielkim problemem w 21 wieku, gej nie gej co to za różnica? Ważne że człowiek.

zależy kto jak o tym myśli, dla mnie coś w stylu podczłowieka albo i gorzej.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

zależy kto jak o tym myśli, dla mnie coś w stylu podczłowieka.

eot.

Jeśli każdy by tak szufladkował to Ty dla nich jesteś zwykłym śmieciem ( Bez obrazy oczywiście ) ;)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Jeśli każdy by tak szufladkował to Ty dla nich jesteś zwykłym śmieciem ( Bez obrazy oczywiście ) ;)

Bez urazy wolałbyś wyglądać jak mężczyzna czy nosić ciuchy swojej matki?

Coś w tym jest.

albo łatwiejszy przykład - twoje dziecko w przyszłości dostaje wpierdol albo komuś je spuszcza, co wybierasz?

zacznij myśleć.

 

wg. mnie to jest plaga, spadam nara.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

Bez urazy wolałbyś wyglądać jak mężczyzna czy nosić ciuchy swojej matki?

Coś w tym jest.

albo łatwiejszy przykład - twoje dziecko w przyszłości dostaje wpierdol albo komuś je spuszcza, co wybierasz?

zacznij myśleć.

 

wg. mnie to jest plaga, spadam nara.

Jeśli twoja matka nosi takie ciuchy jak oni to niestety od dziecka jesteś robiony w balona, ups masz 2 tatusiów.

 

Nie jestem za przemocą, do tego sprowadzają się tylko Ci którzy w głowach mają pustkę.

 

 

To Ty zacznij myśleć.. no chyba, że jesteś z tych co wolą spuszczać wpierdol ;)

 

Siemanko :)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

popiepszone gimbusy nawet nie potrafią wyrazić swojej opinii tylko idą za głosem ludu..

Teraz pochwal się ile masz par rurek w szafie

Po tym co widzę na profilu sam chodzisz do gimnazjum

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

popiepszone gimbusy nawet nie potrafią wyrazić swojej opinii tylko idą za głosem ludu..

popieprzone*

 

 

Czy podoba wam się nowa piosenka One direction

nie, nie podoba mi się. muzyka robiona pod małolaty z niskim iq.

właśnie wyraziłem swoją opinię, elo

Opublikowano

Teraz pochwal się ile masz par rurek w szafie

Po tym co widzę na profilu sam chodzisz do gimnazjum

Z 15 par będzie, wiesz przynajmniej nie oceniam ludzi po wyglądzie.

Opublikowano

Panowie nerwy na wodzy. Jeśli chcecie sobie porozmawiać to pw + nie musicie pisać, że to zgłaszacie... Zgłaszacie i nie piszecie nic więcej. Bo po co?

674071459604241683421.gif

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...