Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 5 [2 gildie] [Dedyk] [20slotów]


MrLager

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nazwa.png
Kwadratowa Masakra 5
ip.png
s3.yfun.pl:20028
typ.png
Kwadratowa Masakra 5
sloty.png
20
potwory.png
Tak
zwierzeta.png
Tak
pvp.png
Po 1 dniu
premium.png
Nie wymagane
nether.png
Tak
wl.png
Tak
ekipa.png
thnt-technik
info.png
Jest to serwer typu Kwadratowa Masakra 5  Wzór: 1.Wiek:

2.Nick:

3.Kanał na yt(jeśli masz)

4. Dlaczego Ty?: 5 Masz skype/ts3?:

6, Red/Blue:

 

Red 11/11:

Rekrutacja Na lidera Pisać mi na pw tylko członkowie (napisać dlaczego ty, wiek i nick)

Patrykx77

xxPatryk114

Faun

KaciPL

PiecQ

JestemJakub

BialyGamingPL

HaSaetTa

Heller

ProSeba2

Belvi

 

Blue 11/11:

Rejzix-Lider

Prestis524

Nobi69

Desperado

Piki245

AreckiQ

Ziom3k666

MrMarsi1

tgkubus_pl

 

 

REKRUTACJA ZAMKNIETA

Opublikowano

1.Wiek: 14
2.Nick: Patrykx77
3.Kanał na yt(jeśli masz) Nie mam :/
4. Dlaczego Ty?: 5 Masz skype/ts3?: Mam oba , ale na razie dopóki nie załatwię sobie innego mikra mogę tylko słuchać :<
6, Red/Blue: Obojętne :)

Opublikowano

 

1.Wiek: 14

2.Nick: Patrykx77

3.Kanał na yt(jeśli masz) Nie mam :/

4. Dlaczego Ty?: 5 Masz skype/ts3?: Mam oba , ale na razie dopóki nie załatwię sobie innego mikra mogę tylko słuchać :<

6, Red/Blue: Obojętne :)

Przyjęty do Red

 

Opublikowano

 

2.Nick:xxPatryk114

3.Kanał na yt(jeśli masz)Nie Mam

4. Dlaczego Ty?:Lubie PvP

5 Masz skype/ts3?: Mam

6, Red/Blue: Red

 

Przyjęty

Opublikowano
Jest to serwer typu Kwadratowa Masakra 5 Wzór: 1.Wiek: 15
2.Nick: Desperado
3.Kanał na yt(jeśli masz) nie mam
4. Dlaczego Ty?: 5 Masz skype/ts3?: mam skype ale mikra niemam
6, Red/Blue: blue
Opublikowano

.........................

JA:

.........................

1.Wiek:15lat
2.Nick:KaciPL
3.Kanał na yt(jeśli masz):Nie mam
4. Dlaczego Ty?:Ponieważ ogarniam

minecaft 100% umiem alchemie i inne.

Gram po 5 H dziennie. xD

5 Masz skype/ts3?:Tak
6, Red/Blue:RED

.........................

KOLEGA:

.........................

1.Wiek:14
2.Nick:PiecQ
3.Kanał na yt(jeśli masz):Nie mam
4. Dlaczego Ty?:Ogarniam minecraft
a

dawno nie gralem na serwerze tego typu

oraz spedzam duzo czasu przed komputerem

koledzy.

5 Masz skype/ts3?:Tak
6, Red/Blue:RED

.........................

Opublikowano

1.Wiek: 14
2.Nick: Piki245
3.Kanał na yt(jeśli masz) Piki245
4. Dlaczego Ty?: Umiem pracować drużynowo ,lubie pvp i jestem ogarnięty

5.Masz skype/ts3: tak mam

6, Red/Blue: Blue

Opublikowano

1.Wiek: 16 styknie w listopadzie
2.Nick: JestemJakub
3.Kanał na yt(jeśli masz: NIE
4. Dlaczego Ty?: Jestem ogarnięty, na takich serwerach gram od dawna, jestem dobry w pvp itp itp.

5 Masz skype/ts3?: Mam skype, mikro nie mam.
6, Red/Blue: RED

Opublikowano

.........................


JA:


.........................


1.Wiek:13lat

2.Nick:AreckiQ

3.Kanał na yt(jeśli masz):Mam

4. Dlaczego Ty?:Ponieważ ogarniam


minecaft 100% umiem alchemie i inne.


Gram po 5-6 H dziennie. xD


5 Masz skype/ts3?:Tak

6, Red/Blue: BLUE

x



Opublikowano

1.Wiek: 13
2.Nick: Heller ( premium bylo ale zablokowane , nie wiem czemu )
3.Kanał na yt(jeśli masz) Mam , ale nie zamieszczam na nim filmów
4. Dlaczego Ty? Lubie servery tego typu i grać z ogarnietymi ludzmi w malym przedziale slotowym. I lubie się przede wszystkim naparzać oraz robić gigantyczne farmy i domy .

: 5 Masz skype/ts3?: To i to ,
6, Red/Blue: Red w miarę mozliwosci

TheLanser_eune_115_0_logo.png


W tym sezonie mam zamiar mieć Platyna V minimum :-)



Na West Silver V ,ale jak ktoś grał to wie ,że na nordicu


,, zawyżone elo ''

Opublikowano

1.Wiek:13

2.Nick:HaSaetTa

3.Kanał na yt(jeśli masz)Nie
4. Dlaczego Ty?:Bo lubie KM Itp.Nie zachowuje sie jak neokid nie griefuje itp. Staram sie zachowywac poziom zachowania i ortografi

5 Masz skype/ts3?: Tak
6, Red/Blue: Red

Na uj mi sygnaturka? .__.

Opublikowano
1. Wiek: 15

2. Nick: BialyGamingPL

3. Kanał na yt(jeśli masz): Będę miał

4. Dlaczego Ty?: Lubie takie serwery, nie odchodzę po 5'iu minutach.

5. Masz skype/ts3?: Tak/Tak (Mikrofon też) <<<<Trust Starzz>>>>

6. Red/Blue: Red

7. Premium: Zamierzam kupić.

 

 

"Chciałbym się w końcu do czegoś przydać"

By BiałyPL

Opublikowano

1.Wiek:13 , 16

2.Nick: Oxozon , Driv3kk
3.Kanał na yt(jeśli masz): Mam 4 widzow xD
4. Dlaczego Ty?: Bo nie frikil , a tak serio lubimy takie :D
5 Masz skype/ts3?:Tak Tak
6, Red/Blue: Blue Blue


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

1.Wiek:14


2.Nick: Ziom3k666

3.Kanał na yt : mam , bez filmów ;d

4. Dlaczego Ty?: Bo umiem grać i pomagac w grupie :)

5 Masz skype/ts3?:Tak

6, Red/Blue: Obojętnie (do tej lepszej xD)

Opublikowano

 

1.Wiek:14

 

2.Nick: Ziom3k666

 

3.Kanał na yt : mam , bez filmów ;d

 

4. Dlaczego Ty?: Bo umiem grać i pomagac w grupie :)

 

5 Masz skype/ts3?:Tak

 

6, Red/Blue: Obojętnie (do tej lepszej xD)

 

Przyęty. zostało 1 miejsce!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...