Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] [PBE] Kreator drużyn dostępny!


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co na 30 lvl mam być zmuszony grać tylko rankedy?

 

A mam pytanie, jak jest rozwiązane z troll pickami ? Typu pickuje Supporta, a bierze i tak mida

Tak, bo przecież ta gra po to jest stworzona? To jest gra e-sportowa a nie pierwsza lepsza gierka mmo z nic nie znaczącymi rankingami.

Opublikowano

Ja nawet wolałbym poczekać niż tylko mid mid mid, top top top. I omg i said 1st (szczególnie w piątki :E ). Rozwiązałoby to problem wyboru roli, trzeba tylko dopracować względem rankedów

Zelltar_eune_45_7_logo.png

Opublikowano

Ciekawe czy będzie to też dla rankedów :D W co wątpie ponieważ by chyba musieli usunąc bany.

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Sram na te patche, sracze i takie tam. Ja tam stary swojski GP z warmogami i atmą jestem. Patche psują postacie. Kupe można zrobić tylko. Abo uniki teżsuper były, wszystko nie zbalansowane, postacie OP, postacie kupy, i się gra. DUPA KUPA DUPA.

Tyle w temacie, sram na nich,

Pozdrawiam tych, na których sram

KoroKy

Opublikowano

Sram na te patche, sracze i takie tam. Ja tam stary swojski GP z warmogami i atmą jestem. Patche psują postacie. Kupe można zrobić tylko. Abo uniki teżsuper były, wszystko nie zbalansowane, postacie OP, postacie kupy, i się gra. DUPA KUPA DUPA.

Tyle w temacie, sram na nich,

Pozdrawiam tych, na których sram

KoroKy

panowie. mamy tu samca alfa.

 

a na poważnie to gratuluje inteligencji. gdyby się nic nie zmieniało to byś marudził, że w lolu nic się nie dzieję.

 

@TOPIC

mam nadzieję, że jednak dadzą radę to zrobić na rankedy nie usuwając banów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...