Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Składak do 2000-2200zł Opinie i Polecenia


AszinoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka na jeden ze stron znalazłem taki koszyk

 http://www.morele.net/inventory/info/GgzkZx/ 

chciałbym się dowiedzieć czy jest w miare dobry za tę cenę. Również chciałbym się zapytać ponieważ, chce wywalić z tamtąd nagrywarke i wstawić tą kartę graficzną

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-cuda-gtx660-twinfrozr-iii-2gb-ddr5-192bit-2dvi-hdmi-dp-box-n660-tf-2gd5-oc-517460/ 

ale nie wiem czy jest wydajniejsza kolejna sprawa to jaka do tego obudowa? czy ta powinna być dobra?

http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-gladius-m40-pure-black-atx-usb3-0-ssd-ready-3x120mm-bez-zasilacza-spc077-529266/  

również czy powinienem pomyśleć o zmianie płyty na np. tą +/- powinno wyjść te 2200-2300 proszę podawajcie swoje opinie oraz czy opłaca się wymienić tą kartę graficzną i płytę główną.

O właśnie i jak ktoś może to niech poda ten kod na darmowe złożenie komputera ;) i wysyłke bo chba takie coś było i opis gdzie to wpisać.

mjtszp.jpg

Moje TuTy:


http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Opublikowano

Siemka na jeden ze stron znalazłem taki koszyk

http://www.morele.net/inventory/info/GgzkZx/ 

chciałbym się dowiedzieć czy jest w miare dobry za tę cenę. Również chciałbym się zapytać ponieważ, chce wywalić z tamtąd nagrywarke i wstawić tą kartę graficzną

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-cuda-gtx660-twinfrozr-iii-2gb-ddr5-192bit-2dvi-hdmi-dp-box-n660-tf-2gd5-oc-517460/ 

ale nie wiem czy jest wydajniejsza kolejna sprawa to jaka do tego obudowa? czy ta powinna być dobra?

http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-gladius-m40-pure-black-atx-usb3-0-ssd-ready-3x120mm-bez-zasilacza-spc077-529266/  

również czy powinienem pomyśleć o zmianie płyty na np. tą +/- powinno wyjść te 2200-2300 proszę podawajcie swoje opinie oraz czy opłaca się wymienić tą kartę graficzną i płytę główną.

 

O właśnie i jak ktoś może to niech poda ten kod na darmowe złożenie komputera ;) i wysyłke bo chba takie coś było i opis gdzie to wpisać.

Zestaw dobry. Ta obudowa będzie niezła.

 

Zobacz to:

http://www.mpcforum.pl/topic/989161-tut-kody-na-darmowy-montazwysylke-na-morelenet-oraz-techplanetpl/

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

ale czy należy coś wymienić z tych podzespołów jeżeli mam możliwość do 2200 czy to co tam jest to dobry wybór ?

mjtszp.jpg

Moje TuTy:


http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Opublikowano
Opublikowano

@top Karta graficzna jest spoko. Możesz ewentualnie dysk zmienić na większy ale to wobec uznania.

@up Jak sam mówisz różnica nikła a prawie 120 zł w plecy.

G1iWyyb.png

Opublikowano

reff. Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma kartami bo obie to są 660 ale 30 zł więcej kosztuje ta druga. Dalsze opinie please :)

mjtszp.jpg

Moje TuTy:


http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Opublikowano

 

biorąc zestaw z 1 postu, zmieniając kartę na podaną przez ciebie, powiększając dysk do 1TB, BF4 poszedł by na high ? GTA4 pójdzie na wysokich detalach ?

ex

Opublikowano

biorąc zestaw z 1 postu, zmieniając kartę na podaną przez ciebie, powiększając dysk do 1TB, BF4 poszedł by na high ? GTA4 pójdzie na wysokich detalach ?

co ma pojemnosc dysku do ustawien graficznych ? :)

1377863814-U611928.png

Opublikowano

biorąc zestaw z 1 postu, zmieniając kartę na podaną przez ciebie, powiększając dysk do 1TB, BF4 poszedł by na high ? GTA4 pójdzie na wysokich detalach ?

Tak, te gry pójdą na wysokich.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

co ma pojemnosc dysku do ustawien graficznych ? :)

 

Tak po prostu wymieniłem co chcę dodać :P

 

 

Tak, te gry pójdą na wysokich.

 

Jednak, może głupio pytam: ale czy w tym zestawie jest lepsza karta grafiki ?:

 

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=78711&s=77562&s=74072&s=63363&s=79562&s=78055&s=62875&s=75830
 

ex

Opublikowano

Jest lepsza.

A r9 270x to ...

 http://www.frazpc.pl/artykuly/924925-5/msi-r9-270x-hawk---testujemy-nastepce-radeona-7870
http://www.morele.net/inventory/info/fHX3z/

5% mniej wydajny procek, ale duzo wydajniejsza karta graficzna

Dużo wydajniejsza?

 

Jeśli chodzi o Radeon 280x to jest o wiele gorsza, a jeśli chodzi o Radeon 270x to jest porównywalna, a różnica w wydajności bardzo niska. 100zł przy tak niewielkiej różnicy wydajności to bardzo dużo.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Nie ma sensu się cofać, lepiej wziąć i5-4440, do tego R9 270X (np. wersję Gaming od MSI). Jako obudowę możesz wziąć np. Zalmana Z3, Brutusa M23, albo nawet Gladiusa M40.

Ja to bym widział w ten sposób - jak masz pytania o zestaw to pisz.

 

Gigabyte GA-B85M-D3H Intel B85 LGA1150 BOX - 258.00 zł
Seagate Barracuda 1TB SATA3 (ST1000DM003) - 234.00 zł
Thermaltake Smart SE Modular 530W - 203.00 zł
Zalman Z3 - 136.00 zł
Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9 - 146.00 zł
Intel Core i5-4440 LGA1150 BOX - 672.00 zł
Montaż zestawu komputerowego PC - 1.00 zł
MSI ATI Radeon R9 270X Gaming 2G 2GB DDR5/256bit DVI/HDMI/mDP PCI-Express - 735.00 zł


Zestaw dostępny jest tutaj (wystarczy wrzucić produkty do swojego koszyka).

 

Kupując zestaw komputerowy w Techplanet, w polu kod rabatowy wpisz: mpcforum, dostaniesz darmową wysyłkę do domu, oraz usługę montażu za 0 zł i podstawowe testy całego komputera !
Możesz też skorzystać z promocji - do końca miesiąca myszka, pendrive, lub głośniki są za darmo (patrz).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...