Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź serwera] [Start dziś o 16:00]* >|GamingCraft|< * [1.6.4][Survival + Frakcje][AdminShop][Tanie VIP'Y][EPICKI SPAWN]


CYRULIK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif
Nazwa Serwera: GamingCraft
Strza%C5%82ki.gif
IP Serwera: gamingcraft.maxcraft.pl

Podstawowe%20Informacje.gif


Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.6.4
Strza%C5%82ki.gif Sloty: 24
Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: Wojny Gildi
Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany
Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie
Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie
Strza%C5%82ki.gif Nether: Tak
Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak
Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak
Strza%C5%82ki.gif
Pluginy: Spolszczone, odpowiednie dla tego typu serwera.

Za%C5%82oga.gif

Wlasciciel NarkotyczekPL

Administrator CYRULIK123

Dodatkowe%20Informacje.gif

Serwer Dzisiaj Powstał.Start Dziś o 16 ZAPRASZAMY !!!!

Opublikowano

Może zagram ale jak będzie na spawnie jakieś wielkie miasto to się pożegnam dajcie ss spawna

bo po co na serwerze z gildiami wielki epicki spawn, według mnie wystarczy jakieś 15x15, trochę cuboida i pvp.

zpot.png

Opublikowano

1.24 sloty na serwer z gildiami? te 24 sloty to zajmie 1 lub 2 gildie.

2.Od razu mówię że nie zagram i wątpię że będzie chociaż 10 online skoro widać po ortografii że admin ma max 12 lat. "pszodu" ? ;s

3.Typ Serwera: Dedykowany, ludzie.. zacznijcie odróżniać dedyk od slotowca/vps.

 

 

 

4.@down.

Poczytaj definicję FORUM.

Tworzysz temat, można się wypowiadać i pisać swoje opinie :)

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Ja bym zagrał... ale po reklamie widać że nie warto..

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...