Skocz do zawartości

[Info] Zmiany w wardowaniu! (prawdopodobne)

zelltar

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się ,że po takiej zmianie rankedy zupełnie się zmienią :unsure: Jungler teraz będzie mógł tylko siedzieć w jungli i nic wiecej ,nigdzie sie nie ruszy bo każda postać bd. posiadać wardy :3 Wracamy do ustawienia 2-1-2 ??!! <_<

kazda postac bedzie mogla te wardy wykryc..... wiec jungla zawsze bedzie viable tylko dluzszy bedzie czas CALEGO czyszczenia jungli wiec mniej gankow lub mniej expa dla junglera

ta najlepiej buffowac lee sina czy kate....

bez sens ,wizja była op i nie trzeba było jej nerfić

1382822755-U1033021.png

Wydaje mi się ,że po takiej zmianie rankedy zupełnie się zmienią :unsure: Jungler teraz będzie mógł tylko siedzieć w jungli i nic wiecej ,nigdzie sie nie ruszy bo każda postać bd. posiadać wardy :3 Wracamy do ustawienia 2-1-2 ??!! <_<

Bot teraz tez niby obwardowany a i tak jungler robi swoje.

Ja co do tego mam mieszane uczucia. Przyzwyczailem sie do obecnego stylu gry , jednak jak pojawilo sie nowe okno przedmiotow tez nie umialem sie nim poslugiwac a teraz juz smigam normalnie.

u1lc.png

Co do Lee to słuszne spostrzezenie, nieźle jak dla niego, support bedzie mial kase na cos normalnego a nie papierek z wardami. Co do jungli to sie nie zgadzam, nadal bedzie uzyteczna, hecarim nie musi zwracac uwagi na wardy a evelynn wykryją tylko pinki. Reszta też jakoś sobie poradzi napisalem co przyszlo mi na myśl.

fjlw0o.jpg

Podejrzewam że niektóre supporty będą brać jako Summoner Spella Claivoyance, jeżeli nie może mieć dużo wardów to ten summoner powinien dać dodatkowe widzenie na niewielki czas, oczywiście to są moje spekulacje które mogą mieć poparcie w przyszłości bądź nie, wiadoma jest teraz jedna, wreszcie będzie mi się lepiej grało jako Support.

Dla mnie ta gra z każdą "dobrą" zmianą, stacza się na dno. Teraz te wardy dojebali, ganki będą cholernie trudne od 10 lvl'a, Support ma roboty w sumie trochę więcej, bo musi pilnować wardów, poniekąd, i samemu je stawiać.

76561198169311417.png

1. Sweeper – odkrywa i wyłącza pobliskie niewidzialne jednostki (w tym Wardy) na krótki czas. Może być wykorzystywany do zakłócania wizji przeciwników, dzięki odkrywaniu i niszczeniu wardów. (nie ma informacji jak trinekt działa na niewidzialnych championów np. Twitch)

No to świetnie , pobawimy się w bfa "zniszczmy im radar nie będą mieli wizji" xD

Płaczcie, płaczcie.

Jak zostanie to wprowadzone to po tygodniu już wszyscy się przyzwyczają i zapomną jak było kiedyś. Zawsze tak jest.

A zmiany na PLUS teraz naprawdę będzie trzeba grać strategicznie i używać głowy.

(TROLL)

Takie głupie dzieci z podstawówki już nie będą miał szans na srebro i nie będzie trzeba słuchać ich pierdolenia.

Teraz że tak się wyraże, gra będzie bardziej dynamiczna... Dlaczego? Już wyjaśniam.

Bo aby zgangować linię, będzie trzeba zrobić to szybko. Tak by przeciwnik się nie kapnął, prawdopodobnie będa to agresywni jugnlerzy-early. Żeby jakoś coś rozegrać lane-gangiem, junglery typu ww po prostu będzie unviable. Nie będzie miał co zrobić, będzie "era" to junglerów z dashami bądź bardzo wysokim ms. Co do wardów, to bardzo świetny pomysł. Dlaczego? Bo teraz nie będzie płacz na supportów, że zero controli na mapie, teraz każdy kurwa będzie kupywał wardy, każdy. I riot o to zadbał, że support to nie tylko aury i wardy. Z czego bardzo się cieszę, zmiany jak najbardziej na plus. Ale wszystko okaże się w praniu, mimo to jestem zadowolony z decyzji riotu.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Niezle wymysli to riot ale powinni wedlog mnie supportom dac wiekszy limit wardow niz reszcie. Bo support nadal jest supportem mimi wszystko, chociaz teraz mozna chociaz zlozyc jakies itemy bo sporo kasy dostajemy, a nie jak wczesniej support nie mial skad kasy brac oprocz assyst co czesto jak sie trafi jakis slabszy gracz to wtedy supportem prawie nic kasy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Info] Zmiany w wardowaniu! (prawdopodobne)   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...