Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nagrywanie i obróbka filmów


Flinn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, szukam dobrych darmowych programów do nagrywania i obróbki filmów, są w ogóle takie?

Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

Do nagrywania gier czy pulpitu?

Są "takie" ale są strasznie okrojone i większość z nich bardzo obciąża kompa, np. CamStudio, Bandicam, Gregion.

Programem najlepszym do montowania jest Sony Vegas, niestety jest płatny.
Darmowe:
- Avidemux
- Lightworks
- Videoporama

Zawsze można korzystać z wersji próbnych. ;)

Opublikowano

Nie polecam darmowych, lepiej sobie odłożyć pieniądze, kupić Sony Vegas + Mirilis Action!

Na początek możesz je wypróbować w wersji testowej.

Oczywiście, darmowe odpowiedniki to CamStudio, odnosząc się do wypowiedzi petera to dwóch pozostałych nie polecam - miałem z nimi styczność i kolidowały z moim komputerem, nie znalazłem przyczyny.

Do obróbki możesz też użyc Adobe Premiere/Affter Effects

Opublikowano

Ja ci polecam

*action mirillis w wersji 1.15 tam zostalo dodane robienia live

*a do obrobki filmow polecam ci na poczatek corel videostudio w wersji x6 ultimate

 

Wszystkie programy platne ale maja duzo funkcji

Logo_IGracze.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...