Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Freebuild][20s][24/7][Miła atmosfera][Opanowana Administracja][Jedyny taki Freebuild!]


SlavAP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, chce Wam zaprezentować super zajebisty Serwer BorekCraft.msvr.pl! Jest To Serwer jedyny w swoim rodzaju!
29c89s0.jpg
Nazwa Serwera: BorekCraft!

IP Serwera: BorekCraft.msvr.pl

Sloty: 20!

Rozgrywka: Freebuild!

Wersja: 1.6.2!

Premium: Nie wymagane!

Administracja: Gasperr98, xDert, Angel!

Na Serwerze panuję miła i przyjemna atmosfera, nikt nie krzyczy na nikogo. Jest dużo ciekawych pluginów, są pracę, różne ciekawe warpy. Oparliśmy się na pluginach Naszego kochanego i lubianego BR3ND'a! :) Lubimy siebie wzajemnie, Administracja stara się robić codzienne Eventy! Eventy zawsze są ciekawe! Maszyna, która jest opłacana, wyrabia się w 100%, nie ma żadnych przycinek, ani cofnięć. Reszty przekonacie się sami, na Serwerze! Serdecznie zapraszam!!

2i0emj7.png


2004f8x.png

Opublikowano

Mapa - Z download prawdopodobnie planetminecraft/ yt

Pluginy - wymien , macie cos autorskiego ?

srednia graczy rano , i srednia wieczorem ?

Jakie ,, ciekawe eventy '' bo ja na kazdym servie widze ,, ox '' , ,,pytania ''

 

Prezka 3/10

Server nie mam zamiaru nawet wchodzic wiec nie oceniam.

TheLanser_eune_115_0_logo.png


W tym sezonie mam zamiar mieć Platyna V minimum :-)



Na West Silver V ,ale jak ktoś grał to wie ,że na nordicu


,, zawyżone elo ''

Opublikowano

@up

Ale już go oceniłeś. Pomyśl zanim coś napiszesz, nie że bronie serwer no ale...

Co prawda to prawda ze spawnem, bo takich jest pełno. Ale co teraz widzę, że każdy serwer musi mieć autorskie pluginy bo tak jest słaby. Średnia graczy, jak jest nowy serwer to chyba wiadomo, że będzie niska. Żeby nie był na 1.6.2 to chętnie bym wbiła, ale tak. I codo prezki też się zgadzam. Ale życzę powodzenia. I mam nadzieję, że będzie mniej osób tak jak @up.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Bardzo fajny spawn, lecz to tylko 20 slotów. Jak już naprawde będzie mi się nudziło to wejdę na ten serwer, łap like za prezentacje.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...