Skocz do zawartości

Czemu nie działają mi gry, które powinny działać?

Keri0s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem ponieważ mam komputer który spełnia rekomendowane wymagania dla COD'a MW2 i Assasina creeda I i II a pomimo to tną mi się na najsłabszych detalach mam wtedy ledwo 25 fpsów... Dodam, że niedawno czyściłem kompa od środka oraz robiłem formata a więc to nie wina wirusów itp.

Mój komputer:

Karta graficzna:

ATI Radeon HD 5450 1GB DDR 3

Procek 2 rdzenie:

Multi CPU

CPU #0 Intel® Core™2 Duo CPU E6550 At 2.33GHz, 2327 MHz

CPU #1 Intel® Core™2 Duo CPU E6550 At 2.33GHz, 2327 MHz

Ram:

GoodRAM GR667D264L5/3gb

Zasilacz:

HP 365 W

Podobno karta słaba ale tutaj są filmy jak grają w dużo lepsze gry na tej karcie:

Wyłącz również zbędne bajery w grach np. cienie - to znacząco wpłynie na poprawę płynności. Jeżeli chodzi o zmianę sprzętu to trzeba byłoby zacząć od platformy - a to koszt około 500-600 zł (zasilacz, CPU, RAM, Płyta).

Skoro gram na najniższych to jasne że cienie są wyłączone.

Sprawdz temperatury w streie i podaj tutaj screena.

w jakim streie?

Nie spam tak boże :D.

Nie każdy musi odpisać :P Wolny świat.

Co do temperatur są one "okey" możesz otworzyć bude (jeśli tego nie zrobiłęś) aby było troche chłodniej pare C zawsze niżej.

Co do PC, no niestety nic innego nie da się zrobić tylko zmiana go pomoże. Ale jak tam extremes napisał koszt około 600zł +/-.

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Czemu nie działają mi gry, które powinny działać?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...