Skocz do zawartości

[Pytania] Czy opłaca mi się w to zaczynać grać jeśli nie mam zamiaru wydawać pln na grę? Jak się gra samemu?

ale97

Rekomendowane odpowiedzi

1.Czy oplaca mi się w to zaczynać grać jeśli nie mam zamiaru wydawać pln na gre ? jakie są ograniczenia w grze bez wydawania realnej waluty (słyszałem o takim czymś )

2.Czy dam rade coś u grać grając samemu ? (bez znajomych)

3.Da się wystawić jakiś sklep ? czy są jakieś aukcje czy coś w tym stylu

4.Jaki max lvl ?

5.Jaką klasę polecacie chcę aby klasa dawała rady w pvp i w expie ;]

6.Ile trwają np buffy dostane od kogoś ?

7.W ile wbije np 30-40 lv ?

8.Słyszałem że są jakieś skrzydła one poprawiają tylko wygląd czy można też "'latać "' ?

I to chyba wszystkie pytania

1. Graj w AIONa od NC SOFTu tam jest najmniej ograniczeń.

2. Ja gram sam i daję rady.

3. Możesz wystawić sklep lub wrzucić itemki do brokera- aukcjonera czy coś takiego.

4. max 65lvl

5. Gunner jest nawet dobry ale poczekaj na odpowiedzi bardziej doświadczonych graczy.

6. Zależy jakie xD

7. Zależy ile czasu spędzasz grając i jak grasz.

8. Skrzydłą są i można latać od 10lvl w wyznaczonych miejscach lub szybować gdzie chcesz

Przejrzyj też kilka tematów niżej, bo średnio co tydzień ludzie pytają o to samo... tak jakby nie mogli przeczytać obecnych tematów z odpowiedziami

• 1 miesiąc temu...

najwiekszy dps jest z pistoletow co do samego tematu wystawienie przedmiotu otwierajac sklep badz u aukcjionera (brooker) potrzebny jest Gold Pack kosztuje on srednio do 15zl jezeli chodzi o Barus i Elyos wiem ze Asmo maja drozsze za pln.

@2xup

Armatka eterowa jest dobra ma duzy damage ale sie wolniej laduje z drugiej strony pistolety ciekawsze malo kto uzywa armatek

Kryspin_PL.pngVienio_PL.png

Nowy_Shooter.png

Pomoglem kliknij + To na pewno nie zaboli ;)

Pomogłeś człowiekowi a w zamian dostajesz minusa, to jest dopiero filozofia nie których mądrych ludzi na Forach Tematycznych...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytania] Czy opłaca mi się w to zaczynać grać jeśli nie mam zamiaru wydawać pln na grę? Jak się gra samemu?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...