Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

.:BloodKing:. [Wsie] [Miasta] [Targi] [Serwer RPG] [1.6.2] [Non-Premium!] [Królestwa] [Klasy postaci Rycerz/Łucznik] [Poziomy] [Duchowieństwo] Sprawdz


upgrade11

Zagłosuj w ankiecie ! to ważne!  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

    • Tak!
      73
    • Niee
      7
  2. 2. Na jak? wersie zrobi? serwer?

    • 1.6.2
      27
    • 1.6.4
      53
  3. 3. Co doda? na serwer?

    • Doda? mcMMO
      40
    • Doda? /tpa
      50
    • Doda? /sethome i /home
      57
    • Doda? /spawn
      49
    • Doda? /back
      32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xxx do usunięcia!


11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Eee strasznie nie w moim stylu ,zabójstwo to ban? bez sensu ,co to w średniowieczu chłop nie mógł szlachcica okraść?no rozumiem zabicie,ale ban?

w ogóle nie napisane awanse wioski ,ani jak zdobyć miasto.

Nie wiem czy będzie zachowany klimat rp ,jeśli tak to zastanowię się:)

pozdrawiam

Opublikowano

Powiem ci że ban jest dla takich ludzi co wbijają psują całą gree.. okradają wszystkich wychodzą i psują klimat.. każda wioska która ma dużo danin może zaopatrzyć się w ulepszanie wioski oraz zakupienie ekwipunku

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

wszystko w swoim czasie :)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Przypominam o komentarzach co dodać co odjąć , poprostu chcemy zrobic klimat pod serwer ;)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

No to ja już mówiłem dodać klimat rp ,to najważniejsze ,piszemy w stylu średniowiecznym ,o coś chcemy pytać piszemy w nawiasach,coś robimy piszemy z * ,pytamy czy coś się udało z ** dla przykładu

Witoj*podaje rękę **przyjmujesz?

**Tak witaj nieznajomy,jak się nazywasz?

(eee na razie po nicku:))

(a ok ,spk:))

Miłego dnia ,mam nadzieje ,że się jeszcze spotkamy *macha ręką

Opublikowano

Wiem wiem o co chodzi spedziłam w SA:MP na serwerach rp około 3 lata :P więc wiem.. i właśnie chce taki klimat wprowadzić osoba która nie będzie tego robić będzie karana Banem od 5 do 10 min :)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

będzie pisanie na zasięg 50 kratek lub 40 i a krzyk możliwy tylko dla kont vip

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

tak

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Zapraszam na pw lub gg ;)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Kolejne gówno, macie takie zaangażowanie że bierzecie grafikę z darmowego kreatora? Co drugi temat takie coś ma, to jest śmieszne

fc243cf2505e196d.png?1344196073699

Opublikowano

Nie podoba się coś ? weź wyjdz.. serwer jest stworzony do gry ;) a nie czy ładna czy nie jest reklama ;) serwer będzie miał lepsze zaludnienie niż ty ;) no wątpię że ty masz serwer taki ;)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Kolego. Troche sie rozpisz. Rowniez duzo gralem na serverach samp i mam pytanie czy bedzie to /me i /do? Jakie server bedzie mial zastosowania oraz kiedy start albo testy?

Opublikowano

testy będą w sobotę lub niedziele :)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Proszę powiedzieć kiedy mniej więcej start bo ja moge załatwić 3 stałe osoby na serwer ewentualnie 5 bo lubimy takie serwery i w ogóle to prezka robiona z cooltextem ?

I czy na serwie będzie plugin TOWNY

 

I NAJWAŻNIEJSZE DO ADMINISTRACJI!!!!

WGRACIE PLUGIN SHIPS ???

KAŻDY LUBI POPLYWAC ! I KAŻDY BĘDZIE GRAŁ BY SKOŃCZYĆ STATEK, SAMOLOT, BALON, MARSHIP.

zu439g.jpg

Opublikowano

Serwer zapowiada się ciekawie lecz brakuje mu wciąż kilku szczegółów,a ten kto wymyślił te nazwy państw nigdy nie powinien prowadzić takiego serwera,gracze po prostu nie identyfikują się z azjackimi nazwami nacji.System feudalny w typowo japońskich państwach to bullshit,ten kto to wymyślił powinien najpierw nauczyć się historii zamiast brać się za serwery mc.Kolejna głupota to prostota systemu społecznego.Gra na tym serwerze dla wymagającego gracza skończy się po 1-2 tygodniach,gdyż po tym czasie nie będzie miał już nic do osiągnięcia.Zaawansowany system rang politycznych oraz społecznych czyli tzw. ,,drabinka od zera do bohatera'' to jest to w co powinniście zainwestować.Gracze mają wtedy motywację,aby dążyć do tego przysłowiowego szczytu drabinki ,,pokarmowej''Ten system sprawdził się na każdym serwerze na którym on został wprowadzony,no może po za 1 z przyczyny braku dojrzałości części graczy,którzy zepsuli swoją ideologią całą wizję serwera.Tak więc dochodząc do meritum sprawy,gdy dopracujecie trochę swój serwer ma on szanse na pewnien sukces,jeżeli nie upadnie po miesiącu tak jak część tych rp serwerów i nie dopadnie go niż demograficzny z powodu abstrakcyjności rozgrywki jak pewien serwer A****s.To tyle ode mnie odnośnie waszego serwera,który jak niewiele innych w Polsce ma potencjał na bycie ,,czymś'' większym.Powodzenia.A i jeszcze jedna rada na przyszłość:gracze lubią stabilizację,a nie nawidzą gwałtownych zmian,tak więc pamiętajcie o tym podczas nowych wersji minecrafta.


Opublikowano

Serwer jest nie na 1 lub 2 miesiące ;) nie wkładamy tylu pracy żeby po 2 miesiącach skończyć... wszystko co robimy jest robione niestety nie zapisałem jeszcze w prezentacji ! aktualne rzeczy w prezentacji pojawią się dziś około 20:00 z Screenami z gry ;)

 

Pytanie dla was.. chcecie aby były tzw. rangi czyli stopnie ludzi tak jak np: Wieśniak/Rolnik/Sołtys/Rycerz itp.. ?

 

oraz czy chcecie na serwerze questy u NPC? jeżeli tak zrobię na początek serwera około 30/40 Questów ;)

 

wszystko zależy od was :) i dziękuje za miłe komentarze!

 

Start odbędzie się chyba w środę ! ponieważ w niedziele będą beta test! jeżeli się uda 100% nawet wystartuje w poniedziałek o godzinie 18:00

 

Aby serwer wystartował musimy zebrać odpowiednią ilość graczy oraz gdy zostanie zrobione forum trzeba będzie poszukać około 6 ludzi na sołtysów wiosek! ponieważ wioskę nie będzie dostawał przypadkowy gracz tylko ktoś bardzo dobrze utalentowany :)

 

Dziękuje i pozdrawiam teraz wracam do pracy nad serwerem ;)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Nie polecam pluginu ships, ludzie robią mini stateczki co pózniej zostają na swiecie, i po prostu zaśmiecają go, ogółem całkiem nie przydatny mod według mnie.

A co do króla, mam nadzieje że nie będzie on miał za dużo obowiązków na głowie ?

tumblr_mxoi7xGRA51rzffavo1_250.gif

Opublikowano

Król królestwa? czy sołtys ?

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Chcecie Textur pack pod serwer? żeby był przy wejściu na serwer? i czy chcecie abym ukazał SS'y z budowy

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...