Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 SG - Wielki Turniej Gildii


BeQuiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UGTf.jpg

Siemano lodożercy xD

Nadchodzi kolejna edytcja UGT(Uitmate Guild Tournament)! Możecie się zarejestrować już teraz tutaj. Rejestracja otwarta jest do godznin nocnych w piątek. Tak jak w poprzednich edycjach tak i w tej wojny gildii odbywać się będą w wekeendy.

Zastanawiacie się jak to wygląda? Poniżej filmik z poprzedniej edycji UGT

https://www.youtube.com/watch?v=LBfrYKW_r3s

 


Zasady wydarzenia


- Od 3 do 6 Graczy może uczestniczyć w wojnie.
Gracze z lvl 1-39 będą uczestniczyć w brązowej kategorii.
Gracze z lvl 40-64 będą uczestniczyć w srebrnej kategorii.
Gracze z lvl 65+ będą uczestniczyć w złotej kategorii.

-Obydwu liderów musi być dostępnych aby zadeklarować/akceptować wojnę(opóźnienie dopuszczalne to 15 min, po upływie czasu gildia której lidera nie ma przegrywa). Jeżeli 2 gildie nie będą mogły uczestniczyć to zostanie ustalona nowa data wojny.

-Podczas wojny jest zabronione aby opuszczać strefę centralną, nie można też atakować graczy poza nią(wyjątek stanowi atak skillem dystansowym).

-Jeżeli gracz zostanie kicknięty z servera lub też będzie konieczna jakakolwiek zmiana, gildia może udać się do swojej strefy na sensowną długość czasu.

-Petardy i inne tego typu pierdoły są niedozwolone.

-Gildia może przerwać wojnę w dowolnej chwilii, przyjmie się że przeciwnik wykonał 100 zabójstw.

-Gracze mają zabronione pożyczać ekwipunek na wojny graczom z innych gildii/kategorii.

-Gracze nie mogą walczyć dla dwóch gildii.

-Gracze nie mogą używać koni.

-Pigułki życia(100%hp) itp nie są dozwolone.



Ostrzeżenia

Za drobne złamanie zasad grozi kara upomnienia, gdy gildia skumuluje 2 upomnienia zostanie zmieniony limit do maxymalnie 5 osób walczących w następnej wojnie.



Nagrody


Po każdej wojnie gildia dostanie następujące nagrody:

Brąz - 50 przepustek i 3kk.
Srebro - 6 Rad Pustelnika i 5kk.
Złoto - 6 zmianek i 10kk.

Nagrody zostaną przekazane liderowi, który powinien je rozdysponować pomiędzy członkami gildii.

Zasady mogą zostać zmienione w każdej chwili gdy tylko uznamy je za nie doskonałe.





Wielki Turniej Gildii zaczyna się już w tą sobotę! Przez pierwszy weekend będzie to "Zapoznanie się z eventem" i wyniki nie będą liczone!

 

źródło

http://forum.metin2.sg/forum/announcements/event-announcements/352036-ultimate-guild-tournament
Opublikowano

Fajny event. Zastanawia mnie tylko skąd team może wiedzieć, czy nie były używane potki 100% hp? :P

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

tak jak R- Havitus napisał, dodatkowo nie ma ich w item shopie od ponad roku i jedyna droga ich zdobycia to quest( dostaje się jedną potke 100%)

no chyba, że nie da rady ich łatwo zdobyć

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Na Metin2 PH kiedyś było coś podobnego.

Nie było dużo graczy, więc Turnieje Gildii odpadały, dlatego były Turnieje Królestw.

A także Turnieje Graczy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...