Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Widoczne itemy oraz chodzenie po kordach


Value

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuje hacków/dodadków na prywatne serwery a dokładniej:

 

Chcę edytować clienta aby było widać tylko te itemki które chce (czyli skasować pozostałem tkz śmieci)

Nie chce item filtera do kammer moda ponieważ z moda loga mnie średnio co 10min-1h.

 

Oraz potrzebuje dodatku do klienta lub jakiegoś moda (tylko nie kammer mod) który umożliwi dropkowi chodzenie po kordach czyli od spota do spota.

 

Pozdrawiam Mikel

Opublikowano

Nie nabijaj postów. Napisałem jasno, że nie chce nic od Kammera! Widać nie wszyscy umieją czytać z zrozumieniem. Potrzebuje to na kliencie

Opublikowano

nie wiem czy na 100% o to Ci chodzi ale może to Ci pomoże

http://www.mpcforum.pl/topic/785103-tut-autopickup-na-wybrane-itemy-zrob-to-sam-poradnik-dla-srednio-zaawansowanych/

Oraz potrzebuje dodatku do klienta lub jakiegoś moda (tylko nie kammer mod) który umożliwi dropkowi chodzenie po kordach czyli od spota do spota.

Nie wiem czy takie coś jest, wydaje mi się, że tylko w kamermodzie masz coś takiego jak tzw. odległośc lurowania spotów z pelerynki no ale jak nie chcesz kamera to nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że choc trochę pomogłem.

 

@Edit: nie doczytałem dokładnie w tym co Ci podałem też potrzebny jest Kamer ;/.

@Edit2: jeszcze znalazłem coś takiego:

http://www.mpcforum.pl/topic/1057374-dl-autopickup-na-wybrane-itemy-v14-beta/
Opublikowano

Dziekuje Panowie konkretnie i na temat :]. Używam tego od kammera ale to nie jest zbyt stabilne. Przy biciu na raz dużej ilości mobów na WH loga a auto login nie zawsze loguje (gdy wyskoczy błąd logowania) Auto login ponownie nie loguje.



 

nie wiem czy na 100% o to Ci chodzi ale może to Ci pomoże

http://www.mpcforum.pl/topic/785103-tut-autopickup-na-wybrane-itemy-zrob-to-sam-poradnik-dla-srednio-zaawansowanych/

Nie wiem czy takie coś jest, wydaje mi się, że tylko w kamermodzie masz coś takiego jak tzw. odległośc lurowania spotów z pelerynki no ale jak nie chcesz kamera to nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że choc trochę pomogłem.

 

@Edit: nie doczytałem dokładnie w tym co Ci podałem też potrzebny jest Kamer ;/.

@Edit2: jeszcze znalazłem coś takiego:

http://www.mpcforum.pl/topic/1057374-dl-autopickup-na-wybrane-itemy-v14-beta/

 

 

Te linki już widziałem ale szukam coś na kilenta widziałem tutaj na forum na 100% jak przerobić Clienta (zobaczyć itemy i skasować niepotrzebne) ale nie moge tego już znaleść :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...