Skocz do zawartości

[Pomocy] Brak dźwięku w Win 7

nali11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nietypowy problem, brak dźwięku.

Gdy naciskam na głośnik na pasku zadań widnieje tylko regulacja głośności urządzenia o nazwie " Cyfrowe urządzenie audio S/PDIF

Reaguje ono na dźwięki, np kiedy puszczam muzykę widzę jak pasek przesuwa się w górę i w dół ale niestety nie mam go ani w głośnikach ani w słuchawkach. Myślałem nad tym czy port nie jest spieprzony ale wszystko gra

Macie jakiś pomysł co z tym zrobić Win 7 64 bity

ichigonapisblb.png

Jeśli chodzi o M&B Werband to polecam mod Nowa Ojczyzna. Wymagane jest by zaktualizować grę do wersji 1.34 przynajmniej, ale to kwestia tylko jednego patcha. Wszystko o tym projekcie najdziesz tutaj. To mod stworzony przez polaków.

http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=7522.0

To modyfikacja całkowicie zmieniająca grę dodając frakcję na kształt Państwa Polskiego. :)

Ej, nie ten temat ;) .

http://www.mpcforum.pl/topic/1069819-pytanie-m-b-mody-1010/

graphic.pnggraphic.png

Niestety nie mam zainstalowanego Realtek HD studio, ponieważ się nie dało. Wyskakiwał błąd, pt "sterownik nie obsługuje takiego urządzenia"

Instaluje teraz ;

Realtek High Definition Audio CodecsR2.71

Po kliknięciu na głosnik mam tak samo to urządzenie, bez możliwości wybrania głośników

@UP

Były instalowane, moja karta dzwiękowa to: Karta dźwiękowa VIA VT8237A High Definition Audio Controller

ichigonapisblb.png

no to gdzie widzisz problem ? to ty zainstalowałeś nie te co trzeba sterowniki i jeszcze masz jakieś problemy i narzekasz?

sterowniki Realteka UNIWERSALNE WCALE NIE MUSZĄ PASOWAĆ DO CHIPSETU TWOJEJ KARTY.

zastanów się nim pierdolniesz jakąś bzdurę na forum , nie masz nawet Realteka w kompie tylko najzwyklejszego Sound Maxa którego sterowniki kompletnie nie są kompatybilne z Realtekiem poza wspólnym panelem do karty dźwiękowej i producentem chipsetu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pomocy] Brak dźwięku w Win 7   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...