Skocz do zawartości

LegendsKruczyk

Rekomendowane odpowiedzi

I tyle wystarczy, mini-tut ale do FIzza więcej nie trzeba. Tylko wystarczy podczas gry przeczytać skille i byłoby na tyle. Nie poświęciłeś temu sporo czasu, ale i tak nie wydaje mi się, żeby było potrzebne.

I btw. nie zgodziłbym się z maksowaniem Q

#Edit

Faktycznie, nie spojrzałem, że to są AD runy (eng pls)

Co do buildu to tylko jak ma wyglądać, co kiedy co budujesz to inna kwestia. Z reszta tutaj nic nie ma o postaci, tylko jak Ją przygotować... w slaby sposob.

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

I tyle wystarczy, mini-tut ale do FIzza więcej nie trzeba. Tylko wystarczy podczas gry przeczytać skille i byłoby na tyle. Nie poświęciłeś temu sporo czasu, ale i tak nie wydaje mi się, żeby było potrzebne.

I btw. nie zgodziłbym się z maksowaniem Q

#Edit

Faktycznie, nie spojrzałem, że to są AD runy (eng pls)

Co do buildu to tylko jak ma wyglądać, co kiedy co budujesz to inna kwestia. Z reszta tutaj nic nie ma o postaci, tylko jak Ją przygotować... w slaby sposob.

Na fizzie możesz maksować wszystko, jest universalny, bo z wszystkiego będzie robił duży DMG. Maxowanie Q = Doganianie i dobijanie przeicwników. Maxowanie W = Dodatkowy power gdy masz Lich bane i napierdalasz człowieki. Maxowanie E - Dobra farma ;)

Na fizzie możesz maksować wszystko, jest universalny, bo z wszystkiego będzie robił duży DMG. Maxowanie Q = Doganianie i dobijanie przeicwników. Maxowanie W = Dodatkowy power gdy masz Lich bane i napierdalasz człowieki. Maxowanie E - Dobra farma ;)

E to nie tylko dobra farma, nie jestem jakimś graczem Fizza, ale wiem jak on działa i wiem jak należy nim grać. Zawsze można użyć Q do spieprzania zamiast E, tak więc to wszystko zależy od gry. Wiadomo, z tym buildem robimy co chcemy. Nie ma jakiejś konkretnej kontry na fizza, jednak jeden nadchodzi :> patch

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

• 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [TuT] Fizz   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...