Skocz do zawartości

E-papieros. Co sądzicie ?

maxiorek2pl

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu zapytałem się was jaki mi poleciacie e-papieros. Po części posłuchałem waszych rad a po części podjąłem swoją decyzje i mam pytanko co sądzicie o tym e-papierosku który zamówiłem 5 minut temu ?

http://allegro.pl/e-papieros-elektroniczny-ego-ce8-v3-1300mah-i3628374522.html

nie kupuj takich gównien.

Uwierz, zniechęcisz się bardziej :)

Kup sobie górę za 30zł i ew baterie można kupić za 40zł dobrą.

od siebie polecam baterię firmy trendy, lec zona około 90zł (sam mam) i górę z cigger lub volish.

ew możesz baterię kupić z eGo jakąś. mam sam taką na wymianę i mam już ją pół roku i nic się z nią nei dzieje. Bynajmniej lepiej wydać z 150zł na efajka ;)

@UP

Widać że się znasz :D

Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

E-Papieros to E-Papieros szkodzi jak prawdziwy a co do aukcji wygląda dość podejrzanie tak jakby miał sie zaraz zepsuć ;)

Kurwa Ty weź wróć do odrabiania lekcji z gimnazjum bo zaniżasz poziom dyskusji.

E-papieros nie posiada substancji smolistych, jedyne co tam , tzn. w liquidzie jest to nikotyna, glikol propylenowy, aromat i kilka podstawowych substancji.

Dym wydzielający się z niego to tylko para wodna.

Na Twoim miejscu bym zainwestował kilka groszy w coś porządnego, np. blister za 99zł od Rm1.

MPC POGADUSZKI TEAM

Osobiście sam chciałem kupić tego epapierosa, który w takim samym opakowaniu jest dostęny za 22zł no ale anyway, mogłeś dorwać kumpla, mam nadzieje że masz takich i kupić http://allegro.pl/e-king-ego-kamikaze-1100-ce5-50ml-plynu-gratis-i3594017525.html polecam Ci ten zestaw, mimo że mi się znudził to i tak fajki są w obiegu i po 3tygodniach intensywnego użytku wymagają jedynie wymiany grzałki która kosztuje bagatela 6zł... Mój kumpel ma tą samą efajke od półroku i raz wymieniał grałke. Wolałem kupić coś "firmowego" niż to co podałeś, no ale możesz potem po chwalić się tym sprzętem xD

P.S. I tak Ci się pewnie znudzi lub stwierdzisz że to nie dla Ciebie ;3

1390144171-U592769.png

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Cena jest tak niska że ja bym się zastanawiała . A swoja droga podobno e-papieros jest bardziej szkodliwy niż zwykle

nie gadaj głupot, dawno obalono ten mit

co do kupna to zrobiłeś lipe, lepiej uzbierać 200zł i kupić sobie coś porządniejszego (polecam milda x7, 3 dni palenia bez ładowania, oszczędny, dynamiczny :P)

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Kurwa Ty weź wróć do odrabiania lekcji z gimnazjum bo zaniżasz poziom dyskusji.

E-papieros nie posiada substancji smolistych, jedyne co tam , tzn. w liquidzie jest to nikotyna, glikol propylenowy, aromat i kilka podstawowych substancji.

Dym wydzielający się z niego to tylko para wodna.

Na Twoim miejscu bym zainwestował kilka groszy w coś porządnego, np. blister za 99zł od Rm1.

Radzę zasięgnąć informacji na temat spalania łącznego substancji w e-papierosie. Skutek dla naszego organizmu jest bardziej szkodliwy, niż przy zwykłym paleniu tytoniu. Jedyny plus taki, że idioci z e-papierosem nie zatruwają innych w takim stopniu i nie śmierdzą.

@TOP

WSZYSTKIE podróbki są "w cenie promocyjnej". Nie licz na działanie dłuższe niż miesiąc.

@UP

Gdzie obalono taki "mit" ? :O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum E   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...