Skocz do zawartości

Gra

Jano900

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam gry która mi "urwie dupę". Grafika musi być przyzwoita, nawet taką jak w mw 1 wytrzymam. Musi być nieziemsko dynamiczna (jak seria mw) i fabuła ma mi "urwać dupę". Weźcie też pod uwagę że (chyba) nie ma gier które to łączą dlatego może być albo to albo to. Nawet kosztem dynamiki.

Co prawda niby cod ghosts zaraz wychodzi i liczę na to że mi "urwie dupę" ale jednak zostały jeszcze chyba 2 tygodnie.

bf 3 , bf 4 ( jak wyjdzie 31) mw2

BF 3 - Mam go. Fabuła taka sobie, grafika nie powala głównie przez to że napchali tam jakieś shadery i cienie zamiast na poważnie coś zrobić.

MW - przeszedłem całą serie. Niestety po angielsku ale coś tam zrozumiałem. Fabuła jakaś wspaniała nie jest ale gra nieziemsko dynamiczna.

Coś co urwie ci jaja :

Devil may cry, Heavy Rain, Fahrenheit (stara gra, grafika taka sobie, ale na końcu się popłakałem).

@EDIT

PS: Nadal to pamiętam jak ty i ja się biliśmy w konkursie COD'a ^^

Devil May Cry może być. A Heavy Rain jest na ps3. Jak bym miał ps3 to bym w Beyonda grał.

Jakiś FPS? Może Warface cię zainteresuje.

Gry mmo raczej fabuły nie mają.

ref

Może coś typu Beyond Two Souls? Obejrzałem już 10 odcinków Tivura, i gra mi urwała dupę. Historia tam opowiedziana jest genialna. Mam nadzieje że końcówki nie spieprzyli. Tak btw. mimo że oglądałem też The Last of Us, to w komentarzach wszyscy piszą że przy tym ryczeli a mnie to w ogóle nie rusza. Chyba jestem bez serca.

Witam

Szukam gry która mi "urwie dupę". Grafika musi być przyzwoita, nawet taką jak w mw 1 wytrzymam. Musi być nieziemsko dynamiczna (jak seria mw) i fabuła ma mi "urwać dupę". Weźcie też pod uwagę że (chyba) nie ma gier które to łączą dlatego może być albo to albo to. Nawet kosztem dynamiki.

Co prawda niby cod ghosts zaraz wychodzi i liczę na to że mi "urwie dupę" ale jednak zostały jeszcze chyba 2 tygodnie.

To w końcu musi czy nie? ;)

YGsMv3q.jpg

BF 3 - Mam go. Fabuła taka sobie, grafika nie powala głównie przez to że napchali tam jakieś shadery i cienie zamiast na poważnie coś zrobić.

Bo grę Battlefield 3 kupuje się dla trybu multiplayer. Kampania była krótka i niesatysfakcjonująca. W Battlefield Bad Company 2 była lepsza.

Zobacz:

Fallout 3, Fallout New Vegas, Skyrim, Battlefield 4, GTA 4, Saints Row IV, Battlefield Bad Company 2.

graphic.pnggraphic.png

Bo grę Battlefield 3 kupuje się dla trybu multiplayer. Kampania była krótka i niesatysfakcjonująca. W Battlefield Bad Company 2 była lepsza.

Zobacz:

Fallout 3, Fallout New Vegas, Skyrim, Battlefield 4, GTA 4, Saints Row IV, Battlefield Bad Company 2.

Fakt, nie wspomniałem o multiplayerze. Fatalny dubbing. I dodam że co chwile ginę z rąk snajpera. Gram głównie na close quarters bo tam wszystkich koszę.

Podobno Fallout 3 jest słaby. A Skyrima mam. Jedyne co dupę urywa to rozmiar świata i ilość modów, a niektóre są takie że też dupę urywają.

Fakt, nie wspomniałem o multiplayerze. Fatalny dubbing. I dodam że co chwile ginę z rąk snajpera. Gram głównie na close quarters bo tam wszystkich koszę.

Podobno Fallout 3 jest słaby. A Skyrima mam. Jedyne co dupę urywa to rozmiar świata i ilość modów, a niektóre są takie że też dupę urywają.

Fallout 3 jest bardzo dobrą grą:

-cena nieduża

-ogromny, otwarty świat

-ciekawa fabuła

-grafika niezła

-ogromna ilość modów

Możesz także spróbować z Fallout New Vegas.

Zobacz jeszcze:

Faces of War, Frontline: Kursk, Fantasy Wars, Europa Universalis, Hearts of Iron.

graphic.pnggraphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Gra   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...