Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki zasilacz i płyta główna do tego sprzętu


azusekpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tylko musi byc z 2 wentylatorami bo ja mam 7850 od xfx i wyje jak cholera z jednym

 

Podaj linka do tego hd 7870

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

Sorry pomyliło mi się :

VTX3D RADEON HD 7870 X-Edition

 

To ta karta ;)

http://www.3kropki.pl/p/vtx3d-radeon-hd-7870-x-edition-2048-mb-ddr5-pcie-3.0-minidp.html

A do procesora zdecydowałem zostawię ten jednak wiem że ma kijowe chłodzenie ale na bf3 działa na ultra spokojnie ten procesor a do procka kupię chłodzenie spartan do tego obudowa zalman z9 która na 7 wentylatorów w środku ;)

Opublikowano

Ja mam xfx hd 7850 i gram na 1280x1024 na ultra w 60fps więc powinieneś pograć na ultra z v-sync

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

Tylko pytanie, co to za dziwaczny zestaw ? W wydajności 7850 mamy 650ti boost znacznie tańszego, zasilacz 550W nie ma sensu albo dokładamy do Deusa M1 550 albo dajemy Corsaira VS 450, mobo H87 nie potrzebne, lepiej dać H81 albo B85 o większej funkcjonalności i tej samej cenie

 

http://www.morele.net/inventory/info/VO7Yu7/

 

lub

 

http://www.morele.net/inventory/info/Smcv2T/

 

+ jakaś karta, nie wiem jaki masz budżet

Opublikowano

True

 

On ma chyba 1200zł na kartę , procka , zasilacz i płytę

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

Ktoś wyżej podał to za cenę 1300 zł bez zasilacza. Wk**wia mnie takie coś jak się nie poda na początku co się ma, co się chce i ile się ma kasy, wtedy wystarczy odpowiedź jednym zdaniem bez robienia dochodzeń.

 

 

Żeby spamu nie było

 

http://www.morele.net/inventory/info/rFJHfU/

 

Choć i3 ma mały sens, lepiej dać mobo H61 i używaną i5 kupić ewentualnie dołożyć trochę kasy do tego co wcześniej podałem

 

Można też złożyć coś na pentiumie ale nie licz wtedy na gry powyżej mid jeśli chodzi o multi BF'a

Opublikowano

Dobra Już wszystko gotowe Wychodzi mi taki sprzęt:

 

Karta graficzna:vtx3d radeon hd 7870 x edition 2048 mb ddr5 pcie 3.0 minidp

Procesor:amd fx 6350 6 rdzeni 4,2 ghz piledriver am3 box

Zasilacz:evga 500b 80 plus bronze 500w

Ram: 11GB

Płyta główna:Asus M5A78L M LX3

Obudowa:Zalman z9

 

Taki sprzęt mi wyszedł mi nie chodzi by grać na ultra czy karta jest wydajna czy nie chce mieć kompa do gier chociaż takich jak gta4,crysis 3 i mam nadzieje że sobie pogram na low.

Opublikowano

Ktoś wyżej podał to za cenę 1300 zł bez zasilacza. Wk**wia mnie takie coś jak się nie poda na początku co się ma, co się chce i ile się ma kasy, wtedy wystarczy odpowiedź jednym zdaniem bez robienia dochodzeń.

 

 

Żeby spamu nie było

 

http://www.morele.net/inventory/info/rFJHfU/

 

Choć i3 ma mały sens, lepiej dać mobo H61 i używaną i5 kupić ewentualnie dołożyć trochę kasy do tego co wcześniej podałem

 

Można też złożyć coś na pentiumie ale nie licz wtedy na gry powyżej mid jeśli chodzi o multi BF'a

i3 i BF3.. powodzenia w grze na 64 os. mapie : )

EMPTY :C

Opublikowano

Tyle się tobie tłumaczy azusek że FX jest do dupy , ale ty go bierzesz , w końcu twoja kasa nie moja :)

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

Tyle się tobie tłumaczy azusek że FX jest do dupy , ale ty go bierzesz , w końcu twoja kasa nie moja :)

Nie przesadzaj. Ja na FX-4100 gram w Battlefield 3 na wysokich.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Ale żebyś miał najtańszego i5 to grałbyś na ultra -.-

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

Nie, nie, NIE

 

 

Trudno zrozumieć że dzisiaj cpu od AMD jest beznadziejnym rozwiązaniem(nowe oczywiście) -,-

 

Dlaczego uparłeś się na tego fx?

graphic.png

 

 

Opublikowano

 

Karta graficzna:vtx3d radeon hd 7870 x edition 2048 mb ddr5 pcie 3.0 minidp

Procesor:amd fx 6350 6 rdzeni 4,2 ghz piledriver am3 box

Zasilacz:evga 500b 80 plus bronze 500w

Ram: 11GB

Płyta główna:Asus M5A78L M LX3

Obudowa:Zalman z9

 

Słaba karta bo vertex, słaby proc bo to FX, słaba mobo do OC i słaba obudowa z wentylatorami o głośności wiertarki.

 

Jak tak się sam znasz to po co w ogóle zakładałeś temat ? Kup byle shit który uważasz za słuszny i tyle.

Opublikowano

Jaki masz ostateczny budżet NA WSZYSTKO !?

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

Budżet na wszystko to 1600.

tzn. tylko karta,procesor,ram max.8gb teraz mam 3 dodam te 8gb i bd miał 11 ;),zasilacz i płyta.



Słaba karta bo vertex, słaby proc bo to FX, słaba mobo do OC i słaba obudowa z wentylatorami o głośności wiertarki.

 

Jak tak się sam znasz to po co w ogóle zakładałeś temat ? Kup byle shit który uważasz za słuszny i tyle.

 

Karta całkiem dobra co chcesz od niej ;) wydajniejsza od 650 na 100% :).Na takiej karcie koleś odpalił bf3 na ultra w fullhd na vsync w 40-50 fps :).W bf4 teraz koleś gra na fullhd,wysokie ustawienia i ma 46-50 fps max :D.

 

Tak więc budżet na to wszystko tzn: karta,procesor,zasilacz,płyta musi wyjść max 1600-1650. Karta i procesor muszą być dobre ale nie za drogie ;).I proszę także o napisanie czy będzie wydajniejsze od tamtego sprzętu.

Opublikowano

A więc tak :

 

Widziałem kolesia który na 8600gt odpalił bf4 na high w fhd

Ta karta jest dobra , ale Vertex nie jest najlepszy , można powiedzieć wręcz że jest najgorszy.

 

Do gier na teraz starczy ci 4 GB max to 8gb więc nie po co kupować 11GB

 

Zestaw :http://www.morele.net/inventory/info/ERLPPT/

 

+

 

http://allegro.pl/gigabyte-hd7870-2gb-oc-gv-r787oc-2gd-i3646543036.html

 

 

 

A te 1GB RAM co ci zostanie sprzedaj

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

Słaba karta bo vertex, słaby proc bo to FX, słaba mobo do OC i słaba obudowa z wentylatorami o głośności wiertarki.

 

Jak tak się sam znasz to po co w ogóle zakładałeś temat ? Kup byle shit który uważasz za słuszny i tyle.

Zalman z9 jest dziadowe? Mój kolega ma właśnie ta obudowe wymontował tylko 1 wiatraczek ma ich teraz 6+ dodał spartana do procesora i mu cicho działa.. więc nie wiem w czym problem.

Opublikowano

A co myślicie o tym procesorze?

 

Intel Core i5-3350P

 

do tego ta karta

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX660 2048MB DDR5/192bit DVI/HDMI/DP PCI-E (wer. OC - OverClock) (GV-N660OC-2GD)
Opublikowano

Nie no zara j**ne.

Wmawiamy Ci że i5 jest wydajniejsze od tego guldożera a ty się upierasz i nagle reinkarnacje przechodzisz że intel jest lepszy do gier ;_;.

BeachPlease tylko mogę powiedzieć.

 

Kup :
http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=50123&s=62434&s=78055&s=73693&s=73477&s=74018

 

kurna troche wyszło :X.

Weź zamiast tego n200 zalmana t2/3 i tyle.

 

 

PS. yt to takie czary mary na którym nawet na najgorszym shicie Ci gry na ultra pójdą.

graphic.png
Opublikowano

Co wy macie do vertexow, ja prdl... roznica ze gigabyte ma best chlodzenia, msi i asus srednie, a vertex albo slabe albo srednie... i taka roznica. Ale do grania bez oc starcza bawet referent

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...