Skocz do zawartości

[SS]Co trzeba zrobić żeby wygrać w Silverze?

Tomo100

Rekomendowane odpowiedzi

Miales jedna dobra gre i pytasz? Na wstepie przestan wyzywac swoj team.

@up

Umarlem. Ponioslo cie, aktualny system lig tak zanizyl poziom na rankedach ze to wlasnie slabi gracze sa wyzej niz powinni.

Dla przykladu na znajomych, mam kilku ziomkow w marie grajacych co siedza w silverze a inni ktorzy graja krotko w lola i do tego robia to naprawde slabo (o wiele gorzej od tamtych) siedza juz w goldzie/platynie.

Moj ulubieniec (konczyl s2 z goldem wbitym godzine przed zamknieciem rankedow) ktory sam przynaje ze nie zasluguje na to, wbil diament grajac zwyczajnie po 10-15 gier dziennie.

Zreszta zagraj soloq na diamencie, 75% graczy to srebrne ramki, wierzysz ze nagle kazdy zaczal grac o wiele lepiej? Bo ja nie.

Jak bylo stare elo, bylo duzo ciekawiej, teraz kazdy moze miec diament. Moze spadki z lig z s4 cos zmienia.

To jest silver ,po prostu ludzie po farcie tam się dostali ,albo grają na ten poziom silverowy . Ja wygrałem około 20 gierek w silverze na 30 i jest tam strasznie dużo osób co zasługują na plat/diamond . Nie raz grałem z takim junglerem co bym dał mu nawet d1

grasz w silverze co ty wiesz o diamondzie?

JEZELI MASZ 27 KILLI I NIE POTRAFISZ WYCARROWAC SWOJEGO TEAMU TO JEST TO TWOJA WINA

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

BWAHAHAHAHAHA adc 23 fragi i nie potrafi wycarrować gry w silverze.

Gdzie w przeciwnej drużynie była Nidalee bez dmg, przeciętny adc, gp który jest mega słabą postacią zgarnął większość golda, a reszta drużyny nie istniała.

Giń w brązie.

Btw: nawet nie potrafisz flameować i zgłosiłeś gravesa LOL xD.

Bóg to twoje sumienie

W silver 3 akurat się łatwo gry wygrywa(Bylem tam 3 razy wiem co mówie xD).

Analizuj swoje błędy:

Jeśli jesteś spięty jak dupa z czopkiem po meczu to się uspokój i dopiero zacznij grać, NIGDY ALE TO NIGDY SIĘ NIE SPINAJ - wtedy przegrasz prawie na pewno, wiem coś o tym.

Po prostu graj sobie, nie zwracaj uwagi czy singed poleciał tu czy tam, popros zeby cie defowali w TF'ie, tłumacz a nie wyzywaj.Jedyny sposób na silvera-sprawdzony.

P.s naucz się pozycjonować bo z tego co widze na czacie to cie rammus łapał za każdym razem..

Po czacie widzę, że zachowujesz się jak te przeciętne "omg noob report qqqq" everywhere. Serio, może poprostu napisz gg wp i wyjdź? Flejmiąc gunwo zrobisz w tej grze. Za takie zachowanie wyrwałbyś u mnie reporta, a serio bardzo rzadko używam tej opcji.

1. Popraw angielski :v "only blitz play good" ? : o

2. Quit flamin', współpracuj, pisz im spokojnie co robią źle (ale nie kurna "omg you sucks"). Ja jak team robi coś źle, to poprostu piszę im co powinni zrobić.

3. Jeśli team jest naprawdę za słaby, żeby zapewnić Ci solo pente w TF z 23 killami, to poprostu idź i pushuj turrety bez minionów, z takim goldem bez problemu dasz radę. Idź na topa, bez ostrzeżenia rozwal im turret w pare sekund i recall. Zrobisz tak trzy razy i będą zmuszeni defić, zróbcie barona i macie po grze. Teamy w silverze totalnie nie mają pojęcia jak łatwo jest throwować gry, pewnie będą już pewni wygranej i przez myśl im nie przejdzie, że wy robicie barona, albo że wgl wyszliście z bazy.

4. Puść sobie jakąś dobrą muzyczkę i graj bez spiny, ŚMIEJ SIĘ ze swoich błędów, my tak robimy i jakoś potrafimy czasem przegrane gry wygrywać.

5. Odnośnie opcji surrender - graj duo. Twój team nie ma takiej możliwości, jeśli jest was dwóch - failed 3:2. Nie raz przeciwnicy zaczynali throwować gry, a mój team tracił wolę walki i dawał surr. Na szczęście nasze duo ratowało sytuacje skutecznie blokując tą opcję.

6. Jak przegrywasz z takim wynikiem, to może pomyśl co jest nie tak z Twoją grą, zamiast flejmić cały team? Jeśli faktycznie blitz grał dobrze, to było ich przez ściane wyłapywać, on pulluje ty zabijasz. Z 23/7 raczej bez problemu powinieneś zabijać na solo każdego z ich teamu, if not - you suck so hard. Było olać team, kazać im defić, podejść sobie do enemy teamu od tyłu, wyłapać jednego - dwóch i wtedy zacząć teamfight, mielibyście każdy wygrany.

7. Powodzenia :v

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

A co miał zrobić piękne diamondy?

To jest gra drużynowa , nie da się wygrać 1 vs 5

To tak jakby : I feedujaca postacie Froggen vs 5 Diamond I grajacych jak prawie froggen.

Wg. mnie nie wiem co wy tu wiecie o silverze ,ale wiekszosc z was zaloze się ,że by nie dotarla tutaj gdyby nie te zwalone boostingi acc

TheLanser_eune_115_0_logo.png

W tym sezonie mam zamiar mieć Platyna V minimum :-)

Na West Silver V ,ale jak ktoś grał to wie ,że na nordicu

,, zawyżone elo ''

Nic dziwnego że nie wyccarował wy głupie zjeby, co miał zrobić? Mógł by mieć 1000 killi i full build, i tak dostał by focus i w pizde w pół sekundy

Błahahahah, kto by go zabił? Focus w silverze? Kto by zadał dmg? Adc GP?

Miał taką przewagę, że wystarczyło zrobić A-move.

W ogóle zrobienie thornmaila i przeciwnicy nie wiedzą co się dzieje, a Gangplank sam się zabija z "Q".

Bóg to twoje sumienie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [SS]Co trzeba zrobić żeby wygrać w Silverze?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...