Skocz do zawartości

[Problem]zielone i różowe kropki na ekranie.

MrwolfiMan

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , mam ostatnio dużo problem strasznie uciążliwy.

Nawet w czasie spoczynku jest ich od zaje***.

Oto screen http://screenshu.com/static/uploads/temporary/di/qi/7q/m1i5mp.jpg.

Gdy mam włączoną przeglądarkę są kropki i kreski tyle że różowe.Grając w grę np . I:SS ekran mieni mi się na wszystkie kolory tęczy i uniemożliwia grę, po prostu nic nie widać.

Moja karta to Radeon HD4870 , a zasilacz ma 400 W.Co do karty uszkodzona raczej nie jest bo była sprawdzana w serwisie komputerowym i wszystko było okej, od zakupu minął miesiąc wcześniej jak zostawiłem grę z kropkami w Menu głownym ekran się zwieszał po kilki sek. i kropki znikały i było okej , ale teraz staja się coraz bardziej uciążliwe co poczuła moja stara klawiatura.

Proszę o pomoc na pewno się odwdzięczę .:)

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur

Sterowniki aktualizuje zawsze z pieczołowitością , wejście za chwilę sprawdzę i dam znać. A co do HWmonitor na co tam dokładnie patrzeć?

@Zmiana gniazda na karcie nic nie dała ;/

Temp też nie jest tragiczna w spoczynku 60 stopni.

Regulamin sygnatur

Pisałem wyżej.

Radeon HD 4870.

W spoczynku.. nie gram w nic: )

@Dziwne kurde bo karta jest młoda , nie katowałem jej w jakikolwiek sposób , a jest jakaś możliwość obniżenia czegoś tam w BIOSIE ( nie wiem co to omega nie jestem ;) ) co by spowodowało że karta by się tak nie " męczyła" ?

Regulamin sygnatur

masz na nia jakas gwarancje ? jak masz to ja oddaj , jak nie to próbuj ja wypiec w piekarniku :) na internecie znajdziesz jak to zrobic jesli to tez nic nie da to bedziesz musial kupic nowa :) Mozna tez oddac do serwisu na naprawe lecz nie jest to zbyt oplacalne bo za taka naprawe wydasz okolo 100-150zl i jest duze ryzyko ze podziala przez miesiac dwa i problem powróci

1377863814-U611928.png

takze masz odpowiedz :) artefakty , poczytaj na internecie o pieczniu grafiki i ja wypiecz :) tylko nie jedz bo smaczna nie bedzie , jesli to pomoze to i tak nie na dlugo wiec tak czy siak zacznij zbierac na nowa :) hd4870 drogie nie sa powoli schodza z ceny :) radze tez wymienic zasilacz chyba ze masz jakis markowy .

1377863814-U611928.png

Jak bylyby to artefakty to w windowsie jakbys zrobil screena to niebyloby tego widac (przynajmniej tak w wiekszosci przypadkow jest).

Narazie moze nie piecz karty, przeinstaluj system ale nie instaluj sterownikow do grafiki, zobacz czy daje takie cos bedzie sie dzialo.

Najlepiej zobacz na linuxie jakims odpalanym z plytki czy te kropki pojawiaja sie na ekranie albo w biosie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem]zielone i różowe kropki na ekranie.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...