Skocz do zawartości

Pytanie Powrót

PEPE OGRODNIK

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, z góry mówię, że wróciłem do WR po 3 latach ( jeszcze za czasów GamersFirst ) i nie ogarniam troszkę tych nowości.

Mam kilka pytanek do ogarniętych graczy:

1. O co chodzi z tymi cotygodniowymi aktualizacjami w ItemShop?
2. Teraz jest MP7A1 cheetah za 1900 NX, czy w następnym tygodniu też będzie do kupienia MP7A1 w takiej samej lub innej cenie? Będzie ono miało jakąś inną skórkę ( wygląd ) czy coś?
3. Co można napotkać na tych właśnie cotygodniowych przecenach?

4. Gdzie kupię premkę silver/bronze ( o ile jest ) ?

5. Jakie są nagrody za przejście poszczególnych map zombie? Czy są jakieś retaile? ( mój kumpel dostał maskę na perma )

6. Jakie są nagrody za literki, supply box, random box i halloween?

1. Co tydzien w IS pojawiaja sie nowe itemki, to sa takie promocje ;)

2. to zalezy tylko od Nexona

to co UP ( oraz mass bany )

Niestety sa tylko premki gold ktore mozesz nabyc w is za 10k nx ( czasami sa promocje z bonusami )

dokladnie nie pamietam ale mona dostac maske, takie cos na plecy ( musisz grac zoombie na hard)

za literki nie wiem za supply box to wszystkie kolorowe bronie, hallowen nie wiem :<<<

Wszystko masz opisane wyzej. Nikt nic nowego nie stworzy. Podsumowujac:

1. Przewaznie co aktualizacja (co sroda) sa nowe promocje z bronmi.

2 i 3. O tym decyduje Nexon i zazwyczaj nie informuje wczesniej co bedzie w sklepie. Nikt tego nie wie.

4. Nie ma tych premek w sprzedazy. Jesli kogos spotkasz z takowa to znaczy ze kupil na dluzszy okres czasu za czasow g1.

5. Za przejscie na poziomie hard jest nagroda. Jednak nie ma brini. Tylko czesci kostiumow. Np. maski itp. Blokuja one niektore strzaly w glowe, postac szybciej biega itp.

6. Za literki bronie pink i rainbow oraz bodajze noz. Ze skrzynek zdobedziesz wszelakiej masci kolorowe bronie.

Jeszcze ja odpowiem

1. Są to cotygodniowe konserwacje, gdzie najczęściej są dodawane nowe itemy, usuwane starsze itemy, jest aktualizacja hackshielda, jest informacja o zbanowanych kontach oraz Dishonor List, czasami są jakieś mapy, tryby i pojazdy.
2. Możesz zostać w itemshopie ten co jest, może zostać wycofany, może być inna skórka tej broni, wszystko jest robione na spontana, nikt nie wie. JAK WIDAĆ, teraz jej chyba nie ma.

3. Zestawy broni takie jak:

Garden Package itd.
Random Boxy od 1 do 4
Paczki premium z Premium Package albo czerwonymi broniami
Famasy od czasu do czasu
4. Jest tylko Gold Premium na 30/90/80 dni
5. Blind Bullet - Iron Mask - 5 dni

BrokenSunset - Flame Mask - 5 dni
28th - PZF Warhead - 5 dni
LightHouse - M202 Warhead - 5 dni

Jeśli przejdziesz dwa razy to dostaniesz na 7000 dni+, oczywiście na trybie HARD po 15 wave albo 14 wave :P

6. Pink Weapons, Rainbow Weapons i Ballastic Knife i inne.

A czy na tych promocjach co tydzień powtarzają się bronie? Czy jak teraz jest mp7a1 to teraz bedzie cos innego? Czy może być też mp7a1 inne jakieś? Czy opłaca się kupic to mp7a1 za 1900 nx?

Bardzo rzadko się zdarza, że jakaś fajna broń jest 2tygodnie+, zazwyczaj co tydzień je zmieniają.

Jak widzisz teraz nie ma twojego MP7A1, z tego co widzę, natomiast dodali:

Random Boxy, zestawy itd. :)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Pytanie Powrót   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...