Skocz do zawartości

problem sterowniki karty grafcznej

pawel188

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem:

gdy zainstaluje sterowniki karty graficznej i uruchomie ponownie kompa to gdy pojawia sie pulpit odlacza minitor i po kilku minutach robi reseta wiec wlaczam w trybie awaryjnym kompa usuwam sterowniki karty i juz dziala bez problemu dodam ze instalowalem 3 rozne sterowniki dla tej karty graficznej jeden z plyty jeden kiedys tam sciagany ze strony nvidi i jeden najnowszy jaki jest strasznie dziwna sprawa jest

tak od jakiegos czasu tak sie zaczelo robic i 2 dni temu wgralem swiezy system z nadzieja ze sie naprawi a tu nadal to samo sterowniki nie pomogly gdy je wgram znowu odlacza monitor i reset usuwam sterowniki i dziala:D zaraz wyleci przez okno

no nic padla karta chialbym ja zamienic na 6600gt tylko nie wiem czy pociagnie zasilacz podam podzespoly moze ktos bedzie widzial

obudowa tracer leo tro-282 z wbydowanym zasilaczem tracer 4life 400 chyba 400w ma

porcesor: Athlon64 3500+box soc.939

plyta : Asrock k8 939s56-m/sis756/pci-e matx

ddr 1024mb 400mhz

hdd 300gb sara2/16mb/7200/seagate

aktua;na grafika 6600le tam wyzej byla podana pelna nazwa chce zamienic ja na ta http://tablica.pl/oferta/karta-graficzna-geforce-6600gt-gigabyte-128mb-ID3QCh9.html#95611441da

wszystkie podzespoly maja 7lat ponad:D nigdy nie naprawiane ani nie wymieniane szkoda mi troche kompa bo bylo na czym w cs pograc albo w sampa:D a reszta gier to i tak na xboxie bo lapek nie pociagnie

no nic padla karta chialbym ja zamienic na 6600gt tylko nie wiem czy pociagnie zasilacz podam podzespoly moze ktos bedzie widzial

obudowa tracer leo tro-282 z wbydowanym zasilaczem tracer 4life 400 chyba 400w ma

porcesor: Athlon64 3500+box soc.939

plyta : Asrock k8 939s56-m/sis756/pci-e matx

ddr 1024mb 400mhz

hdd 300gb sara2/16mb/7200/seagate

aktua;na grafika 6600le tam wyzej byla podana pelna nazwa chce zamienic ja na ta http://tablica.pl/oferta/karta-graficzna-geforce-6600gt-gigabyte-128mb-ID3QCh9.html#95611441da

wszystkie podzespoly maja 7lat ponad:D nigdy nie naprawiane ani nie wymieniane szkoda mi troche kompa bo bylo na czym w cs pograc albo w sampa:D a reszta gier to i tak na xboxie bo lapek nie pociagnie

Proponuję wymianę zasilacza, bo jest to zasilacz, którego bym nie wziął nawet za dopłatą.

Weź ten:

http://techplanet.pl/produkty/zasilacze/corsair-vs-series-450w,35293.html

graphic.pnggraphic.png

7 lat wytrzymal to jeszcze wytrzyma chce tylko wiedziec czy da rade ta 6600 gt pociagnac narzie jest 6600le(padla) i od 7 lat tak bylo nigdy nie bylo problemow wiec jest raczej dobry:)

Powinien dać radę, ale z takimi zasilaczami trzeba uważać i ich unikać.

graphic.pnggraphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum problem sterowniki karty grafcznej   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...