Skocz do zawartości

[Pytanie] Mocne picki

MagcikWarrior

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od kiedy jestem w tym upragnionym Goldzie V, zauważyłem że muszę zmienić moją main pozycję. Do tej pory moją main pozycją był botlane ( adc or supp whatever) ale z czasem robi się to coraz bardziej monotonne. O co mi chodzi? Chodzi mi o to że grając adc bez żadnego coveru ze strony supporta jestem skazany z góry na instadeada,ponieważ zwykle support focusuje wrogiego adc razem z resztą teamu podczas gdy przeciwny jungler i top focusują mnie,a w tym wypadku nie mam zbyt wiele do powiedzenia.

Otóż szukam mocnych picków na inne linie. Jedyna linia która oprócz botlanu idzie mi dobrze to Top. Ale nie zbyt wiem które postacie są mocne,także zwracam się z prośbą do was. Jakie postacie są wystarczająco dobre w obecnej mecie by pickować je w ciemnom a może mocne postacie + dołączycie to tego największą kontrę dla ów postaci. Będę na prawdę wdzięczny za każdą udzieloną porade.

Pozdrawiam.

Shyvana ostatnio powraca w postaci solo topera.

Ogólnie to na adc liczy się positioning, ale jeśli nie ogarniasz to możesz pójść na tego topa.

Wszystkim dasz radę, ale ja ci polecam Irelię, Riven, Jaxa, Kennena, Wukonga, Nasusa, Elise i Renektona.

Są to championy, którymi właściwie musisz ogarniać, bo na każdym z nich liczy się dobry pomysł na early.

@Te Picki są najlepsze do brązu co najwyżej oprócz Jax'a

Najbardziej polecam postacie bardzo dobre i jest fun przy nich

- Jax - Renekton - Shyvana - Riven - Irelia

uwazasz, ze singed nadaje sie tylko do brazu? ja uwazam ze renekton nadaje sie tylko do silver poniewazwyzej juz ludzie umieja focusowac i nie bija renektona bez dmg w late gamie tylko adc ;)

sydno_eune_13_3_logo.png

Kurde ,jak patrze na te silvery co oceniają to szlag mnie trafia .

Postacie na topa które carrują gry na platynie .

~Shen~Jax~Riven~Renekton

Tak jasne bo taki Nasus z ~500 stacków w ~30-35 minucie nie da rady sam carrować gry gdy nikt nie jest feednięty a myślę że tyle tam ludzie wyciągną w tym czasie :)

Po prostu dziamal ;]

@Te Picki są najlepsze do brązu co najwyżej oprócz Jax'a

Najbardziej polecam postacie bardzo dobre i jest fun przy nich

- Jax - Renekton - Shyvana - Riven - Irelia

Twoj mozg jest do brązu.

To jest gra w ktorej trzeba myslec, to, ze wezmiesz np Jax`a na topa, ktory obecnie jest op (tak tak, zaraz tutaj pewnie jakis pro elo challenger wyskoczy, pseudo-pro player LoL i bedzie probowac mi wmowic ze jest inaczej, i ze jestem brazem - .i.), to nie znaczy, ze wygrasz linie/gre, skoro nie potrafisz myslec. Ta gra to jedna wielka mind-game =)

Każda postać, która się teorytycznie nadaje na Top'a będzie dobra jeżeli potrafisz nią grać. Co Ci po tym skoro weźmiesz bardzo dobrego Jax'a skoro nie będziesz umiał nim grać?

Glory Bronze

Ale niektóre postacie jest łatwiej skontrować a niektóre trudniej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Mocne picki   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...