Skocz do zawartości

[Problem]Monitor + Netbook

Michal0009

Rekomendowane odpowiedzi

Yo, posiadam netbooka

Procesor: 1.67 GHZ (1 rdzeń)

1 GB Ramu (Od małej pracy ciągle chodzi na zużyciu ok. 400-500

Karta graficzna: Intel GMA 3150

Otóż w metinie, cs ostanio zacząłem mieć zacinki to się wkurzyłem i poczyściłem kompa

i lekko pomogło. Lecz już karta siada i to też przeszkadza.

Mam od wczoraj monitor 20 calowy (hp s2031a) i czy jak podłącze go do netbooka kablem

to może wtedy wykorzystywać się karta graficzna monitora w grach czy nadal będzie to z netbooka.

Jeżeli by tak było ,że wykorzystuje wymogi monitora to teoretycznie procesor spokojnie starczy na te gry.

Proszę mi powiedzieć jak to zrobić, czy da się itd

nie dokonca rozumiem o co ci chodzi, ale z tego co rozumiem chcesz wykorzystac karte graficzna z netbooka, a reszte podzespolow z pc'ta tak ? Otoz nie da sie tak.

Karta graficzna i inne podzespoly beda wykorzystywane tylko te na ktorym komputerze je uruchomisz.... monitor to jedyna zdalna jednostka ktora mozesz uzyc

Monitor nie ma karty graficznej. Nie w tym znaczeniu o który Ci chodzi. Urządzenia wyjściowe typu monitor są przecież podłączane do Twojej karty w PC. Logiczne zatem jest to, że taki monitor będzie odbierał obraz z karty Twojego PC. :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem]Monitor + Netbook   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...