Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Subforum] League of Legends - informacje


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po co?

Dawno było to proponowane i nikt z kadry się na to nie zgadzał.

Po co?

Dawno było to proponowane i nikt z kadry się na to nie zgadzał.

Ale chyba lepiej jak bedzie wszystko w jednym miejscu niz porozwalane w calym dziale.... :x

w83od2.jpg

Opublikowano

uważam że to się przyda ALE TYLKO WTEDY GDY PODWOJONA INFORMACJA BĘDZIE WYRZUCONA DO KOSZA bo w dziale lola to epidemia

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Oczywiście, że tak.
Teraz to od zajebania Informacji jest a ich się nie da znaleźć bo rozpierdol w dziale xD

siema.

Opublikowano

Może być, w Minecraft też coś takiego jest. Grupę redaktorów się założy i będzie ok ;) Na tak.

Admin Cienia
Opublikowano

Może być, w Minecraft też coś takiego jest. Grupę redaktorów się założy i będzie ok ;) Na tak.

Niby jest, jednak każdy dział należy rozpatrywać indywidualnie. Ponieważ to co sprawdza się w jednym dziale nie zawsze wypali w innym.

Neutral.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Według mnie już i tak za dużo w lolu jest działów, neutral.

Głupszej opinii jeszcze nie widziałem.

Moderator, który nie chce, aby jego dział się rozwijał to nie moderator.

 

Jak to mówią... kto nie idzie do przodu ten się cofa.

Każda nowość, która może choćby kilku nowych użytkowników przyciągnąć na nasze forum jest dla nas bardzo cenna.

Nie osiadajmy na laurach.

 

Ja jestem oczywiście na tak.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Głupszej opinii jeszcze nie widziałem.

Moderator, który nie chce, aby jego dział się rozwijał to nie moderator.

 

Jak to mówią... kto nie idzie do przodu ten się cofa.

Każda nowość, która może choćby kilku nowych użytkowników przyciągnąć na nasze forum jest dla nas bardzo cenna.

Nie osiadajmy na laurach.

 

Ja jestem oczywiście na tak.

Jeśli uważasz że dodanie xxx działów tylko po to by było ich więcej jest rozwojem działu to pozdrawiam Szanownego Pana Global Moderatora. W głównym dziale te tematy pasują, nie róbmy specjalnego podforum (i bezsensownej grupy redaktorów którzy będą kopiować wszystko z surrenderat20, how2play, reignofgaming), po coś ten dział w końcu jest.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

Więc uważasz, że lepiej by użytkownicy szukali informacji na innych serwisach, niż by były profesjonalnie przygotowane i zaprezentowane u nas?

394591421101183179764.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...