Skocz do zawartości

[Info]Nowy champ - Ao Shin

#-Neo-#

Rekomendowane odpowiedzi

Ao Shin będzie kolejnym bohaterem League Of Legends, mogliśmy go wcześniej oglądać na komiksie z Udyrem.

smok.jpeg

smok2.jpeg

W miarę tego jak League of Legends rozwija się i rozrasta w kolejnych miejscach na świecie – tak samo rozwijają się nasze inspiracje.
Stwierdziliśmy, że fajnie będzie jeśli damy wam wcześniej znać o nowym championie, który tak na prawdę jest w jeszcze bardzo wczesnej fazie projektowania.
Poznajcie więc Ao Shin‚a – potężnego smoka burzy i opiekuna świata natury.
Legendy mówią, że kiedy Ionię spotka największe niebezpieczeństwo – Ao Shin runie z nieba.
Pora wyjaśnić skąd wzięliśmy pomysł na jego imię – Ao to imię mitologicznego władcy smoków, który włada wodą i pogodą. Z góry możemy stwierdzić, że jest to potężne, niesamowite stworzenie, które jest ponad ludzkie możliwości.
Shin zaś może oznaczać wiele rzeczy – jedną z nich jest dobrobyt. Innym znaczeniem jest rozkwitająca burza.
Ao Shin zawiera w sobie ten żywiołowy dualizm – szczęście, które może spłynąć na jego sojuszników i sztorm, który wyniszczy jego wrogów.

Swego czasu społeczność LoLa prosiła o bohatera, który będzie smokiem, jednakże my wiedzieliśmy, że na tamtą chwilę nie damy radę zrobić czegoś takiego. Z każdym kolejnym wydanym championem staraliśmy się być coraz bardziej kreatywni jak to było tylko możliwe. Ao Shin nie jest inny.
Jednym z największych wyzwań, które staramy się pokonać jest uchwycenie jego unikatowej anatomii i sposobu w jaki ma się on poruszać.
Póki co jest za wcześnie, żeby zagłębiać się w detale, ale jesteśmy bardzo podekscytowani jego sposobem przemierzania pola bitwy.
Ao Shin nie ma póki co określonego czasu wydania, więc wiele rzeczy może się jeszcze zmienić. Mimo wszystko chcieliśmy się podzielić z wami tym co mamy i pokazać wam jego wczesny koncept. Mamy nadzieję, że jesteście równie podnieceni jego potencjałem jak my!

Żródło:

http://www.lolpro.pl/ao-shin-nowy-bohater-w-league-of-legends/

Wyczuwam coś al'a shyvana/annie jeżeli smok to coś pewnie z ogniem tons of cc

a ja nie przewiduje jakiejś rewelacji. Shyvana takiej nie przyniosła...

myślę, że klasyczny slow / ms boost, do tego jakiś delikatny knock up/ back i to by było na tyle. Dawno nie dawali junglera z bushu rodem. Może tym razem to coś w tym stylu?

To, że powiedzieli, że dodadzą ojca Koga itp. to nie znaczy, że Ao Shin to od razu jego ojciec -.-

wyczuwam delikatny "hate"... a chciałem tylko pomóc w rozwikłaniu tej zagadki. :(

zawsze to może być pradziad Shyvany, albo jej ojciec (o którym z resztą też wspomina w swoich dialogach). Pełna dowolność interpretacji.

To jest szwagier Kog'a, jednocześnie mąz i ojciec Varus'a, kuzyn spokrewionego Kassa, brat od strony żony ojca wujka Kha. Info potwierdzone, morello pisał tak na tłiterze, ale nie daje linku bo mi sie zgubił, ale serio, tak było.

Zdajesz sobie sprawę, że mam zapisany ten obrazek na kompie? Usuwaj dalej, warna/bana mi nie dasz, bo to co robie pod niego nie podlega
12zuijh.png
Sygna usuwana już 4 razy, ciekawe przez kogo

To info było na forum ok. 2 razy + w temacie o ojcu kog'mawa dałem link o ao shinie na oficjalnej stronie. temat był napisany przez riotera.

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Info]Nowy champ   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...