Skocz do zawartości

TechnicCraft-JEDYNY FREEBUILD Z MODAMI [1.6.2][Mody techniczne][Duże działki]

PanRaczek123

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, ladna prezentacja pozostanie ladna prezntacja,ale jak mozna wiedziec na ile wykupiony jest serwer i dasz ss ze strony z tym info ? Po prostu nie chce tracic czasu jak serwer ma pasc. Dostane to : gram i sie bawie !

Myślę że chodzi o info o braku limitu RAM.

Odsyłam do maxcraft.pl oferta Minecraft MAX.

Serwer jest wykupiony na okres półtora miesiąca.

Oczywiście jeśli będziecie grać serwer będzie regularnie przedłużany i powiększany.

Supper mi hosting. Zero informacji o łączu, czysto teoretycznie nie ograniczony ram, a zapewne jest jego limit. Nie ma mowy o dostępnie do konta ROOT na maszynie czyli to na 95% jest VPS, który ma w spół dzielony procesor z innymi serwerami, co oznacza lagi !

Serwer był już testowany pod pełnym obciążeniem a nielimitowany ram nie jest teoretyczny.

Podczas testów serwer wypadł na 5.

Pukwaka.pl to bardzo dobrze oceniany hosting więc wątpię że podchodzą do tego aż tak nieprofesjonalnie.

@Up dograjcie optifine, łatwo go się teraz instaluje dla forge, bo do mods i dodajcie ew. gregtech. Do bc dodajcie additional pipes, logistic pipes.

Na waszą prośbę do modów dodano LogisticPipes :)

@DOWN

Niewiele bo tylko 18 (myślę że w ciągu pół miesiąca jeśli serwer będzie cieszył się zainteresowaniem zwiększymy do ok 25.)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum TechnicCraft   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...