Skocz do zawartości

[Pytanie] Komputer, polecicie?

Phoenix.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Mam zamiar kupić nowy PC (postanowiłem, że zakupię stacjonarny) i stąd moje pytanie:
Czy możecie podać mi linki do komputerów (lub sami "złożyć" mi jakiś), gdzie miesięczna rata będzie wynosiła ok. 60-70zł (może być ciut więcej, to zastanowię się nad ofertą). Kupować będę na raty, dlatego potrzebuję jak najmniejszą miesięczną cenę, za jak najlepszy (za tę kwotę) sprzęt.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

727881401622271220780.jpeg

Ogólny budżet jaki - na ile miesięcy bierzesz raty?

Na ile miesięcy... to za bardzo nie ma znaczenia.

Byleby były dosyć małe.

Budżetu nie potrafię określić, gdyż będę płacił ratami i średnio mi to potrzebne.

Ale jak raty będą 60-70 na kilkanaście/kilkadziesiąt miesięcy, to pewnie ze 2500-3000zł będzie kosztować.

727881401622271220780.jpeg

Wyjdz i nie spamuj w kazdym temacie . Twoje zestawy warte moze polowe tych cen . Za 2.5k dajesz zestaw z i3 i gtx650 ? lol :D a w tym za 2.8k zasilacz 350W jakis noname ? haha

1377863814-U611928.png

Raty ustalasz już bezpośrednio z firmą, która w danym sklepie się tym zajmuje. Musisz określić jaki masz budżet na komputer, a później rozłożysz sobie to w ratach... wiadomo im większy budżet, tym więcej rat - mogą one być oczywiście niskie w dłuższym okresie czasu, lub większe jeżeli chcesz spłacić je szybciej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Komputer, polecicie?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...